طرح توجیهی تاسیس مدرسه غیر انتفاعی ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

طرح توجیهی تاسیس مدرسه غیر انتفاعی - طرح فنی

فهرست مطالب

امروزه سرمایه گذاران تمایل زیادی برای ورود به عرصه های آموزشی دارند. مدارس غیر انتفاعی یکی از عرصه های ورود بخش خصوصی محسوب می گردد. سرمایه گذاران با تهیه ی طرح توجیهی تاسیس مدرسه غیر انتفاعی می تواننند در این زمینه فعالیت مستمری داشته باشند.

رشد جمعیت و افزایش رفاه اجتماعی یکی از دلایل افزایش این مراکز می باشد. همچنین کاهش خدمات در مدارس دولتی سبب شده است تا بسیاری از والدین تمایل بیشتری برای فرستادن فرزندان خود به مدارس خصوصی پیدا نمایند. همین امر نیز عامل اصلی رشد فزاینده ی مدارس غیر دولتی در سال های اخیر محسوب می گردد. در نتیجه سرمایه گذاران می توانند با تهیه ی طرح های توجیهی در مسیر راه اندازی اینگونه مدارس و موسسات وارد شوند. آنها می توانند

برای تهیه ی طرح توجیهی به موسسات و سایت های معتبری که در این زمینه فعال می باشند مراجعه نمایند. سایت طرح فنی نیز یکی از این سایت های معتبر می باشد که در زمینه تولید طرح توجیهی فعالیت می نماید. کارشناسان فعال در این سایت با سابقه ای 25 ساله در زمینه امور سرمایه گذاری، اداری و بانکی آماده ارائه خدمت به سرمایه گذاران گرامی می باشند.

⭐️ هدف از نگارش طرح توجیهی تاسیس مدرسه غیر انتفاعی چیست؟

استفاده از طرح توجیهی تاسیس مدرسه غیر انتفاعی در بسیاری از فعالیت های پیش روی سرمایه گذاران امری عادی و الزامی می باشد. اما به طور کلی مهمترین کاربردی که برای طرح توجیهی قید شده است در بحث دریافت مجوز کار می باشد. وجود اطلاعات جامع در طرح توجیهی سبب شده تا از آن بسیار استفاده شود.

همچنین بیان اشراف اطلاعاتی سرمایه گذار نسبت به بحث تاسیس مدرسه از دلایل کاربرد بیزینس پلن برای بررسی صلاحیت سرمایه گذار می باشد. همچنین از طرح های توجیهی برای اعطای تسهیلات بانکی نیز بسیار استفاده می شود.

همین عوامل سبب شده است تا کارشناسان متخصص به سرمایه گذار توصیه نمایند تا بعد از انجام اقدامات اولیه در جهت ثبت مجوز کار با مراجعه به شرکت های معتبر در زمینه دریافت طرح توجیهی اقدام نمایند.

برآورد هزینه های تاسیس مدرسه غیر انتفاعی - طرح فنی

⭐️ سرمایه اولیه برای احداث مدرسه

راه اندازی هر گونه فعالیت اقتصادی و خدماتی نیازمند وجود حداقل سرمایه های اولیه می باشد. نقش سرمایه اولیه در روند اجرایی کارها بسیار مهم و ضروری می باشد. در نتیجه ی این اهمیت یکی از موارد مهمی که در طرح توجیهی به آن پرداخته می شود مبحث سرمایه می باشد.

شناخت کافی از میزان سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار به سرمایه گذار کمک می نماید تا با شناخت کافی از امکانات خود در این مسیر وارد شود. این امر به میزان زیادی از ریسک های جاری در مسیر راه اندازی مدرسه غیر انتفاعی را کاهش خواهد داد. البته باید به این نکته اشاره نمود که سرمایه گذاران بخش عظیمی از سرمایه های خود را در مسیر تهیه ی فضا برای احداث مدرسه و تامین تجهیزات مصرف می نمایند.

در نتیجه برخی از این تجهیزات ضروری برای راه اندازی مدرسه را به شما عزیزان معرفی می نماییم. این تجهیزات به طور عمومی شامل رایانه های رومیزی، وسایل آزمایشگاهی، وسایل کمک آموزشی، پرینترهای رنگی و سایه و سفید، سیستم های تامین برق اضطراری و همچنین میز و نیمکت و قفسه می باشد. البته باید به این نکته اشاره نمود که بخش عظیمی از سرمایه های اولیه در بحث تامین سازه برای راه اندازی مدرسه مصرف می شود.

⭐️ هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

در متن برای شما اینگونه بیان نمودیم که سرمایه گذاران به طور معمول از سرمایه های خود در جهت راه اندازی و تاسیس مدرسه غیر انتفاعی استفاده می نمایند. اهمیت این موضوع نیز برای سرمایه گذاران و همچنین ارگان های اعطا کننده ی مجوز بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل یکی از مواردی که در بیزینس پلن تاسیس مدرسه غیر انتفاعی به آن پرداخته می شود مبحث هزینه ها است.

⭐️ بررسی هزینه های مدرسه غیر انتفاعی

تاسیس مدرسه غیر انتفاعی دارای روندی مشخص می باشد که سرمایه گذار براساس آن در این فعالیت شرکت می نماید. معمولا سرمایه گذاران از سرمایه های خود به طور برنامه ریزی شده ای استفاده می نمایند. برای مثال بخش مهمی از سرمایه اولیه سرمایه گذار به تهیه ی یک بنای ثابت برای راه اندازی مدرسه اختصاص داده می شود.

به طور معمول و با افزایش روزافزون قیمت ملک و اجاره بهای آن در ایران این مبلغ بسیار متغیر می باشد. میزان دقیق آن با توجه به عوامل متفاوتی مانند محل احداث مدرسه بسیار تغییر می نماید. اما به طور کلی اینگونه بیان می شود که برای راه اندازی یک مدرسه متوسط که حدود 200 نفر دانش آموز دارد حدود 12 میلیارد سرمایه اولیه مورد نیاز می باشد.

تعداد کارمندان فعال در مدرسه ها بسیار متغیر می باشد. به شکلی که در مدارس ابتدایی تعداد کارمندان فعال بسیار کمتر از مدارس متوسطه می باشد.

تجهیز صندلی و میز برای دانش آموزان در مدرسه - طرح فنی

⭐️ برآورد میزان سود تاسیس مدرسه غیر انتفاعی

در بحث سودآوری مدارس غیر انتفاعی باید به این موضوع اشاره نمود که با توجه به عدم تولید محصول خاصی در این مراکز و تنها بحث خدمت رسانی به دانش آموزان عموما مدارس غیر انتفاعی با جذب دانش آموز به سرعت به برگشت سرمایه های سرمایه گذاران منجر می شود.

همچنین با تغییر در تفکر والدین و تمایل بیشتر آنها نسبت به حضور فرزندانشان در مدارس غیر انتفاعی عموما سرمایه گذاری در این بخش از میزان ریسک پایینی برخوردار می باشد. در نهایت با یک سیستم بازاریابی قوی و منسجم و جذب دانش آموز سرمایه گذاران می توانند به سرعت شاهد سودآوری اینگونه مراکز باشند.

در نتیجه در صورتی که سرمایه گذار با مطالعات بازار رقبا به خصوص در منطقه مورد نظر خود در این عرصه وارد شود می تواند به میزان زیادی از ریسک کار بکاهد و درصد موفقیت خود را افزایش دهد. همچنین سرمایه گذاران با استفاده از طرح توجیهی تاسیس مدرسه غیر انتفاعی و توجه به اهمیت آن می توانند در این مسیر بسیار موفق باشند.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی احداث سالن سینما و تئاتر ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

⭐️ معرفی تجهیزات مورد نیاز برای تاسیس مدرسه غیر انتفاعی

تجهیزات مورد نیاز برای تاسیس مدرسه غیر انتفاعی شامل موارد زیر می باشد.

[tie_list type=”starlist”]

  • رایانه های رومیزی
  • وسایل آزمایشگاهی
  • وسایل کمک آموزشی
  • پرینترهای رنگی و سایه و سفید
  • سیستم های تامین برق اضطراری
  • میز و نیمکت و قفسه

[/tie_list]

⭐️ بررسی اهمیت وجود داشتن مدارس غیر انتفاعی در امر آموزش عمومی

با توجه به تغییراتی که در سال های گذشته در امر آموزش ما شاهد آن بوده ایمو همچنین با توجه به تاثیر مستقیم امر آموزش و سوابق تحصیلی بر روی انتخاب دانش آموزان در کنکور سراسری وجود مدارس غیر انتفاعی ضروری می باشد. شاید بتوان علت عمده حضور این مدارس را در عدم وجود عدالت آموزشی جست و جو نمود.

عدم وجود ساختاری یکسان و مشابه در مدارس دولتی در مناطق و شهرهای مختلف سبب شده است تا وجود مدارس غیر انتفاعی الزامی گردد. نوآوری های جاری در این مدارس . همچنین وجود امکان انتخاب برای علایق و استعدادهای فردی دانش آموز از دیگر دلایل رشد و توسعه این مراکز علمی می باشد.

تاسیس مدرسه غیر انتفاعی - طرح فنی

⭐️ بررسی توجیه پذیری اقتصادی مدرسه غیر انتفاعی

بررسی و مطالعات بازار نشان می دهد که ایجاد یک موسسه غیر انتفاعی در زمینه های گوناگون آموزشی می تواند با دامنه ی ریسک پایین بالاترین میزان سودآوری را به همراه داشته باشد. امروزه اقبال عمومی نسبت به مدارس غیر انتفاعی بسیار بیشتر شده است.

شاید یکی از مهمترین عوامل این تغییر در نتایج قابل توجهی باشد که این مدارس در امر آموزش کسب نموده اند. همین امر سبب شده است تا از نظر روانشناختی والدین تمایل بیشتری برای حضور فرزندانشان در این مدارس داشته باشند.

در نهایت سرمایه گذاران می توانند با کمک طرح توجیهی تاسیس مدرسه غیر انتفاعی در این مسیر بسیار با قدرت وارد شوند و به موفقیت برسند. همچنین وجود این مدارس غیر انتفاعی سبب شده است تا شهرهای کوچکی که از پایتخت فاصله دارند به حداقل امکانات تحصیلی جاری در مدارس پایتخت دست یابند. وجود تمامی این موارد خود نشان می دهد که ورود به امر تاسیس مدرسه غیر انتفاعی بسیار مناسب و سودآور برای سرمایه گذاران می باشد.

⭐️ سفارش طرح توجیهی تاسیس مدرسه غیر انتفاعی

کاربرد طرح توجیهی می تواند سبب افزایش موفقیت سرمایه گذار در زمان تاسیس مدرسه غیر انتفاعی شود. در نتیجه کارشناسان به سرمایه گذاران توصیه می نمایند تا قبل از راه اندازی مدرسه غیر انتفاعی حتما اقدام به تهیه ی طرح توجیهی نمایند.

کارشناسان سایت طرح فنی می توانند برای سرمایه گذاران طرح های توجیهی کاملا دقیق و کاربردی را تهیه نمایند. این شرکت با کمک نیروی کار متخصص و با سابقه ای آماده ی ارائه خدمت به سرمایه گذاران گرامی می باشند. همچنین دریافت طرح توجیهی از سایت طرح فنی برای سرمایه گذار امتیازاتی فراوانی را به همراه خواهد داشت.

⭐️ بررسی اجمالی امتیازهای موجود در سایت طرح فنی

یکی از این امتیازها پشتیبانی 5 ماهه از طرح توجیهی تاسیس مدرسه غیر انتفاعی به صورت کاملا رایگان می باشد. در صورتی که در طی این 5 ماه سرمایه گذار قصد ایجاد تغییری در بیزینس پلن را داشته باشد کارشناسان سایت طرح فنی از او پشتیبانی خواهند نمود.

همچنین کارشناسان مجرب این سایت یک جلسه رایگان را به صورت آنلاین بین سرمایه گذار اصلی و دیگر سرمایه گذاران طراحی نموده اند. در این جلسه کارشناس به رفع ابهام در موضوعاتی همچون مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های بانکی خواهد پرداخت. این امر در درازمدت بر افزایش ضریب اعتماد بین شما و سرمایه گذاران دیگر بسیار موثر می باشد.

جهت سفارش طرح توجیهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب