طرح توجیهی تولید ضد یخ ⭐️ بررسی فنی و تخصصی + گریدکانون

طرح توجیهی تولید ضد یخ - طرح فنی

فهرست مطالب

طرح توجیهی تولید ضد یخ شامل یک الگوی جامع از تمام مراحل تولید است. این طرح با تلاش فراوان تیم متخصص و مجرب سایت طرح فنی متناسب با آخرین نوسانات بازار به منظور نحوه مدیریت سرمایه، مسیر رسیدن به خط تولید را با تمام جزئیات برای سرمایه گذاران ترسیم می کند.

یکی از نیاز های اساسی، خودروهای سواری و سنگین وجود یک سیال در اطراف موتور است. مایع سیال باید بتواند بخش عظیمی از گرمای اطراف موتور را جذب و به بیرون انتقال دهد. ضد یخ با فرمول شیمیایی خاص، عدم یخ زدگی و زنگ زدگی به عنوان سیال این نیاز را برطرف میکند.

سرمایه مورد نیاز برای شروع کار

کسب و کارهای تولیدی امروزه نقش موثری در اقتصاد کشور ایفا می کنند. فعالیت در این عرصه نیازمند مهارت و پشتکار قوی است. البته لازم به ذکر است که در کنار مهارت کافی یکی از فاکتور های اساسی در شروع کسب و کار داشتن سرمایه اولیه است.

بدون داشتن سرمایه و  بودجه کافی نمی توان به تولید فکر کرد. در صورتی که شما برای راه اندازی خط تولید ضد یخ  بودجه کافی ندارید می توانید از روش های دیگر از جمله جذب سرمایه از طریق توجیه کردن سرمایه گذاران یا استفاده از وام های بانکی مختلفی که به کارآفرینان تعلق می گیرد، استفاده کنید.

برای اخذ وام شما نیاز به ارائه طرح توجیهی دارید.

برآورد هزینه های کسب و کار به چه شکلی است؟

برآورد هزینه های خط تولید ضد یخ  هزینه های ثابت و متغیر را شامل می شود. خرید تجهیزات، هزینه محوطه سازی، هزینه سرویس و نگهداری ماشین آلات، مواد اولیه  از جمله ضروریات این کسب و کار است.

همچنین باید توجه داشت تولید نیاز به افراد ماهر و متخصص دارد. استخدام نیروی انسانی و کارشناسان مجرب یکی دیگر از نیاز های کارگاه تولید ضدیخ می باشد.

توجه داشته باشید هزینه ها به دلیل نوسانات بازار ثابت نیست. یکی از مزیت های داشتن طرح توجیهی تولید ضد یخ این است که هزینه های هر بخش را به طور جداگانه متناسب با آخرین تغییرات و نوسانات بازار برای شما مشخص می کند.

در چنین شرایطی شما با هزینه و نیاز مالی هر بخش به طور مشخص آشنا می شوید و با خیال راحت خط تولید را افتتاح می کنید.

میزان سود ضد یخ چقدر است؟

میزان سود حاصل از خط تولید ضد یخ، بستگی به بازار فروش و میزان تقاضای آن دارد. این محصول یکی از محصولات مورد نیاز  وسایل نقلیه است. پس چنانچه تولید آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد قطعا میزان تقاضا نیز افزایش خواهد یافت. با افزایش تقاضا خط تولید گسترش پیدا می کند و در نتیجه سود حاصل از آن نیز به مراتب افزایش خواهد یافت.

در کنار تامین منابع انسانی و هزینه های اولیه آنچه به عنوان درآمد خالص ماهیانه باقی می ماند سود شما است. قطعا شما در ابتدای مراحل خط تولید نمی توانید میزان سود را مشخص کنید.

طرح توجیهی تولید ضد یخ به شما کمک می کند  میزان سود حاصل از این نوع کسب و کار را با تمام جزئیات در ابتدای مسیر بشناسید.

تجهیزات موردنیاز برای تولید ضد یخ - طرح فنی

تجهیزات مورد نیاز جهت خط تولید ضد یخ

مراحل خط تولید ضد یخ با ترکیب چند ماده شیمیایی به دست می آید. اتانول، مونو اتیلن گلیکول و پروپیلن گلیکول فرمول تولید ضد یخ می باشد. امروزه استفاده از اتانول دیگر رایج نیست و پروپیلن گلیکول نیز به دلیل وارداتی بودن هزینه زیادی را شامل می شود. در همین راستا  تنها از مونو اتیلن گلیکول استفاده می شود.

مخزن های ذخیره و اختلاط مواد شیمیایی، پمپ های انتقال دهنده، همزن های مخصوص جهت مخلوط مواد شیمیایی، دستگاه های پرکن و مکنده از تجهیزات لازم و ضروری خط تولید ضد یخ است.

بعد از سپری شدن مراحل تولید و مخلوط شدن مواد شیمیایی، محصول نهایی در قوطی های مخصوص پر و بسته بندی می شوند.  در انتها توسط کارگران به انبار هدایت می شوند.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی روغن موتور ⭐️ براورد مالی فنی + گرید و مطالعات بازار

آیا تولید ضد یخ توجیه اقتصادی دارد؟

یکی از بخش های مهم در هر کسب و کاری جنبه اقتصادی آن می باشد.  در واقع شما باید در ابتدای مسیر یعنی قبل از شروع فعالیت، تحقیقاتی در خصوص بازار کار و میزان نیاز و تقاضای مردم داشته باشید.ممکن است محصول شما توسط کارخانه دیگری تولید شده باشد، پس باید شما به جایگاه خود در بین رقبا نیز توجه کنید.

در چنین شرایطی آنچه به بازار فروش کالای شما و جایگاه ویژه کارخانه تولید ضد یخ در بین رقبا کمک می کند کیفیت نهایی محصول است.  با شروع فصل زمستان يكي از محصولاتی كه مورد تقاضاي دارندگان خودرو قرار مي گيرد ضد یخ است. بازار فروش این محصول بیشتر فصل زمستان است.

مشکلات کسب کار که شما را تهدید میکند

توجه داشته باشید که صرفا داشتن سرمایه اولیه و ایده های ذهنی شما را در رسیدن به یک مسیر موفق با خروجی خوب هدایت نمی کند. در واقع چنانچه در همان ابتدای مسیر به برخی تمهیدات لازم  در کنار تجربه و آگاهی توجه نشود چه بسا شما در همان ابتدای مسیر با مشکل مواجه شوید.

در واقع نداشتن اطلاعات کافی و عدم دور اندیشی  ممکن است منجر به ضرر شود و انگیزه شما را از ادامه دادن مسیر از بین ببرد.  پس توصیه می شود از طرح توجیهی تولید ضد یخ  که با آموزش های اصولی و صحیح به منظور کسب آگاهی بیشتر توسط تیم تخصصی طراحی شده است استفاده کنید.

تولید انواع ضدیخ - طرح فنی

چرا طرح توجیهی ضد یخ کمک کننده است

برنامه ریزی و دوراندیشی یکی از رموز موفقیت در هر کسب و کاری است. سپری کردن هر مسیری تنها با داشتن راهنمای آن مسیر امکان پذیر است. در واقع داشتن راهنما شما را از رفتن به بیراهه باز می دارد. طرح توجیهی تولید ضد یخ همان نقشه و راهنمای راه است که تمام مسیر را با جزئیات برای شما ترسیم کرده است.

شما برای اخذ وام و اخذ مجوز جهت توسعه کسب و کار خود به طرح توجیهی تولید ضد یخ نیاز دارید. در واقع بانک ها و ارگان های دولتی تنها در صورتی به شما تسهیلات می دهند که شما یک برنامه جامعی از اقداماتی که قرار است انجام دهید ارائه داده باشید.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید فیلتر هوا خودرو ⭐️ (کامفار + مطالعات بازار + گرید)

نحوه سفارش طرح توجیهی تولید ضد یخ

همانطور که اشاره شد در کنار سرمایه اولیه و پشتکار، محاسبه هزینه ها و سود حاصل از کسب و کار کمک بزرگی به شروع خوب و رونق اقتصادی حرفه شما می کند.

سرمایه گذاران با سفارش طرح توجیهی اختصاصی تولید ضد یخ  مختصات و مشخصات خاص خود را دریافت می کنند.  طرح توجیهی ضد یخ توسط کارشناسان سایت طرح فنی طراحی شده است.

در این طرح به جدول محاسبات، مطالعات دقیق و به روز ارائه شاخص های مالی و تحقیقات بازار پرداخته شده است. شما با سفارش این طرح  به مدت 5 ماه پشتیبانی رایگان دریافت خواهید کرد.

به این مقاله امتیاز بدهید

این مقاله را به اشتراک بگذارید

WhatsApp
Telegram
Email
Facebook
Twitter
LinkedIn

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب