شرکتهای تهیه کننده طرح توجیهی ⭐️ برای اخذ مجوز و وام بانکی

شرکتهای تهیه کننده طرح توجیهی - طرح فنی

فهرست مطالب

شرکتهای تهیه کننده طرح توجیهی، موسساتی هستند که به جمع آوری اطلاعات و نگارش طرح توجیهی برای کسب و کارها مبادرت می ورزند. یک طرح توجیهی یا بیزینس پلن، تجزیه و تحلیل ها و پیش بینی های مالی را برای شما انجام می دهد؛ بهترین استراتژی ها را برای رشد کسب و کارتان به شما ارائه می کند؛ دانش فنی و اطلاعات عملیاتی پروژه را به شما انتقال می دهد و به سنجش و تحقیقات بازار می پردازد.

طرح فنی از شناخته شده ترین تهیه کنندگان طرح توجیهی است که متشکل از تیم تحقیقاتی گسترده و طرح توجیهی نویسان زبده کشور است. تیم حرفه ای ما می داند که از چه متدی در نگارش طرح توجیهی استفاده کند که هم اطلاعات را به صورت گویا و به زبانی ساده به شما توضیح دهد و هم سازمان های صدور مجوز و بانک ها را به منطقی بودن طرح متقاعد نماید.

نگارش طرح توجیهی در چه حوزه هایی انجام می گردد؟

از آن جا که طرح های اقتصادی بسیار متنوع هستند، شرکتهای تهیه کننده طرح توجیهی، نگارش طرح توجیهی را در حوزه های گوناگونی انجام می دهند. فرقی نمی کند، طرح شما یک طرح تولیدی باشد یا خدماتی یا بازرگانی، نویسندگان بیزینس پلن دارای دانش کافی برای نوشتن طرح توجیهی در بخش های مختلف هستند.

کارشناسان توانمند ما، طرح توجیهی درخواستی سرمایه گذاران را در بخش های صنعتی، دامپروری، کشاورزی، خدماتی و گردشگری تهیه می کنند.

شرکتهای تهیه کننده طرح توجیهی چه کمکی به سرمایه گذار می کنند؟

نوشتن طرح توجیهی توسط شرکتهای متخصص، دستاوردهای بسیار خوبی را در مسیر سرمایه گذاری ایجاد می کند. اول این که این شرکت ها با ارتباط تنگاتنگی که با صنعت و کسب و کارهای گوناگون دارند، از چند و چون طرح های اقتصادی باخبر بوده و دارای دانش و اطلاعات به روز در این زمینه هستند.

طرح توجیهی تهیه شده توسط متخصصین، مانند یک راهنما به شما کمک می کند که برنامه ریزی های دقیقی در سرمایه گذاری انجام داده و به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود به سهولت دسترسی پیدا کنید.

صرفه جویی در وقت و هزینه، مزیت بعدی سفارش طرح توجیهی به شرکتهای تهیه کننده طرح توجیهی است. کارشناسان با نگارش طرح توجیهی از اتلاف وقت سرمایه گذاران به علت تصمیمات اشتباه در سرمایه گذاری جلوگیری می کنند و با برآوردهای دقیق مالی از صرف هزینه های بیهوده و شکست های اقتصادی ممانعت به عمل می آورند.

نگارش انواع طرح توجیهی برای اخذ مجوز و وام بانکی - طرح فنی

نگارش طرح توجیهی برای اخذ مجوز و وام  

از بحث مزایای طرح توجیهی برای سرمایه گذاران که بگذریم، باید گفت، نوشتن طرح توجیهی دارای ضرورت قانونی است. شاید اصلی ترین دلیل سفارش طرح توجیهی به شرکتهای تهیه کننده طرح توجیهی، اخذ مجوزها و همچنین تسهیلات بانکی باشد.

چرا که صدور مجوزهای قانونی چون جواز تاسیس و پروانه بهره برداری تنها با ارائه طرح توجیهی معتبر به سازمان های صادرکننده مجوز و بانک ها امکان پذیر است. سازمان های مربوطه و بانک ها با بررسی طرح توجیهی و حصول اطمینان از منطقی بودن و توجیه پذیری طرح، مجوز و یا وام درخواستی را به شما اختصاص می دهند.

مشخصات یک شرکت موفق تهیه کننده طرح توجیهی چیست؟

شرکتهای تهیه کننده طرح توجیهی برای این که عملکرد خوبی در نگارش طرح توجیهی داشته باشند، باید از ویژگی ها و توانمندی های خاصی برخوردار باشند. برخی از ویژگی های یک شرکت موفق در تهیه طرح توجیهی عبارتند از:

  • خواسته و نیازهای سرمایه گذاران را درک کرده و طرح توجیهی را مطابق با مشخصات و مختصات پروژه و به صورت اختصاصی برای شما نگارش کند.
  • دارای سابقه طولانی در خصوص سرمایه گذاری در حوزه های متنوع اقتصادی باشد.
  • بتواند تحلیل های پیچیده مالی ارائه کرده و پیش بینی های دقیقی را درباره آینده پروژه انجام دهد.
  • دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی داشته و قادر به انجام تحقیقات وسیع میدانی در مورد بازار پروژه باشد.

سفارش طرح توجیهی در سایت طرح فنی

طرح فنی دارای تمامی مشخصات و ویژگی های ذکر شده در بالا است و از شاخص ترین شرکتهای تهیه کننده طرح توجیهی می باشد. کارشناسان ما از 25 سال تجربه در امور سرمایه گذاری برخوردار بوده و از مشاوران اعتباری و بانکی کشور هستند.

با سفارش طرح توجیهی اختصاصی در این سایت، 5 ماه پشتیبانی رایگان از طرح و جلسه مشاوره آنلاین رایگان در خصوص امور اداری و بانکی طرح نیز به شما هدیه داده خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب