سفارش طرح توجیهیصنعت خدمات

طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

طرح تاسیس شرکت تبلیغاتی

طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی، گزارشی از نتایج ارزیابی های فنی، اقتصادی و مالی این پروژه بوده و توسط متخصصین سایت طرح فنی جهت اخذ مجوز و وام تهیه می گردد. امروزه تبلیغات از ارکان مهم بازاریابی است و نقش اساسی در بازدهی کسب و کارها و فعالیت های تجاری ایفا می کند. شرکت های تبلیغاتی، شرکت هایی هستند که دارای امکانات و دانش کافی برای تبلیغ انواع کالاها و خدمات بوده و کار تبلیغات کسب و کارهای مختلف را انجام می دهند.

وظیفه شرکت های تبلیغاتی، طراحی و پیاده سازی انواع استراتژی های تبلیغاتی، تیزرها و پیام های تجاری در رادیو، تلویزیون، شبکه های مجازی، اینترنت، معابر، خیابان ها، بیلبوردهای شهری، فضاهای عمومی و … می باشد. تاسیس یک شرکت تبلیغاتی مستلزم فراهم آوردن شرایط مناسب و اخذ مجوزهای مربوطه می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

⭐️ طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی جهت اخذ مجوز و وام

سرمایه گذارانی که قصد راه اندازی یک شرکت تبلیغاتی را دارند، باید در ابتدا نسبت به ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها و اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام نمایند. طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی از مستنداتی است که معمولا در پروسه اخذ مجوز از متقاضی درخواست می شود. بیزینس پلن شرکت تبلیغاتی باید از شرایطی چون به روز بودن و دقیق بودن اطلاعات برخوردار بوده و توسط کارشناسان واجد شرایط تهیه شود.

تاسیس یک شرکت تبلیغاتی، هزینه بر است، از این رو اخذ تسهیلات بانکی از اقداماتی است که توسط سرمایه گذاران انجام می گردد. اما باید بگوییم، اختصاص تسهیلات بانکی کم بهره به سرمایه گذاران نیز با ارائه طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی به بانک جهت اثبات توجیه پذیری طرح، امکان پذیر خواهد بود.

⭐️ طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی چه نقشی ایفا می کند؟

طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی، مرجعی بی نقص برای سرمایه گذاران است تا با جوانب گوناگون طرح آشنا شوند. بیزینس پلن شرکت تبلیغاتی، برنامه ای کامل از مطالعات پروژه گرفته تا امکان سنجی، پیاده سازی و بهره برداری از شرکت را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد.

استفاده از طرح توجیهی، ریسک سرمایه گذاری را به صورت قابل ملاحظه ای کاهش می دهد، چرا که سرمایه گذاران را به سمت روش های صحیح سرمایه گذاری سوق داده و از شکست پروژه جلوگیری می کند.

⭐️ سرمایه لازم برای تاسیس شرکت تبلیغاتی

یکی از مزایای تاسیس شرکت تبلیغاتی این است که می توان، با سرمایه های مختلف از کم گرفته تا زیاد آن را شروع کرد. بخش اعظمی از سرمایه اولیه برای خریداری تجهیزات تبلیغاتی مانند دوربین های تخصصی، سیستم های کامپیوتری و … صرف می گردد. در صورتی که دفتری را برای اقامتگاه شرکت انتخاب کردید، باید هزینه تجهیز دفتر و خرید لوازم اداری را نیز به هزینه های ثابت اضافه کنید.

بهره برداری از شرکت تبلیغاتی علاوه بر سرمایه ثابت نیازمند سرمایه در گردش است. این بودجه بر حسب نیاز به خرید لوازم مصرفی چون کاغذ بروشور، استراکچرهای تبلیغاتی و … اختصاص پیدا می کند. طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی، میزان سرمایه اولیه را با توجه به مقیاس پروژه و قیمت روز تجهیزات مورد نیاز محاسبه می کند.

شرکت تبلیغاتی باید دارای فضای شاد برای افزایش خلاقیت باشد - طرح فنی

⭐️ برآورد هزینه ها توسط طرح توجیهی

برای راه اندازی یک شرکت تبلیغاتی تنها سرمایه اولیه کافی نیست، بلکه باید هزینه های طرح نیز برآورد شوند. هزینه اجاره یا خرید دفتر از جمله هزینه های اصلی در این طرح است. هزینه های قبل از بهره برداری از طرح نیز شامل هزینه های اخذ مجوز و هزینه های ثبتی هستند که باید توسط سرمایه گذار پرداخت گردند.

سایر هزینه های اجرایی طرح عبارتند از: هزینه های نیروی انسانی، هزینه های مصرف انرژی، هزینه های تعمیر و نگهداری تجهیزات، هزینه های به روزرسانی نرم افزارهای تخصصی و غیره. به دلیل تغییر نرخ و نوسان هزینه ها، تمامی هزینه ها در طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی با داده های به روز برآورد می گردند.

⭐️ بررسی میزان سوددهی شرکت تبلیغاتی

درآمد شرکت تبلیغاتی از ارائه خدمات تبلیغاتی به کسب و کارهای دیگر می باشد. همانطور که می دانیم، موفقیت فعالیت های تجاری در گرو تبلیغات مناسب است و کمتر کسب و کاری را می توان یافت که به فکر استراتژی های تبلیغاتی نباشد. از این رو در حال حاضر شرکت های تبلیغاتی از پردرآمدترین مشاغل هستند.

سود یک شرکت تبلیغاتی به نوع خدمات و حجم خدمات ارائه شده بستگی دارد. پیش بینی میزان سود در طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی به صورت تخصصی توسط کارشناسان با توجه به مشخصات پروژه صورت می پذیرد.

⭐️ آیا تاسیس شرکت تبلیغاتی از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر است؟

مطالعاتی که کارشناسان در طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی انجام داده اند، خبر از توجیه پذیری اقتصادی این طرح می دهد. شرکت های تبلیغاتی از طریق عقد قرارداد با کسب و کارها،شرکت ها، سازمان ها و حتی اینفلوئنسرهای شبکه های مجازی کسب درآمد می کنند.

این شرکت ها با سرمایه گذاری های متفاوت قابل راه اندازی می باشند و بسته به نوع و حجم خدمات، میزان سود آنها نیز متغیر خواهد بود. عواملی مانند کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت و ابتکار شرکت در ارائه طرح های بی بدیل تبلیغاتی، در سوددهی این طرح نقش مهمی ایفا می کنند.

طراحی و ساخت انواع تبلیغات مجازی و تلویزیونی - طرح فنی

⭐️ خدمات ارائه شده توسط شرکت های تبلیغاتی

شرکت های تبلیغاتی متشکل از یک تیم متخصص و خلاق شامل طراح گرافیک و موشن گرافیک، عکاس و فیلمبردار، تولید کننده محتوای بصری و نوشتاری، کارگردان، مدیر سئو، طراح وب سایت، کارشناس دیجیتال مارکتینگ و … می باشند. خدماتی که شرکت های تبلیغاتی ارائه می دهند، به صورت خلاصه عبارتند از:

 • طراحی و پیاده سازی تبلیغات چاپی
 • طراحی و اجرای تبلیغات دیجیتالی
 • ارسال تبلیغات پیامکی و ایمیلی
 • ساخت تیزرهای تلویزیونی
 • برنامه ریزی طرح های تبلیغاتی
 • طراحی و ایجاد وب سایت
 • ساخت موشن گرافیک و استاپ موشن
 • بازاریابی آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی، اینترنت

⭐️ نحوه اخذ جواز تاسیس شرکت تبلیغاتی

همان طور که در بالا ذکر کردیم، تاسیس شرکت تبلیغاتی مستلزم اخذ تاییدیه های سازمانی و مجوز است. سازمان های متولی صدور مجوز و ادارات مرتبط با تاسیس شرکت های تبلیغاتی عبارتند از: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل ثبت شرکت ها، مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنایع و معادن، سازمان صدا و سیما، شهردای و شورای شهر.

اولین گام در اخذ جواز تاسیس یک شرکت تبلیغاتی، مراجعه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ارائه تقاضانامه و مدارک مورد نیاز می باشد. توضیح این که طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی از مدارکی است که معمولا از متقاضی درخواست می گردد.

پس از معرفی مدیر مسئول و صاحب امتیاز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تکمیل مدارک، درخواست شما بررسی شده و جواز تاسیس برای شما صادر می گردد. پس از اخذ جواز تاسیس نیز می بایست، شرکت تبلیغاتی در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی شرکت حسابداری ⭐️ برای اخذ مجوز

⭐️ شرایط لازم برای تاسیس شرکت تبلیغاتی

طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی در بخش عملیاتی خود، شرایط لازم برای تاسیس این شرکت ها را نیز شرح می دهد. موسس شرکت تبلیغاتی باید دارای تابعیت ایران و اهلیت قانونی باشد. عدم سوء سابقه کیفری موسس نیز از شروط مهم برای تاسیس شرکت تبلیغاتی است.

حداقل مدرک مدیر مسئول شرکت یا کانون تبلیغاتی، دیپلم متوسطه است؛ اما متقاضی باید از 5 سال سابقه کار در امور تبلیغات برخوردار باشد. تجربه کاری باید حتما در شرکت ها و کانون های تبلیغاتی دارای مجوز انجام شده باشد.

در صورتی که متقاضی فاقد تجربه کاری 5 ساله باشد، داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مدیریت بازرگانی، اقتصاد، روابط عمومی، بازاریابی و تبلیغات یا رشته های مرتبط دیگر برای او الزامی است. مدیر مسئول شرکت تبلیغاتی نباید در ادارات دولتی، وزارتخانه ها و یا شهرداری ها مشغول به کار باشد.

تنظیم تقاضانامه برای جواز تاسیس شرکت تبلیغاتی باید توسط مدیر عامل شرکت انجام گردد. گفتنی است، ثبت شرکت تبلیغاتی در سه قالب شرکت سهامی خاص، شرکت با مسئولیت محدود و موسسات غیر تجاری در اداره ثبت شرکت ها امکان پذیر می باشد.

تاسیس شرکت تبلیغاتی - طرح فنی

⭐️ معرفی تجهیزات مورد نیاز در شرکت تبلیغاتی

شرکت های تبلیغاتی، تجهیزات بسیار متنوعی را بسته به خدماتی که ارائه می دهند، استفاده می کنند. طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی با معرفی تجهیزات مورد نیاز مطابق با نوع خدمات شرکت در اجرای پروژه نیز کمک می کند. برخی از تجهیزاتی که در شرکت های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند، عبارتند از:

 • دوربین های حرفه ای
 • سه پایه حرفه ای
 • تجهیزات استودیو عکاسی
 • استابلایزر و تجهیزات حرکتی حرفه ای
 • تجهیزات فیلمبرداری هوایی یا کواد کوپتر
 • تجهیزات نور
 • تجهیزات صدا
 • دستگاه چاپ
 • پرینتر سیاه و سفید یا رنگی
 • دستگاه های کامپیوتر
 • دستگاه سرور و تجهیزات شبکه
 • تجهیزات وای فای و اینترنت
 • تجهیزات و لوازم اداری دفتر

⭐️ سفارش طرح توجیهی اختصاصی شرکت تبلیغاتی

شرکت های تبلیغاتی دارای بازه بسیار وسیعی از خدمات هستند، از این رو راه اندازی این شرکت ها نیازمند اطلاعات تخصصی است. طرح توجیهی شرکت تبلیغاتی حاوی تمامی این اطلاعات بوده و توسط متخصصین برتر سایت طرح فنی تهیه می گردد. کارشناسان ما با 25 سال تجربه گران‎بها در امور سرمایه گذاری، طرح توجیهی اختصاصی شرکت تبلیغاتی را به صورت انحصاری برای شما نگارش می کنند.

ما برای حمایت از سرمایه گذارانی که طرح توجیهی اختصاصی را در این سایت سفارش می دهند، 5 ماه پشتیبانی رایگان و جلسه آنلاین رایگان را در نظر گرفته ایم. جلسه آنلاین به درخواست سرمایه گذار و برای ارائه توضیحاتی در خصوص مراحل اخذ جواز تاسیس شرکت تبلیغاتی، نحوه اخذ وام، وثایق و ضمانت نامه های بانکی و سایر امور اداری و بانکی طرح برگزار می گردد.

جهت سفارش طرح توجیهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 4.96 ( 73 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب