طرح توجیهی تولید باتری قلمی ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

طرح توجیهی تولید باتری قلمی - طرح فنی

فهرست مطالب

اولین و مهم ترین کاری که سرمایه گذار بایستی برای اخذ وام و مجوز جهت تولید باتری قلمی اقدام نماید، سفارش طرح توجیهی تولید باتری قلمی می باشد. طرح توجیهی تولید باتری قلمی گزارشی مکتوب از اطلاعات فنی و تجزیه و تحلیل های مالی به همراه مطالعات بازار این طرح می باشد که به وسیله ی کارشناسان متخصص سایت طرح فنی نگارش می شوند. برای احداث کارخانه ی تولید باتری قلمی و دریافت تسهیلات بانکی و مجوز نیاز به طرح توجیهی می باشد.

با سفارش طرح توجیهی به سایت طرح فنی می توانید از موفقیت اخذ مجوز نهایت اطمینان را داشته باشید. باتری یک وسیله ای است که موجب تبدیل انرژی شیمیایی به الکترونیکی می شود و کاربرد آن برای همه شناخته شده می باشد.

هدف از نگارش طرح توجیهی تولید باتری قلمی  در چیست؟

سرمایه گذاران برای آغاز فعالیت خود در زمینه ی تولید باتری قلمی، موظف به دریافت مجوز تاسیس از وزارت صنایع و ارگان های مربوطه می باشند. مجوز کارخانه و اخذ تسهیلات کم بهره از موسسات مالی و اعتباری بعد از ارائه ی مدارک و طرح توجیهی به سازمان مربوطه به متقاضی صادر می گردد.

طرح توجیهی تولید باتری قلمی شامل سرفصل های بسیار مهمی می باشد که تولید کنندگان برای اخذ مجوز بایستی آن را به سازمان های مربوطه تحویل دهند. نگارش بیزینس پلن به وسیله ی کارشناسان با تجربه صورت گرفته و منطبق بر دستورالعمل های سازمانی می باشد.

بانک ها بعد از بررسی طرح توجیهی تولید باتری قلمی و در صورت توجیه پذیر بودن طرح، تسهیلات مورد نظر را به متقاضی اختصاص می دهند. در همین راستا، نگارش طرح توجیهی تولید باتری قلمی بایستی با اطلاعات روز باشد، چون تنها در این صورت در بانک قابل استناد خواهد بود.

تولید باتری قلمی aa - طرح فنی

سرمایه ی اولیه برای احداث کارخانه

کارشناسان بعد از انجام مطالعات گسترده و وسیعی که در طرح توجیهی تولید باتری قلمی، به این نتیجه رسیده اند که چشم اندازی بسیار مثبت در انتظار این کسب و کار می باشد. چون باتری قلمی یکی از اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز برای تامین ولتاژ لوازم برقی مختلف می باشد.

باتری های قلمی معمولا بدون شارژ می توانند به مدت زمان طولانی عمر کنند. با این حال شرایط فعلی بازار نمایان گر این موضوع است که درآمد حاصل از سرمایه گذاری برای تولید باتری قلمی تضمین شده می باشد.

میزان سرمایه ی اولیه برای احداث کارخانه ی تولید باتری قلمی بستگی به ظرفیت تولید و فناوری های به کار رفته در محصولات دارد. کارشناسان سایت طرح فنی برای محاسبه ی میزان سرمایه ی اولیه ی مورد نیاز در طرح توجیهی تولید باتری قلمی، ارزش روز تجهیزات خط تولید باتر قلمی را استعلام کرده و در محاسبات لحاظ می کنند.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی باتری خودرو ⭐️ کارخانه تولید و مونتاژ باتری خشک

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

راه اندازی کارخانه ی تولید باتری قلمی و بهره برداری از آن علاوه بر سرمایه ی اولیه نیاز به صرف هزینه های مختلف دیگری هم دارد. از جمله ی این هزینه ها می توان به هزینه ی زمین کارخانه، هزینه حمل و نقل، هزینه ی دستمزد کارکنان، هزینه ی مصرف انرژی، هزینه ی نگهداری ماشین آلات و تعمیر تجهیزات و … اشاره کرد.

هزینه های زمین بسته به محل احداث کارخانه و به شهر مورد نظر متغیر می باشد. به صورت کلی بخش بزرگی از سرمایه ی اولیه ی مورد نیاز برای تولید باتری قلمی صرف خرید تجهیزات کارخانه می شود. قسمت دیگر از آن هم برای تامین زیرساخت های مورد نیاز، نظیر محوطه سازی، سوله سازی و … اختصاص پیدا می کند.

برای جلوگیری از خطاهای محاسباتی، برآورد هزینه ها را حتما به متخصصین سایت طرح فنی بسپارید. محاسبه ی هزینه ها در طرح توجیهی تولید باتری قلمی به صورت تخصصی و با توجه به میزان سرمایه ی متقاضی و میزان تسهیلات دریافتی، با بررسی ارزش روز تجهیزات مورد نیاز و مقیاس کارخانه و ظرفیت طرح برآورد خواهد شد.

برآورد میزان سود پروژه

تولید باتری قلمی یکی از مشاغل بکر و پربازده است. تولید باتری قلمی از بازار خوب و مناسبی در کشور برخوردار می باشد و جز کسب و کارهای پرسود به حساب می آید. به همین خاطر با صراحت کامل می توان گفت که تولید باتری قلمی از توجیه اقتصادی خوبی برخوردار می باشد.

میزان دقیق سود دهی کارخانه ی تولید باتری قلمی با توجه به ظرفیت تولید سالانه متغیر خواهد بود. به همین خاطر نمی توان میزان سود معینی را برای تمامی کارخانه های تولید باتری قلمی نسبت داد. ولی نرخ بازدهی این کسب و کار در طرح توجیهی تولید باتری قلمی به وسیله ی کارشناسان 34 درصد برآورد شده است. از همه مهم تر مدت زمان برگشت سرمایه هم خیلی کوتاه در نظر گرفته شده است.

سرمایه گذاران در زمان ابتدای پروژه، تمایل به محاسبه ی سود را دارند و اقدام به برخی گمانه زنی هایی هم در این خصوص می نمایند. ولی در همین راستا باید گفت که، محاسبه ی دقیق و برآورد سود دهی کار راحت و آسانی نمی باشد. این امر مستلزم محاسبات تخصصی و تحقیقات بسیار زیادی می باشد که در طرح توجیهی تولید باتری قلمی به وسیله ی متخصصین و کارشناسان مربوط به این حوزه انجام می گردد.

خط تولید باتری قلمی - طرح فنی

فرایند تولید باتری قلمی و کاربرد آن

همان گونه که در مطالب بالاتر هم به این موضوع اشاره کردیم، عملکرد اصلی باتری قلمی در تامین ولتاژ مورد نیاز برای راه اندازی لوازم برقی می باشد. از نظر ساختار، باتری های قلمی دارای بدنه ای از جنس کربن هستند و در داخل آن باتری ها از خمیر آمونیوم کلرید، زینک کلرید و الکترودهایی با آلیاژهای فلزی تشکیل شده است.

باتری های قلمی در ولتاژهای مختلف ساخته می شوند که پرکاربردترین آن ها 1.2 ولت و 1.5 ولت می باشد. از این باتری ها در طیف های وسیعی از لوازم برقی و الکترونیکی می توان استفاده کرد. به این صورت که، کیفیت زندگی امروزی مدیون استفاده از این باتری در دستگاه ها و تجهیزات برقی قابل حمل می باشند. از دیگر کاربردهای باتری های قلمی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تامین انرژی مورد نیاز در کنترل های از راه دور
  • تامین انرژی مورد نیاز برای اسباب بازی های مختلف
  • تامین انرژی مورد نیاز در انواع دوربین ها
  • تامین انرژی مورد نیاز در چراغ قوه
  • تامین انرژی مورد نیاز در ساعت
پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید باتری خورشیدی ⭐️ برآورد تخصصی هزینه ها

توجیه اقتصادی تولید باتری قلمی

سودآوری تولید باتری قلمی به دلیل میزان  تقاضای بالایی که دارد، بسیار زیاد و قابل توجه است. باتری های قلمی یکی از مطمئن ترین منابع انرژی می باشند که در انواع صنایع مختلف نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. با توجه به عرضه و تقاضای قابل پیش بینی این محصول در بازار، می توان ثبات اقتصادی آن ها به وضوح مشاهده کرد.

علاوه بر این موضوع، به دلیل فناوری های جدیدی که در انواع صنایع مورد استفاده قرار گرفته شده اند، نیاز به باتری های قلمی در محصولات مختلف افزایش پیدا کرده است. همین امر موجب افزایش تقاضا برای این محصول شده است، به این صورت که هیچ گونه محدودیتی برای عرضه ی باتری های قلمی در بازار داخلی و بین المللی وجود ندارد.

این موضوع سرمایه گذاری در خط تولید باتری قلمی را جذاب تر می کند. مطمئنا سرمایه گذاران زیادی می توانند بازدهی سرمایه ی خود را در کمترین زمان ممکن مشاهده نمایند. مهم ترین وجه تمایزی که صنعت تولید باتری قلمی با دیگر صنایع دارد، در این است که تقاضا برای این محصولات در بازارهای بین المللی همیشه وجود دارد.

کارخانه تولید باتری قلمی - طرح فنی

سفارش طرح توجیهی تولید باتری قلمی

در پایان می خواهیم طرح توجیهی تولید باتری قلمی را به شما معرفی کنیم. طرح توجیهی تولید باتری قلمی به صورت منحصر به فرد برای هر طرح سرمایه گذار نگارش می شود. کارشناسان و متخصصین طرح توجیهی تولید باتری قلمی در سایت طرح فنی، سابقه ای 25 ساله در زمینه سرمایه گذاری، اداری و بانکی داشته و با کمک تیم تحقیقاتی اقدام به نگارش به روزترین طرح های توجیهی می نمایند.

در صورت سفارش طرح توجیهی تولید باتری قلمی به سایت طرح فنی، شامل دو مزیته 5 ماه پشتیبانی رایگان از طرح و برگزاری جلسه ی آنلاین رایگان خواهید شد. موضوعاتی که در جلسه ی آنلاین بین کارشناسان سایت طرح فنی و سرمایه گذار مطرح می شوند، عبارت هستند از:

  • مراحل اداری دریافت جواز
  • مراحل اخذ وام
  • شرح نکات مهم در وثایق
  • ضمانت نامه های بانکی
  • بررسی تمامی موضوعات اداری و بانکی
5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب