سفارش طرح توجیهیصنعت گردشگری

طرح توجیهی احداث پارک جنگلی ⭐️ بررسی تخصصی هزینه ها

احداث پارک جنگلی

طرح توجیهی احداث پارک جنگلی برای بررسی امکان پذیری و شرایط و پیش نیاز های پروژه توسط متخصصین حرفه ای سایت طرح فنی به صورت اختصاصی برای کاربران نگارش می شود. هدف اصلی از نگارش طرح، دریافت وام و مجوز های لازم می باشد.

به صورت کلی طرح توجیهی احداث پارک جنگلی به شما کمک می کند تا از پیش نیاز های آن اطلاع پیدا کنید و ابهام های خود را در مورد قسمت های مختلف پروژه از بین ببرید. از آنجایی که راه اندازی و احداث پارک های جنگلی می تواند به محیط زیست کمک کند و یک موقعیت تفریحی عالی برای عموم ایجاد نماید، راه اندازی این پروژه اهمیت زیادی خواهد داشت.

هدف از نگارش طرح توجیهی احداث پارک جنگلی چیست؟

بیایید تا کارمان را با پاسخ به یک سوال مهم شروع کنیم: هدف از نگارش طرح توجیهی احداث پارک جنگلی چیست؟ به صورت کلی، برای دریافت وام یا تسهیلات مورد نیاز در جهت احداث و راه اندازی یک پارک جنگلی، شما حتما باید از طرح توجیهی احداث پارک جنگلی استفاده نمایید. نگارش این طرح به صورت اختصاصی برای شما باعث می شود تا پروسه دریافت مجوز و دریافت وام را سریع تر کنید.

در ضمن، خیلی از مراجع قانونی ایران بدون مشاهده طرح توجیهی، مجوز های لازم را صادر نمی کنند. در نتیجه، پس از ثبت درخواست دریافت مجوز، شما می توانید با استفاده از خدمات تیم طرح فنی طرح توجیهی احداث پارک جنگلی را نگارش نمایید.

سرمایه اولیه برای احداث پارک جنگلی

بی شک احداث یک پارک جنگی به مقداری سرمایه اولیه نیاز دارد. سرمایه اولیه برای احداث پارک جنگلی، حاوی دو زیر مجموعه اصلی است: سرمایه ثابت و سرمایه در گردش. سرمایه ثابت همان هزینه ای است که شما باید برای شروع پروژه پرداخت نمایید.

هزینه نهال، هزینه زمین و هزینه احداث پروژه را می توان به عنوان موارد قرار گرفته در دسته سرمایه ثابت شناسایی کرد. جدا از این مورد، شما باید به سرمایه در گردش هم توجه کنید. سرمایه در گردش حاوی مواردی است که خرج تهیه نهال ها، نگهداری از آنها و غیره می شود.

جمع این دو مورد سرمایه اولیه را ایجاد می کند. به علت متغیر بودن وضعیت اقتصادی ایران، مشخص کردن سرمایه اولیه برای احداث پارک جنگلی تقریبا غیر ممکن است.

پل چوبی در پارک جنگلی - طرح فنی

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

سرمایه گذاران برای احداث یک پارک جنگلی، باید به درستی با میزان سرمایه اولیه یا سرمایه ثابت آشنا شوند. همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله به شدت مهم اشاره کردیم، سرمایه ثابت شامل موارد خاصی همچون هزینه احداث پروژه، هزینه خرید لوازم اولیه، پرداخت حقوق کارمندان و خرید زمین می شود.

جدا از این موارد که به عنوان اصلی ترین و مهم ترین هزینه های پرداختی کاربران شناخته شده اند، یک سری هزینه های پنهان هم وجود دارند که در زمان نگارش طرح توجیهی احداث پارک جنگلی باید مورد بررسی قرار گیرند. در نتیجه، در حال حاضر مشخص کردن مقدار دقیق سرمایه ثابت مورد نیاز شما برای راه اندازی این پروژه، امکان پذیر نیست.

برآورد میزان سود احداث پارک جنگلی

بی شک احداث پارک جنگلی می تواند با سود معقولانه ای همراه باشد. با احداث یک پارک جنگلی شما از مواد اولیه ای که خداوند به صورت رایگان در اختیار ما قرار داده است، می توانید یک طرح تفریحی فوق العاده ایجاد کنید. میزان کسب سود این کسب و کار کمی کند است. چرا که فقط مردم یک منطقه خاص می توانند از خدمات ارائه شده در پارک جنگلی استفاده کنند.

شما می توانید با دریافت حق ورودی و حق استفاده از لوازم ویژه، کسب درآمد داشته باشید. پیش بینی می شود که این کسب و کار در عرض چند سال سرمایه اولیه شما را باز گرداند و به سود دهی برسد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی مجتمع گردشگری و تفریحی ⭐️ (بررسی فنی و تخصصی)

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای احداث پارک جنگلی

با استفاده از طرح توجیهی احداث پارک جنگلی شما می توانید همه ابهام های خود را در مورد تجهیزات لازم در جهت راه اندازی پروژه رفع کنید. برای احداث پارک جنگلی، شما به تجهیزات و ابزار های خیلی سنگین نیازی ندارید! فقط باید محوطه مربوطه را با دیوار چینی یا حصار کشی مشخص نمایید و سپس نسبت به نصب سکو، وسایل تفریحی مختلف، درخت، کابین نگهبان و غیره اقدام نمایید.

همه چیز بستگی به محیط مورد نظر شما دارد. در طراحی و احداث پارک های جنگلی، دست طراح به صورت کامل باز است تا از ابزار های مختلفی استفاده کند و محیط را با روش های متنوعی تزئین نماید.

جنگل سازی با هدف احداث پارک جنگلی - طرح فنی

بررسی توجیه پذیری اقتصادی طرح

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله اشاره کردیم، احداث یک پارک جنگلی می تواند با مزایای زیادی همراه باشد. جدا از مزایای این طرح از نظر اجتماعی، فرهنگی و رفاهی، از نظر اقتصادی هم پر مزیت است. بی شک سرویس های خدماتی ارائه شده و هزینه ورودی دریافت شده از مشتریان برای این طرح می تواند سود نسبتا خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

در ضمن، با راه اندازی این طرح شما دیگر نگرانی خاصی در مورد بازار کار و بازار فروش نا مناسب نخواهید داشت! سرمایه گذاران با این طرح می توانند برای چند ده نفر شغل دائمی ایجاد نمایند. به صورت کلی این طرح هم برای سرمایه گذار و هم برای سایر افراد با مزایای اقتصادی زیادی همراه خواهد بود.

طرح توجیهی احداث پارک جنگلی چیست و چه مزایایی دارد؟

طرح توجیهی احداث پارک جنگلی، طرحی خاص و منحصر به فرد به حساب می آید که به صورت اختصاصی برای سرمایه گذاران توسط تیم طرح فنی نگارش می شود. تیم کارشناسی طرح فنی با تجربه 25 ساله در زمینه های سرمایه گذاری و بانکی و اداری آماده ارائه خدمت به سرمایه گذاران عزیز می باشد.

با استفاده از خدمات طرح فنی شما 5 ماه پشتیبانی رایگان از طرح دریافت می کنید. در صورت نیاز شما جلسه آنلاین را نیز می توانید به صورت رایگان تهیه کنید. جلسه آنلاین به درخواست سرمایه گذار برگزار شده و برای رفع ابهام در زمینه اداری و بانکی تشکیل می شود.

کارشناسان ما در این طرح اطلاعاتی را در مورد مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های بانکی ارائه می دهند.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 2 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب