سفارش طرح توجیهیصنعت خدماتصنعت گردشگری

طرح توجیهی احداث هتل دو ستاره ⭐️ جهت اخذ مجوز و تسهیلات

احداث هتل 2 ستاره

طرح توجیهی احداث هتل دو ستاره؛ گزارشی کامل از برآوردهای مالی، بررسی های اقتصادی و ارزیابی های فنی این پروژه می باشد. کارشناسان سایت طرح فنی جهت تدوین طرح توجیهی از برترین تیم تحقیقاتی در این حوزه استفاده میکند. محاسبات طرح توجیهی توسط کارشناسان این وب سایت و متناسب با شرایط روز تدوین و ویرایش می شود.

کشور ایران از جمله کشور های معدودی است که در سراسر آن، جاذبه های توریستی و گردشگری مختلفی وجود دارد. نیاز تمام مردم به سفر و تفریح موجب شده است که اقامتگاه و هتل های مختلفی نیز ساخته شوند. هتل ‌ها بر اساس ویژگی ها و امکانات مختلفی که ارائه می دهند، درجه بندی می شود.

هزینه اقامت در هتل های مختلف نیز طبق ستاره و یا درجه بندی هتل محاسبه می شود. هتل های دو ستاره معمولا هزینه اقامت کمتری داشته و نسبت به سایر هتل ها امکانات کمتری ارائه خواهند کرد.

نگارش طرح توجیهی جهت اخذ مجوز و تسهیلات بانکی

پیش از احداث هر گونه اقامتگاهی مانند هتل دو ستاره می بایست از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مجوز های لازم را دریافت کنید. جهت اخذ مجوز به اسناد و مدارکی نیاز خواهید داشت که یکی از ضروری ترین آنها طرح توجیهی احداث هتل دو ستاره می باشد.

ضرورت داشتن این طرح به این دلیل است که طرح توجیهی میتواند توجیه پذیری این پروژه را به مسئولین این سازمان اثبات کند. تدوین طرح توجیهی نیز باید مطابق با قوانین و دستورالعمل های سازمان میراث فرهنگی و گردشگری انجام شود.

با وجود این که هتل دو ستاره نسبت به هتل های لوکس، دارای امکانات کمتری است اما احداث آن نیز نیازمند سرمایه قابل توجهی است. سرمایه گذاران بسیاری جهت شروع این پروژه از تسهیلات بانکی استفاده می کنند. دریافت وام و تسهیلات بانکی نیز نیازمند ارائه طرح توجیهی احداث هتل دو ستاره و مجوز فعالیت می باشد.

بخش ورودی هتل دو ستاره - طرح فنی

سرمایه اولیه برای احداث یک هتل دو ستاره

جهت محاسبه سرمایه اولیه برای احداث هتل دو ستاره نیاز به اطلاعات آماری و جزئیات مختلفی خواهید داشت. کارشناسان مختلف جهت محاسبه سرمایه اولیه در طرح توجیهی هتل دو ستاره؛ تمامی اطلاعات آماری و برآورد های مالی را مورد بررسی قرار می دهند.

محاسبه سرمایه اولیه در طرح های توجیهی، تصمیم گیری برای مدیریت منابع مالی را راحت تر خواهد کرد. سرمایه اولیه در این پروژه، صرف خرید زمین، ساخت و ساز و غیره خواهد شد. لازم به ذکر است که میزان سرمایه اولیه نیز مطابق با مطالعات بازاری، میزان تورم و شرایط روز محاسبه می شود.

شروع پروژه احداث هتل دو ستاره چه هزینه هایی برای راه اندازی نیاز دارد؟

به طور کلی هر پروژه ای دارای هزینه هایی می باشد که به دو بخش سرمایه اولیه و هزینه ‌های جاری تقسیم می شوند. طرح توجیهی احداث هتل دو ستاره؛ تمامی لیست هزینه های جاری و هزینه های ثابت را با جزئیات به سرمایه گذار ارائه می دهد.

اطلاع از این هزینه ها و برآوردهای مالی جهت شروع پروژه برای سرمایه گذاران ضروری است. هزینه های راه اندازی پروژه احداث هتل دو ستاره؛ شامل موارد زیر می باشد:

  • هزینه پیش از بهره برداری؛ شامل خرید زمین، ساخت و ساز، دریافت مجوز و غیره.
  • هزینه ‌های تامین انرژی؛ مانند آب، برق و سوخت.
  • هزینه بیمه کارکنان و دستمزد پرسنل.
  • هزینه خرید شوینده برای شست و شوی ملحفه و روبالشی ها.
  •  هزینه اصطکاک تجهیزات.
  • هزینه خرید مواد اولیه برای رستوران و کافی شاپ( در صورت وجود بخش رستوران).
  • هزینه خرید تجهیزات امنیتی و دوربین مداربسته.
کلیک کنید
طرح توجیهی احداث هتل 5 ستاره ⭐️ (برآورد تخصصی هزینه ها)

محاسبه میزان سودآوری در طرح احداث هتل دو ستاره

بررسی میزان سودآوری فعالیت مورد نظر از نکات مهم در شروع هر پروژه ای می باشد. یکی دیگر از مزیت های داشتن طرح توجیهی احداث هتل دو ستاره نیز داشتن چشم اندازی از میزان سودآوری این پروژه می باشد. میزان درآمد و سودآوری هتل به شرایط و عوامل مختلفی بستگی دارد.

کارشناسانی که به صورت اختصاصی طرح های توجیهی را تدوین می کنند؛ تمامی این متغیر ها و شرایط سرمایه گذار را در نظر می‌ گیرند. محل قرارگیری هتل، نحوه ارائه خدمات، مدیریت و غیره عواملی هستند که سوددهی این پروژه را تعیین می کنند. استفاده از امکانات بروز، بهبود ارائه خدمات، اهمیت دادن به نظافت و تمیز بودن هتل می توانند میزان سوددهی این پروژه را افزایش دهند.

اتاق خواب هتل 2 ستاره - طرح فنی

مراحل ساخت هتل دو ستاره

طرح توجیهی هتل دو ستاره اطلاعات جامعی از مراحل ساخت و راه اندازی این طرح را نیز ارائه می دهد. جهت ساخت هتل، فرد سرمایه گذار ابتدا باید جهت دریافت مجوز اقدام کرده و طرح توجیهی خود را به سازمان مربوطه ارائه دهد. قدم بعدی  انتخاب و خریداری زمین می باشد.

لازم به ذکر است که پیش از خرید زمین، موقعیت مکانی پروژه باید به صورت کامل تحلیل و بررسی شود.  طراحی نقشه هتل، معماری داخلی و نمای بیرونی مراحل بعدی در راه اندازی هتل ها می باشند. عملیات ساخت و ساز نیز پس از طراحی نقشه ها آغاز می شود. تجهیز اتاق ها، آشپزخانه، لابی و سایر بخش های هتل نیز جزو مراحل پایانی ساخت هتل می باشد.

مطالعات بازاری در طرح احداث هتل دو ستاره

همانطور که گفته شد؛ طرح توجیهی احداث هتل دو ستاره اطلاعات کاملی از مطالعات بازاری برای این پروژه را ارائه می دهد. همه ساله مسافران خارجی و داخلی زیادی در سراسر کشور به شهر های مختلف ایران سفر میکنند.

امروزه اغلب افراد ترجیح می دهند که با کاهش هزینه اقامت؛ هزینه بیشتری صرف تفریحات دیگر و خرید های خود کنند. هتل های دو ستاره با کم کردن هزینه های اقامت برای مسافرین؛ قابلیت جذب مسافرین بیشتری دارد.

کلیک کنید
طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره ⭐️ برآورد تخصصی هزینه ها

هتل دو ستاره چه امکاناتی ارائه می دهد؟

همانطور که میدانید؛ هتل دو ستاره نسبت به هتل های لوکس ممکن است امکانات کمتری ارائه دهد. جالب است بدانید برای اغلب افراد هتل های دو ستاره در سفر های کوتاه مدت، بهترین گزینه برای اقامت هستند. اتاق های هتل دو ستاره معمولاً حداقل یک و حداکثر چهار تخته می باشد.

برخی هتل ‌ها دو ستاره ممکن است در اتاق های خود به تعداد نفرات مبل یا صندلی نیز قرار بدهند. وجود رستوران در هتل های دو ستاره الزامی نبوده و برخی از این هتل ها صرفاً خدمات صبحانه را ارائه می دهند. لازم است بدانید که اغلب هتل های دو ستاره برای راحتی مسافرین در نزدیکی رستوران ها و مراکز خرید احداث می شوند.

یکی از مهمترین خدمات و امکانات هر هتلی نظافت هتل می باشد. هتل دو ستاره می بایست روزانه یک الی دو بار توسط نیرو های خدماتی تمیز شود. اتاق‌ها نیز پس از تخلیه کاملاً نظافت شده و ملحفه و روبالشی های تعویض می شوند.

بخش رستوران در هتل دو ستاره - طرح فنی

آیا احداث هتل دو ستاره توجیه پذیری اقتصادی دارد؟

احداث هتل دو ستاره از جهات مختلفی در شرایط امروزی یک فعالیت ضروری می باشد. طرح توجیهی هتل دو ستاره تمامی جوانب توجیه پذیری اقتصادی این طرح را بیان می کند. احداث هتل دو ستاره اقدامی در برای ارزان سازی سفر ها و همگانی کردن سفر برای همه مردم می باشد.

هتل های دو ستاره در تمام سال می توانند مسافرین داخلی بسیاری جذب کنند. سفر های مختلف کاری، تفریحی و زیارتی در داخل کشور نیاز مردم به اقامتگاه های ارزان قیمت مانند هتل دو ستاره را افزایش می دهد.

 سفارش طرح توجیهی احداث هتل دو ستاره

کارشناسان ما در سایت طرح فنی در زمینه سرمایه گذاری بانکی و اداری تجربه ۲۵ ساله دارند. کارشناسان این وب سایت جامع ترین طرح های توجیهی را نگارش می کنند و یکی از خدمات برتر این مجموعه نیز طرح توجیهی احداث هتل دو ستاره می باشد. طرح های توجیهی اختصاصی سایت طرح فنی به صورت انحصاری و مخصوص برای هر سرمایه گذار نوشته می شود.

بهتر است با مزیت های سفارش طرح توجیهی احداث هتل دو ستاره در سایت طرح فنی بیشتر آشنا شوید. سفارش طرح توجیهی اقتصادی در این وب سایت، پنج ماه پشتیبانی رایگان از طرح را به دنبال خواهد داشت. سرمایه گذاران عزیز می توانند علاوه بر پنج ماه پشتیبانی رایگان، یک جلسه آنلاین رایگان نیز با کارشناسان ما داشته باشد.

جلسه آنلاین رایگان به درخواست سرمایه گذار برگزار می شود. هدف از برگزاری این جلسه نیز رفع ابهامات سرمایه‌گذار در زمینه امور اداری و بانکی است. کارشناسان ما طی این جلسه اطلاعات کامل تری از مراحل اخذ مجوز، روند دریافت وام و وثایق و ضمانتنامه های بانکی ارائه خواهند داد.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 3 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب