سفارش طرح توجیهیصنایع خودرو

طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو ⭐️ برآورد تخصصی پروژه

احداث کارخانه تولید دزدگیر خودرو

طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو اولین قدم برای اخذ مجوز تاسیس این کارخانه تولیدی می باشد. سازمان صنعت، معدن و تعاون کشور با بررسی و مطالعه طرح توجیهی شما، نظر نهایی خود را صادر خواهد کرد. به همین دلیل تنظیم طرح توجیهی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و بایستی به دست افراد کاربلد و خبره انجام پذیرد.

سایت طرح فنی برای انجام این کار، بهترین گزینه پیش روی شماست. مجموعه تخصصی و حرفه ای ما تاکنون طرح های توجیهی زیادی را به ثبت رسانده و موفق به دریافت مجوز اجرای این طرح ها شده است. برای تدوین یک طرح توجیهی استاندارد و توجیه پذیر، تسلط به قوانین سرمایه گذاری شرط اصلی محسوب می شود.

ما در این مقاله در نظر داریم که به بررسی اجمالی طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو بپردازیم. پس در صورت تمایل ما را تا انتها همراهی فرمایید.

لزوم نصب دزدگیر در خودرو

سرقت اتومبیل حادثه‌ای ناخوشایند است که در هر دوره به شکلی متفاوت اتفاق می افتد. صنایع خودرو سازی از به‌روزترین شیوه‌ها و جدید‌ترین فناوری‌ها برای تولید خودروهای ضد سرقت استفاده کرده‌اند. با این وجود سارقان نیز روش‌های خود را برای دزدی تغییر داده و همچنان در این امر موفق عمل می‌کنند.

همین امر، علت اصلی طراحی و تولید دزدگیرهای جدید و پیشرفته بوده است. همه سازندگان دزدگیر خودرو، سعی در ایمن سازی و جلوگیری از سرقت وسایل نقلیه دارند. نصب دزدگیر بر روی خودرو، زمان بیشتری را از سارق گرفته و در اغلب مواقع او را از اقدام خود منصرف می سازد.

برخی از دزدگیر ها به کمک سیم کارت و اینترنت گوشی تلفن همراه، مسیر حرکت خودرو را تشخیص داده، آن را ردیابی کرده یا سیستم برق خودرو را قطع می‌کنند. همه این اقدامات احتمال سرقت را کاهش و دستیابی مجدد صاحب خودرو را به وسیله نقلیه‌اش ممکن می سازند.

تولید برد تخصصی دزدگیر خودرو - طرح فنی

معرفی انواع دزدگیر خودرو

تولید دزدگیر خودرو بر اساس فناوری به‌کار‌رفته در ساخت آنها و امکاناتی که در آن تعبیه شده است، به شکل‌های مختلفی انجام می‌گیرد. در یک دسته‌بندی کلی، دزدگیر خودرو در یکی از دسته‌های ساده، تصویری و سیم کارتی جای خواهد گرفت. دزدگیرهای ساده، از قیمت مناسب‌تری برخوردار بوده و بر روی اغلب خودروها نصب می شوند.

این دزدگیرها امکانات خاصی نداشته و در اثر برخورد یک شی به خودرو به صدا در خواهند آمد. صدای ساطع شده از این دزدگیرها شبیه به هم بوده و ممکن است فرد اصلا متوجه صدای آژیر دزدگیر خود نشود. از جمله جدیدترین دزدگیرها نوع تصویری و سیم کارتی آن است.

در نوع تصویری دزدگیر اخطار مربوط به باز شدن درب خودرو، درب کاپوت یا ضربه خوردن به ماشین را با علائمی بر روی مانیتور ریموت نشان می‌دهد. در دزدگیرهای سیم کارتی، خطر سرقت خودرو به‌کمک اینترنت یا پیام کوتاه به گوشی همراه راننده ارسال می‌شود.

لزوم تنظیم طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو

راه اندازی کارخانه تولید دزدگیر خودرو از جمله پروژه های تخصصی و فنی به حساب می آید. تاسیس چنین کارخانه ای نیاز به دریافت تاییدیه از سازمان های ذیربط دارد. شرط اخذ تاییدیه تاسیس این کارخانه، ارائه طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو به این سازمان ها می باشد.

دریافت تسهیلات مالی و وام های بانکی، به کمک طرح توجیهی با سهولت و سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت. گذشته از همه این موارد، اطلاعات ثبت شده در این طرح توجیهی، یک بیزینس پلن و برنامه ریزی مالی دقیق، پیش روی صاحب طرح قرار خواهد داد. بدین ترتیب مسیر حرکت تا رسیدن به هدف نهایی و سودآوری پروژه برای موسس و مجری طرح روشن تر و واضح خواهد شد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید فیوز خودرو ⭐️ برای اخذ مجوز

سرمایه اولیه مورد نیاز برای تولید دزدگیر خودرو

در طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو، برآورد دقیقی از میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای راه اندازی کارخانه خواهد شد. هزینه خرید یا اجاره ملک برای اجرای پروژه، هزینه خرید دستگاه ها، ماشین آلات و ابزار مورد نیاز، هزینه ساخت بخش تولید و مونتاژ، بخش اداری، انبار و محوطه سازی، هزینه راه اندازی تاسیسات گرمایشی، سرمایشی و تهویه محیط و هزینه خرید دستگاه‌های بسته‌بندی جزء هزینه های اولیه به‌حساب می ‌آیند.

درصدی از سرمایه اولیه به هزینه های متفرقه و پیش بینی نشده تعلق خواهد گرفت. با یک برآورد مالی سنجیده و دقیق، میزان سرمایه متعلق به بخش های دیگر با دقت بیشتر و خطای کمتری تقسیم بندی خواهد شد.

تولید انواع دزدگیر خودرو - طرح فنی

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

در طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو، به هزینه های روتین و جاری پروژه نیز پرداخته می شود. این هزینه های شامل، هزینه مصرف انرژی، آب و برق و گاز، دستمزد کارگران، کارمندان، مدیران اجرایی و مدیر ارشد طرح، هزینه خرید مواد اولیه، قطعات الکترونیکی و دستگاه های آزمایشگاهی، هزینه تعمیرات و نگهداری تجهیزات، هزینه بسته بندی و … می باشند.

در برآورد هزینه های جاری، برای هزینه های متفرقه، تبلیغات و بازاریابی و دیگر هزینه های پیش بینی نشده نیز سرمایه ای کنار گذاشته می شود. بدین ترتیب در حین عملیاتی شدن پروژه، با کسری بودجه و کمبود سرمایه مواجه نخواهیم شد.

تجهیزات اولیه برای تولید دزدگیر خودرو

در تولید دزدگیر خودرو تجهیزات و قطعات زیر به کار گرفته می شوند:

  • دریل ستونی یا ایستاده برای ایجاد سوراخ در برد الکترونیکی و قرار دادن پایه قطعات در آنها
  • فیکسچر و شابلون برای انتقال مدار طراحی شده به فیبر مسی
  • شانه های حمل و نقل
  • وان اسید گرم برای حل کردن بخش های بدون طرح برد با اسید گرم
  • وان قلع برای قلع اندود کردن برد الکترونیکی
  • میز کنترل کیفی
  • تجهیزات عمومی کارگاه شامل دستگاه لحیم کاری، اسیلوسکوپ، مولتی متر و … .
  • لوازم و دستگاه های آزمایشگاهی برای تست و کنترل کیفی برد های آماده شده در کارخانه تولید دزدگیر خودرو
پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی باتری خودرو ⭐️ کارخانه تولید و مونتاژ باتری خشک

فرایند تولید دزدگیر خودرو

در کارخانه تولید دزدگیر خودرو مراحل زیر تا رسیدن به محصول نهایی دنبال می‌شوند :

ابتدا فیبر برد مسی دزدگیر با اندازه‌های مشخص شده در طراحی مدار، برش داده می‌شوند. در ادامه مدار طراحی شده، پشت فیبر چاپ می‌گردد. روش چاپ به این صورت است که قالب سیلک توسط فیکسچر پشت فیبر قرار داده شده و در آن رنگ روغن ریخته شده و رنگ به پشت فیبر منتقل می شود.

این رنگ را در خشک‌کن، خشک می کنند. برد را در اسید گرم غوطه‌ور می‌کنند تا مس قسمت‌های رنگ نشده، پاک شود. در محل‌هایی که پایه های قطعات قرار داده شده و لحیم می‌شوند، توسط دریل سوراخ‌هایی ایجاد می‌شوند. تمامی بخش‌های فیبر به فلاکس آغشته می‌شوند.

پس از مونتاژ قطعات، برد برای بررسی و کنترل نهایی به بخش کنترل کیفی ارسال می‌گردد. مدار به ریموت متصل گشته، بسته‌بندی شده و به انبار کارخانه تولید دزدگیر خودرو منتقل می شود.

تولید دزدگیر خودرو - طرح فنی

آیا تولید دزدگیر خودرو توجیه اقتصادی دارد؟

با توجه به افزایش بی رویه قیمت انواع خودروی ایرانی و خارجی و افزایش آمار سرقت وسایل نقلیه، تمایل و تقاضای مردم به نصب دزدگیرهای پیشرفته تر و مطمئن تر افزایش پیدا کرده است. با وجود آنکه دزدگیرهای خودرو با برندهای مختلفی به کشور وارد می شوند، تولید دزدگیر خودرو در داخل کشور نیز در حجم وسیعی صورت می گیرد.

از آن جا که تولیدات داخلی از پشتیبانی خوبی برخوردار بوده، کیفیت بالا و قیمت مناسب تری دارند، از طرف خریداران مورد استقبال بیشتری قرار گرفته اند. به دلیل آنکه تولیدکنندگان فعلی قادر به تامین دزدگیر مورد نیاز داخلی نیستند، با حمایت بیشتر از کارآفرینان، کارخانجات بیشتری راه اندازی شده و در تولید دزدگیر خودرو به خودکفایی خواهیم رسید.

پیشرفت دانش و فناوری در میان دانشمندان داخلی به حدی است که قادر به تولید انواع دزدگیر خودرو و صادرات آن به خارج از کشور خواهیم بود.

سفارش تنظیم طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو

چنانچه برای تنظیم طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو هنوز اقدام نکرده اید و به دنبال یک مجموعه با تجربه در این زمینه هستید، سایت طرح فنی در کنار شما خواهد بود. گردآوری اصولی و تخصصی طرح توجیهی برای صاحب طرح و به منظور اخذ مجوز تاسیس اهمیت زیادی دارد. کیفیت تنظیم این طرح به نوعی سرنوشت پروژه کارفرما را رقم خواهد زد.

پس بهترین اقدام و بهترین صرفه جویی در هزینه ها و زمان، سپردن کار به دست افراد خبره است. طرح فنی، پروژه های تولیدی، صنعتی زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است. این مجموعه، تدوین طرح توجیهی این پروژه ها را بر عهده داشته و در رساندن آنها به موفقیت، موثر عمل کرده است.

مزایای تنظیم طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو در طرح فنی

طرح فنی به افراد متقاضی تنظیم طرح توجیهی تولید دزدگیر خودرو که ثبت این سند معتبر را به مجموعه او می سپارند، دو امتیاز ویژه خواهد داد. پنج ماه پشتیبانی رایگان و برگزاری یک جلسه مشاوره آنلاین رایگان.

جلسه مشاوره آنلاین در صورت صلاحدید و تقاضای کارفرما برگزار خواهد شد. در این جلسه اطلاعاتی چون چگونگی اخذ مجوز تاسیس کارخانه، روال دریافت وام های خود اشتغالی و مساعدت های مالی از بانک ها و موسسات مالی و روش دریافت وثایق و ضمانت نامه های بانکی در اختیار صاحب طرح قرار خواهد گرفت.

در ضمن، کارشناسان مجموعه ما، به کلیه سوالات و ابهامات فرد نیز پاسخ خواهند داد. شما نیز در کنار طرح فنی، می توانید علاوه بر بهره مندی از تجارب کارشناسان با سابقه این مجموعه، از شرایط و امتیازات ویژه آن نیز بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 1 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب