طرح توجیهی تولید آنژیوکت ⭐️ برانول

طرح توجیهی تولید آنژیوکت - طرح فنی

فهرست مطالب

کاملترین گزارش مالی، اقتصادی به منظور راه اندازی پروژه تولید برانول که توسط کارشناسان سایت طرح فنی تهیه می شود، طرح توجیهی تولید آنژیوکت است. آنژیوکت یا برانول، یکی از رایج ترین و مهمترین ابزاری است که در پزشکی مدرن از آن استفاده می شود. این لوله نازک معمولا انعطاف پذیر و بلندی به نام کاتتر دارد، که درون عروق محیطی بیمار قرار می گیرد. در اصل آنژیوکت وظیفه دارد محتویات سرم را به درون سیاهرگ (ورید) منتقل کند.

این ابزار کاربردهای دیگری نیز دارد و به منظور تسکین دردهای زایمان، بی حسی نخاعی و …. نیز استفاده می شود. همچنین می توان از آن به منظور تزریق دارو و غذا به نوزادانی که در بخش Nicu بستری هستند استفاده کرد. البته بیماران قبل از جراحی یا در اتاق اورژانس و رادیوگرافی نیز می توانند از این ابزار استفاده کنند. به همین دلیل کاربردهای متنوعی داشته و در حوزه بهداشت و درمان ابزار مهمی به شمار می رود.

طرح توجیهی تولید آنژیوکت با چه هدفی تهیه می شود؟

طرح توجیهی تولید برانول با هدف جمع آوری اطلاعات مهم جهت ارائه به ارگان های مربوطه برای اخذ مجوز تهیه می شود. سرمایه گذاران برای آنکه بتوانند اقدام به راه اندازی پروژه تولید برانول نمایند، باید از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوز دریافت کنند. آنها با ارائه طرح توجیهی می توانند وضعیت توجیه پذیری طرح مورد نظر خود را برای این نهاد مشخص کنند.

همچنین کارشناسان با تهیه طرح توجیهی تولید آنژیوکت این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم می سازند که بتوانند برای دریافت تسهیلات از بانک ها نیز این طرح را ارائه کنند. پس سرمایه گذاران با دریافت طرح توجیهی به تمامی اطلاعات ریز و درشت و مهم این کسب و کار دست خواهند یافت.

خط تولید آنژیوکت یا برانول در صنعت پزشکی - طرح فنی

سرمایه اولیه برای راه اندازی کارخانه تولید آنژیوکت

میزان سرمایه اولیه ای که برای راه اندازی پروژه تولید برانول لازم است، بسته به میزان ظرفیت تولید و تجهیزاتی که باید تهیه شود، می تواند متغیر باشد. این میزان سرمایه مورد نیاز به دو بخش سرمایه در حال گردش و سرمایه ثابت تقسیم می شود. به این صورت که سرمایه در حال گردش مشمول هزینه های خرید ماشین آلات و تجهیزات برای خط تولید شده و هزینه در گردش مشمول خرید مواد اولیه می شود.

تمامی این هزینه ها توسط کارشناسان محاسبه شده و در طرح توجیهی تولید آنژیوکت ذکر می شوند. سپس سرمایه گذار با بررسی آنها می تواند تخمین بزند که تا چه میزان به سرمایه اولیه برای راه اندازی پروژه تولید برانول نیاز خواهد داشت. همچنین می تواند بسته به ظرفیت تولیدی که مد نظر دارد، سرمایه اولیه مورد نیاز خود را تامین کند.

هزینه های لازم برای شروع پروژه تولید برانول

برای آغاز پروژه تولید آنژیوکت سرمایه گذاران نیاز دارند تا ابتدا در مورد هزینه های لازم این پروژه اطلاعاتی  کسب کنند. این هزینه ها متنوع بوده و موارد بسیاری را در بر می گیرند. حتی برخی از آنها هزینه های پیش از بهره برداری هستند. هزینه هایی همچون هزینه خرید زمین برای ساخت کارخانه، هزینه مصرف انرژی، هزینه تعمیر و نگهداری از ماشین آلات و تجهیزات خط تولید و … .

همچین هزینه دستمزد کارکنان نیز در این خصوص بررسی می شود. کارشناسان در طرح توجیهی تولید آنژیوکت تمام هزینه ها را بررسی کرده و به اطلاع سرمایه گذار می رسانند. به این صورت سرمایه گذار می داند به چه منظور و تا چه میزان باید هزینه پرداخت کند و این هزینه چگونه در جریان خواهد بود.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی کیت های آزمایشگاهی ⭐️ (کیت تشخیص طبی)

بررسی میزان سوددهی پروژه تولید آنژیوکت

در حال حاضر کشور نرخ بالایی از برانول را به کشور وارد می کند. از این رو ارائه طرح توجیهی تولید آنژیوکت و راه اندازی پروژه تولیدی فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران خواهد بود. هر روز شاهد افزایش ارزش بازار تجهیزات پزشکی در دنیا هستیم. حتی می توانیم پیش بینی نماییم که این افزایش ارزش در آینده رشد بیشتری هم خواهد داشت.

از این رو راه اندازی پروژه تولید آنژیوکت نه تنها می تواند در آینده بسیار عالی و پر سود باشد، بلکه در حال حاضر هم سودمند است. سرمایه گذاران می توانند این ابزار پزشکی را در کشور تولید کرده و از طریق فروش آن به بازار داخلی سود خوبی به دست آورند. همچنین می توانند آن را به کشورهای دیگر هم صادر کرده و کسب درآمد دلاری نمایند.

کارگران مشغول بسته بندی برانول هستند - طرح فنی

تجهیزاتی لازم برای خط تولید برانول

برای راه اندازی پروژه تولید برانول، کارشناسان تجهیزات مورد نیاز را بررسی نموده اند. این تجهیزات را باید چنین معرفی کنیم:

  • دستگاه کنترلر PLC
  • دستگاه مونتاژ آنژیوکت
  • دستگاه مونتاژ فرمینگ
  • دستگاه فیدر منتقل کننده
  • سیستم برق سه فاز
  • سیستم فشار پنوماتیک

بررسی توجیه پذیری اقتصادی کارخانه تولید آنژیوکت

آنژیوکت نه تنها در بخش پزشکی، بلکه در زمینه تامین غذا و داروی نوزادان بستری شده هم کاربرد دارد. از این رو کاربردهای بسیار زیادی در دنیا دارد. از سوی دیگر به دلیل واردات این ابزار به کشور، قیمت آن بالا بوده و هزینه زیادی برای بیماران در بر دارد. سرمایه گذارانی که اقدام به راه اندازی پروژه تولید آنژیوکت می نمایند، می توانند بخش وسیعی از نیاز کشور را تامین کنند.

همچنین طبق بررسی کارشناسان طرح توجیهی تولید آنژیوکت، تولید این ابزار ارزش افزوده بالایی داشته و از توجیه پذیری اقتصادی برخوردار است. تنها کافیست سرمایه گذاران طبق اصول پیش روند تا راه اندازی پروژه تولید برانول برای آنها سودمند باشد. در نهایت آنها می توانند دستگاه های تولید کرده را با قیمت مناسب به صنایع مورد نیاز عرضه نمایند.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید دریپ جراحی ⭐️ برآورد تخصصی هزینه ها

چگونگی و فرایند تولید ابزار پزشکی برانول

فرایند تولید ابزار پزشکی برانول در دو مرحله انجام می شود. مرحله اول شامل تولید قطعاتی است که آنژیوکت را تشکیل می دهند و مرحله دوم فرایند مونتاژ و تولید برانول را تشکیل می دهد. زمانی که آنژیوکت ها تولید می شوند، این ابزار مونتاژ شده و به صورت بالانس شده به بازار عرضه می شوند. مراحل تولید این محصول توسط کارشناسان در طرح توجیهی تولید آنژیوکت چنین بیان شده است:

ابتدا تیوب تفلونی به وسیله واحد برش، بریده شده و تحویل واحد مونتاژ کانکتور می گردد. سپس باله های پروانه ای به کانکتور متصل می شوند. همزمان با این اتصال سوزن های بریده شده به وسیله دستگاه فیدر، وارد واحد تنظیم موقعیت و زاویه می شوند. پس از آن انتهای سوزن به وسیله پوشش سیلیکونی تکمیل شده و به واحد مونتاژ منتقل می شود.

در مرحله نهایی هم درپوش سوزن، تیوب کاتتر، محفظه، بدنه، سه راهی آنژیوکت و درپوش سه راهی با یکدیگر سرهم شده و فرایند مونتاژ به اتمام می رسد. حال باید این وسیله بسته بندی و استریل شود که در این مرحله نیاز به گاز اتیلن اکساید وجود دارد. در نهایت نیز فرایند تولید به اتمام رسیده و محصول نهایی به صورت استریل شده به بازار عرضه می شود.

احداث کارخانه تولید آنژیوکت - طرح فنی

بررسی بازار داخلی و رقابتی برای تولید آنژیوکت

از آنجایی که این وسیله پزشکی در نرخ بالایی به کشور وارد می شود، یعنی کشور در حوزه پزشکی نیاز به راه اندازی کارخانه تولیدی برانول دارد. حتی باید بگوییم نمونه های وارداتی برانول ها از کیفیت بالایی برخوردار نیستند، در حالی که هزینه بالایی برای خرید آنها توسط دولت صرف می شود. سرمایه گذاران می توانند از این موقعیت استفاده کرده و با راه اندازی کارخانه تولیدی، این محصول مورد نیاز کشور را تامین کنند.

با یک بررسی ساده توسط کارشناسان طرح توجیهی تولید آنژیوکت می توان دریافت تا چه میزان آینده فروش این محصول در بازار داخلی عالی است. همچنین سرمایه گذاران می توانند این محصول تولیدی را به کشورهای دیگر هم صادر کرده و کسب درآمد نمایند. در حال حاضر کشورهای هند، مالزی و چین از جمله کشورهایی هستند که برانول را به ایران صادر می کنند.

اگر سرمایه گذاران اقدام به راه اندازی پروژه تولید آنژیوکت در کشور نمایند، نه تنها دیگر نیازی به وارد کردن این ابزار ندارند، بلکه می توانند وارد بازار صادرات دنیا نیز شوند. به این صورت که ابزار تولیدی خود را به دیگر کشورهای جهان (که امروزه بیشتر کشورها نیاز مبرم به این ابزار دارند) صادر نمایند.

مزایای سفارش طرح توجیهی تولید آنژیوکت

سرمایه گذاران برای آنکه بتوانند به راحتی از ارگان های دولتی و ذیربط اقدام به اخذ مجوز راه اندازی پروژه تولیدی برانول نمایند، نیاز به ارائه طرح توجیهی خواهند داشت. آنها می توانند با ثبت درخواست خود در سایت طرح فنی از مزایای بسیاری بهره مند شوند. زیرا تیم کارشناسی ما از تجربه 25 ساله در زمینه های سرمایه گذاری، بانکی و اداری برخوردار است.

همچنین تیم کارشناسان ما در سایت طرح فنی 5 ماه پشتیبانی رایگان از طرح و جلسه آنلاین رایگان را نیز ضمیمه سفارش طرح توجیهی تولید آنژیوکت اختصاصی می نمایند. البته برگزاری این جلسه آنلاین به درخواست سرمایه گذار صورت خواهد گرفت تا ابهامات ایشان در زمینه های بانکی و اداری رفع گردد.

 در جلسه آنلاینی که توسط کارشناسان ما برگزار می شود، اطلاعات مهم دیگری هم در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت. اطلاعاتی در مورد مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام بانکی و همچنین دریافت وثایق و ضمانت نامه های بانکی. دریافت اطلاعات کامل در مورد این موارد به سرمایه گذاران کمک شایانی خواهد نمود تا با برنامه ریزی دقیق و کامل تصمیم به راه اندازی پروژه تولید برانول در کشور نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب