سفارش طرح توجیهیصنعت خدمات

طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

طرح احداث شرکت بازرگانی

سرمایه گذاران می توانند با تهیه ی طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی در این مسیر ورود نموده و فعالیت اقتصادی خود را آغاز نمایند. معمولا شرکت های بازرگانی در دو شکل کلی مسئولیت محدود و یا سهامی خاص تاسیس می شوند. این شرکت ها در ابتدای آغازین مسیر راه اندازی خود با تعیین دقیق موضوع فعالیت خود در مسیر تجارت وارد می شوند.

شرکت های بازرگانی به طور عمده قادر به فعالیت در زمینه های خرید و فروش و همچنین واردات و صادرات محصولات مشخص می باشند. آنها با تعیین برنامه های کلی شرکت در این مسیر حرکت می نمایند و در نهایت سبب افزایش ارزآوری به داخل کشور می شوند.

سرمایه گذاران برای تهیه طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی می توانند به موسسات و سایت های معتبر فعال در این زمینه مراجعه نمایند. سایت طرح فنی یکی از این شرکت های معتبری می باشد که در این زمینه فعالیت می نماید. سایت طرح فنی با استفاده از نیروی کار متخصص در زمینه های سرمایه گذاری، امور اداری و بانکی آماده ی ارائه خدمت به سرمایه گذاران می باشند.

⭐️ هدف از نگارش طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی چیست؟

یکی از مهمترین اهدافی که از تهیه ی طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی تعریف شده است دریافت مجوز کار می باشد. امروزه شرایط کار و فعالیت های تجاری و اقتصادی منوط به وجود مجوزهای کسب و کار می باشد. دریافت مجوز کار نیز نیازمند ارائه مدارک معتبر توسط سرمایه گذار می باشد. در نتیجه برای سرعت دادن مسیر دریافت و ارائه مجوز کارشناسان صادرکننده به بررسی دقیق و اصولی این مدارک می پردازند.

طرح توجیهی یکی از مدارکی می باشد که سرمایه گذار با ارائه آن صلاحیت خود برای دریافت مجوز برای کارشناسان احراز می نماید. در نتیجه تمامی این موارد کارشناسان ارائه دهنده ی طرح توجیهی به کاربران خود توصیه می نمایند تا بعد از طی مسیر اولیه برای ثبت مجوز کسب و کار با مراجعه به شرکت های معتبر برای دریافت طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی اقدام نمایند.

⭐️ سرمایه اولیه برای احداث شرکت

سرمایه اولیه از مهمترین موضوعاتی است که مسیر شما را در راه اندازی شرکت بازرگانی تعیین می نماید. همین امر سبب شده تا کارشناسان در طرح توجیهی به صورت کاملا دقیق به این موضوع بپردازند. آنها با تعیین محل مصرف این سرمایه ها برای سرمایه گذار یک نقشه راه دقیق و کاربردی را تعیین می نمایند.

یکی از موارد مهمی که در بحث سرمایه باید مورد توجه قرار گیرد تهیه ی تجهیزات مورد نیاز برای این امر می باشد. برخی از تجهیزات لازم برای راه اندازی شرکت بازرگانی را در متن قید خواهیم نمود.

کارت خدماتی برای اشخاص حقوقی، کارت بازرگانی در زمینه صادرات و واردات و یا همان کارت تجاری برخی از مدارک مورد نیاز برای شرکت میباشد. همچنین کارت صنعتی و تولیدی و در نهایت کارت ترخیص کالا نیز از جمله موارد مورد نیاز برای راه اندازی شرکت می باشد.

در نهایت سرمایه گذار نیاز به یک دفتر مرکزی برای راه اندازی شرکت دارد. در این مسیر آنها می توانند به جذب نمایندگی نیز مبادرت نمایند. همچنین سرمایه گذار برای راه اندازی این کسب و کار نیازمند سرمایه های مادی می باشد.

احداث شرکت بازرگانی - طرح فنی

⭐️ هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

در بخش قبل نیز به این موضوع اشاره نمودیم که سرمایه گذاران از سرمایه مالی خود برای راه اندازی کار استفاده می نمایند. آنها بخش عظیمی از سرمایه های مالی خود را در بخش واردات و صادرات محصولات و روند پیش روی این مسیر صرف می نمایند.

یکی از موارد با اهمیتی که در طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی به آن پرداخته می شود بررسی دقیق هزینه های راه اندازی کسب و کار می باشد. شناخت این هزینه ها به مسیر سرمایه گذار جهت می دهد و این مسیر را برای او مشخص تر می نماید.

⭐️ بررسی محل هزینه سرمایه

به طور کلی راه اندازی شرکت بازرگانی به عوامل متعددی وابسته می باشد و سرمایه گذاران براساس نوع فعالیتی که برای آنها تعیین شده است در این مسیر هزینه های مشخصی را مصرف می نمایند. اولین موردی که در مسیر راه اندازی نیاز است تا توسط سرمایه گذار تامین شود یک دفتر مرکزی می باشد که فعالیت های تجاری در آن ثبت و هدایت گردد.

در نهایت برای ادامه مسیر نیاز است تا حدود 5 نفر به طور مستمر در شرکت فعالیت نمایند. در نهایت با انجام تمامی موارد ابتدایی سرمایه گذاران برای راه اندازی شرکت بازرگانی به میزان 800 تا 2 میلیون سرمایه اولیه نیاز دارند. این سرمایه بر اساس برنامه تعیین شده توسط سرمایه گذار تعیین می شود.

⭐️ برآورد میزان سود احداث شرکت بازرگانی

صادرات و واردات محصولات تولیدی در داخل کشور یکی از بازوهای اساسی در امر توسعه اقتصادی محسوب می گردد. همین امر نیز سبب شده تا دولت با ایجاد اتاق بازرگانی بر اهمیت این موضوع تاکید نموده و به مسیر پیش روی بازرگانان جهت دهد. همانگونه که سرمایه گذاران از واردات محصولات به داخل کشور سودهای قابل توجهی را به دست می آورند از مسیر صادرات محصولات نیز درآمد قابل توجهی را کسب می نمایند.

این امر سبب شده است تا در سال های اخیر بحث صادرات و واردات در ایران بسیار رشد نماید. در نتیجه سرمایه گذاران با استفاده از طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی می توانند در این مسیر به سود قابل توجهی دست یابند. برای این منظور پیروی از برنامه ها و اهداف تعیین شده در طرح توجیهی بسیار کاربردی و راه گشا می باشد.

تاسیس بازرگانی با هدف صادرات و واردات - طرح فنی

⭐️ معرفی موارد مورد نیاز برای احداث شرکت بازرگانی

برخی از مواردی که برای احداث شرکت بازرگانی نیاز می باشد شامل موارد ذکر شده در زیر می باشد.

  • کارت خدماتی برای اشخاص حقوقی
  • کارت  بازرگانی در زمینه صادرات و واردات و یا همان کارت تجاری
  • کارت صنعتی و تولیدی
  • کارت ترخیص کالا

⭐️ بررسی برخی از فعالیت های جاری در شرکت های بازرگانی

با انجام مطالعات بازار در زمینه فعالیت های شرکت های بازرگانی متوجه می شویم که عمده فعالیت این شرکت ها در زمینه واردات و صادرات محصولات گوناگون متمرکز می باشد. این شرکت ها به طور عمده در زمینه های مربوط به صادرات، واردات، ترخیص کالاها از بخش های گمرکی و اعطای نمایندگی به شرکت های معتبر داخلی و خارجی فعال می باشند.

سرمایه گذاران در این بخش می توانند با انجام مطالعات بازار و بررسی بازار فعالیت رقبای فعال در این زمینه به اطلاعات کاملی در زمینه کاری آنها دست یابند. این امر در مسیر موفقیت به شرکت بازرگانی کمک شایانی می نماید.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی احداث شرکت حمل و نقل ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

⭐️ بررسی نقش شرکت های بازرگانی در صادرات محصولات

در برنامه پنجم توسعه اهداف گوناگونی تعیین شده است. یکی از مهمترین اهدافی که برای کشور تعیین شده است تحقق رشد و توسعه مستمر و پایدار اقتصاد کشور با کمک صادرات مستمر محصولات می باشد. در نتیجه وجود شرکت های تخصصی در امر صادرات می تواند به رشد و توسعه صنعت در داخل کشور نیز کمک شایانی نماید.

نقش شرکت های بازرگانی در رشد و توسعه صنایع و بنگاه های اقتصادی کوچک بسیار مهم می باشد. در نتیجه توجه به ایجاد شرکت های بازرگانی و توسعه آنها می تواند به میزان زیادی در رشد و توسعه کشور موثر باشد.

⭐️ بررسی توجیه پذیری اقتصادی احداث شرکت بازرگانی

یکی از موارد با اهمیتی که سرمایه گذاران با کمک طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی بدان دست می یابند توجیه پذیری اقتصادی آن کسب و کار می باشد. در اصل هدف کلی از تهیه ی طرح توجیهی برای سرمایه گذاران بررسی هزینه ها، سرمایه ها، سود و ضررهای حاصل در این کسب و کار و پیش بینی عملکرد کلی شرکت بازرگانی می باشد. همین امر نیز سبب شده است تا در بسیاری از فعالیت های اقتصادی قبل از راه اندازی آن کار اقدام به تهیه ی طرح توجیهی نمایند.

در نتیجه سرمایه گذاران اگر اصول کلی و تمامی موارد مهمی که در طرح توجیهی قید شده است را در نظر داشته و به آنها عمل نماید می تواند در مسیر راه اندازی شرکت بازرگانی بسیار موفق و کارآمد عمل نماید. در نهایت صادرات و واردات محصولات به داخل کشور بسیار درآمدزا و سودآور خواهد بود.

احداث شرکت بازرگانی - طرح فنی

⭐️ سفارش طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی

کاربرد طرح توجیهی می تواند سبب افزایش موفقیت سرمایه گذار در زمان احداث شرکت بازرگانی شود. در نتیجه کارشناسان به سرمایه گذاران توصیه می نمایند تا قبل از راه اندازی شرکت بازرگانی حتما اقدام به تهیه ی طرح توجیهی نمایند. سرمایه گذاران می توانند با مراجعه به سایت های معتبری مانند سایت طرح فنی نسبت به تهیه ی طرح توجیهی به صورت اختصاصی اقدام نمایند.

کارشناسان سایت طرح فنی می توانند برای سرمایه گذاران طرح های توجیهی کاملا دقیق و کاربردی را تهیه نمایند. این شرکت با کمک نیروی کار متخصص و با سابقه ای 25 معادل سال آماده ی ارائه خدمت به سرمایه گذاران گرامی می باشند. همچنین دریافت طرح توجیهی از سایت طرح فنی برای سرمایه گذار امتیازاتی فراوانی را به همراه خواهد داشت.

⭐️ بررسی اجمالی امتیازهای موجود در سایت طرح فنی

یکی از این امتیازها پشتیبانی 5 ماهه از طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی به صورت کاملا رایگان می باشد. در صورتی که در طی این 5 ماه سرمایه گذار قصد ایجاد تغییری در طرح توجیهی احداث شرکت بازرگانی را داشته باشد کارشناسان سایت طرح فنی از او پشتیبانی خواهند نمود.

همچنین این سایت یک جلسه رایگان را به صورت آنلاین بین کارشناسان سایت و سرمایه گذار اصلی و دیگر سرمایه گذاران طراحی نموده اند.

در این جلسه کارشناس به رفع ابهام در موضوعاتی همچون مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های بانکی خواهد پرداخت. این امر در درازمدت بر افزایش ضریب اعتماد بین شما و سرمایه گذاران دیگر بسیار موثر می باشد.

جهت سفارش طرح توجیهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 73 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب