طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر ⭐️ برای دریافت مجوز و تسهیلات

طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر - طرح فنی

فهرست مطالب

وجود ابزار و دستگاه های تخصصی الکترونیکی، به مهندسان و تکنسین ها در طراحی مدارات و تولید و تعمیرات کمک شایانی می کند. در این مقاله قصد داریم در مورد طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. وجود این دو دستگاه در صنعت الکترونیک بسیار پرکاربرد و ضروری می باشد.

طرح فنی در نظر دارد به افراد علاقه مند به تولید این دو دستگاه مهم، در تنظیم طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر کمک کند. این مجموعه به واسطه سابقه طولانی و کارشناسان خبره خود، به متقاضیان، در آماده سازی طرح توجیهی، تخصصی یاری خواهد رساند.

کاربردهای ولت متر یا ولت سنج

ولت متر یا ولت سنج در میان ابزارهای برقی به نوعی دستگاه کمکی محسوب می شود. این دستگاه در مدارهایی با دو نوع جریان مستقیم و متناوب مورد استفاده است.

از جمله کاربردهای ولت متر می توان به، تشخیص خرابی لوازم برقی و الکترونیکی در منزل، تشخیص میزان شارژ باتری خودرو، نقش ولت سنج به عنوان عایق در خطوط انتقال برق فشار قوی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به تکنسین ها، تشخیص ولتاژ بسیار پایین در ارزیابی ریزپردازنده ها، تعمیر لوازم برقی و اتومبیل ها و … اشاره کرد.

معرفی انواع آمپرمتر

آمپرمتر یا آمپرسنج یک ابزار دقیق اندازه گیری بوده و مقدار جریانی که از یک مدار عبور می کند را نمایش می دهد. این وسیله در آزمایشگاه ها و کارگاه های برق به عنوان یک ابزار دقیق مورد استفاده قرار می گیرد. آمپرمتر ها بر اساس مکانیزم عملکرد انواع مختلفی داشته و هر یک برای هدف مشخصی به کار گرفته می شوند.

آمپرمتر سیم پیچ متحرک، آمپرمتر آهنربای متحرک، آمپرمتر الکترودینامیکی، آمپرمتر آهن متحرک، آمپرمتر سیم داغ، آمپرمتر دیجیتالی و آمپرمتر انتگرالی انواع آمپر سنج های موجود هستند و در آزمایشگاه ها، نیروگاه ها، کارخانجات و مصارف خانگی کاربرد دارند.

لزوم تدوین طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر

در دست داشتن طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر، برای راه اندازی کارگاه یا کارخانه تولیدی و اخذ مجوز تاسیس آن، یکی از ملزومات اصلی تلقی می شود. فرد متقاضی پس از ارسال درخواست تاسیس کارخانه خود به سازمان مربوطه و وزارت تعاون، با در دست داشتن یک طرح توجیهی محکمه پسند و استاندارد، مراحل بعدی را با سرعت، سهولت و موفقیت بیشتری پشت سر خواهد گذاشت.

وجود طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر، سرمایه گذار پروژه را نیز برای اجرا قانع کرده و به متقاضی در اخذ تسهیلات و وام از موسسات مالی، اعتباری و بانک ها کمک بسزایی خواهد کرد.

چنانچه طرح توجیهی مربوطه، استاندارد و حساب شده باشد، نقشه راه دقیق و قابل استنادی را در اختیار صاحب طرح قرار خواهد داد. این یعنی داشتن یک برنامه ریزی مورد اعتماد و سنجیده برای ادامه راه.

کارخانه تولید آمپرمتر و ولت متر - طرح فنی

سرمایه اولیه مورد نیاز برای تولید آمپرمتر و ولت متر

در طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر به هزینه های اولیه ای که در اجرای پروژه صرف می شوند نیز پرداخته می شود. این مساله نبایستی به هیچ وجه بی اهمیت قلمداد شود چرا که تعیین کننده میزان سرمایه اولیه، میزان سود و قیمت نهایی محصول نهایی خواهد بود.

از جمله این هزینه ها می توان به، هزینه خرید یا اجاره ملک، خرید ماشین آلات، راه اندازی تاسیسات، سیستم های سرمایشی، گرمایشی، تهویه و تصفیه آب، ساخت سالن تولید، ساختمان اداری، موتورخانه، نگهبانی، هزینه خیابان کشی و محوطه سازی و هزینه طراحی و نمونه سازی اولیه طرح اشاره کرد.

هزینه راه اندازی کارخانه تولید آمپرمتر و ولت متر

در تنظیم طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر در کنار سرمایه اولیه مورد نیاز برای شروع پروژه، هزینه هایی نیز در حین اجرا صرف شده و به عنوان هزینه های جاری شناخته می شوند.

از جمله، هزینه های مصرف انرژی، آب، برق و گاز، هزینه خرید مواد اولیه، هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری لوازم و تجهیزات، حقوق و دستمزد کارگران، کارمندان و مهندسان اجرایی، هزینه های مالیاتی و اجاره ملک (در صورت لزوم) و هزینه های بازاریابی محصول.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید ترانسفورماتور ⭐️ توزیع و تقویت برق فشار قوی

کاربرد حیاتی ولت متر و آمپرمتر در صنایع مختلف

عدم برآورد صحیح این هزینه ها، موسس را با چالش های بسیاری در تولید مواجه خواهد ساخت. به همین علت است که برخی از صنایع نوپا، در ابتدای امر و قبل از رسیدن به تولید انبوه از رده خارج شده و کناره گیری می‌کنند. طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر، یک برآورد صحیح مالی و برنامه ریزی دقیق در اختیار متقاضیان قرار داده و درصد پیروزی آنها را به حد قابل ملاحظه ای افزایش پیدا خواهد کرد.

اشکال مختلف آمپرمتر و ولت متر - طرح فنی

درصد سود کارخانه تولید آمپرمتر و ولت متر

دستگاه های آمپرمتر و ولت متر در اغلب کارگاه ها، کارخانجات، تعمیرگاه ها و خانه ها کاربرد داشته و مورد نیاز است. مردم ترجیح می دهند به جای خرید محصولات ناشناخته و بی کیفیت چینی، جنس مطمئن و مرغوب ایرانی را خریداری کنند. با توجه به افزایش چشمگیر هزینه تولید و خرید مواد اولیه، نمی‌توان برآورد دقیقی از درصد سود کارخانه تولیدی آمپرمتر و ولت متر داشت.

با این وجود طبق آمارهای موجود می توان سود 25 الی 30 درصدی برای تولید این نوع دستگاه ها در نظر گرفت. لازم به ذکر است که سودآوری تولید این تجهیزات ارتباط مستقیمی با نحوه بازاریابی و تبلیغات شرکت دارد تا بتواند در میان رقبا خودی نشان داده و به فروش بهتری دست پیدا کند.

تجهیزات مورد نیاز برای تولید آمپرمتر و ولت متر

در تدوین طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر، به تجهیزات مورد نیاز برای تولید نیز اشاره خواهد شد. از جمله این تجهیزات می توان موارد زیر را برشمرد:

[tie_list type=”starlist”]

 • انواع کمپرسور
 • انواع ماشین مته
 • تجهیزات ترانسفورماتور
 • اتاقک رنگ کاری برای چاپ ارقام و درجه ها
 • تجهیزات لازم برای بسته بندی محصولات
 • رول بازکن برای باز کردن ورق ها و تولید عقربه ها
 • پرس پنوماتیک 2 تن برای پرس کاری عقربه ها
 • گیوتین برشی برای برش ورق های آلومینیومی
 • دستگاه های برش کاری برای برش ورق های آلومینیومی
 • پرس ضربه ای 6 تن برای پرسکاری قطعات، غیر از عقربه ها
 • دستگاه تزریق پلاستیک برای ساخت قاب اصلی، قاب طلق و ولوم تنظیم

[/tie_list]

در راه اندازی کارخانه تولیدی آمپرمتر و ولت متر، میز کار، هویه، قلع و سایر لوازم لحیم کاری، چراغ های پرنور ال ای دی، اسیلوسکوپ، منبع تغذیه آزمایشگاهی، مولتی مترهای دیجیتال و آنالوگ، تستر برق و سایر تجهیزات تست دستگاه، سیستم های کامپیوتری و … نیز اضافه می گردند. وجود این تجهیزات برای تکمیل و انجام بهتر و سریعتر کار لازم و ضروری می باشد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید چشم الکترونیک ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات بانکی

آیا تولید آمپرمتر و ولت متر توجیه اقتصادی دارد؟

وجود تجهیزات و لوازم الکترونیکی در صنایع الکترونیک و مکانیک جزئی از ملزومات می باشد. تعداد این کارگاه ها و کارخانه های تولیدی روز به روز در حال افزایش است. در واقع ردپای انواع آمپرمتر و ولت متر در هر شغل و پیشه ای به چشم می خورد. هر یک صاحبان مشاغل، بسته به نیاز خود، این دستگاه های پرکاربرد را مورد استفاده قرار می دهند. آنچه واضح و مبرهن است نیاز مبرم صنایع به وجود چنین دستگاه هایی می باشد.

تعداد کارخانه تولیدی آمپرمتر و ولت متر در کشور زیاد نیست. با توجه به تقاضای بالای صنایع به خرید این تجهیزات و به این دلیل که راه اندازی این کارخانه تولیدی، هزینه های هنگفتی نیاز ندارد، تولید آنها خیلی سریع به سوددهی رسیده و دارای توجیه اقتصادی است.

حمایت سازمان های مربوطه از موسسین کارخانه تولیدی آمپرمتر و ولت متر، نه تنها به افزایش اشتغال زایی داخلی، بلکه به کاهش واردات این دستگاه ها و خروج ارز از کشور نیز منجر خواهد شد.

تولید انواع آمپرمتر و ولت متر - طرح فنی

سفارش تنظیم طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر

تنظیم طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر، برای راه اندازی کارخانه تولیدی لازم و ضروری بوده و امری تخصصی و فنی تلقی می شود. تدوین این طرح، بایستی به دست افراد متخصص و کاربلد انجام گیرد. طرح فنی در کنار کلیه خدمات خود، مشاوران و کارشناسان با تجربه و باسابقه خود را در حل مشکلات این راه با شما همراه خواهد ساخت.

داشتن 25 سال سابقه در زمینه سرمایه گذاری و دست داشتن در صنایع مختلف، علت موفقیت و پیشرفت روز افزون مجموعه تخصصی طرح فنی بوده است. همین امر سبب شده است که با کلیه قوانین و ضوابط سازمان ها و ارگان های کشور آشنایی داشته باشد. طرح فنی در تنظیم طرح توجیهی مورد نظر شما، بهترین و به روز ترین اطلاعات را خواهد گنجاند.

مزایای تنظیم طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر

طرح فنی برای افرادی که تدوین طرح توجیهی تولید آمپرمتر و ولت متر را به تیم حرفه ای آن بسپارند، شرایط ویژه و استثنایی قائل شده است. از جمله این مزایا می توان به پنج ماه پشتیبانی رایگان و برگزاری جلسه آنلاین رایگان اشاره کرد.

طرح فنی در صورت درخواست صاحب طرح و به منظور رفع اشکالات، ابهامات و سوالات مختلف کاربر، این جلسه رایگان را برگزار خواهد کرد. در این گردهمایی آنلاین، در مورد کلیه مراحل اخذ مجوز تاسیس کارخانه، فرآیند دریافت وام و حمایت های مالی از بانکها و موسسات مالی و اعتباری و طریقه دریافت وثایق و ضمانت نامه های بانکی صحبت خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب