سفارش طرح توجیهیصنایع تجهیزاتصنایع دریایی

طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس ⭐️ برای اخذ مجوزو وام بانکی

طرح احداث کارخانه تولید قایق فایبرگلاس

سرمایه گذارانی که قصد ورود به این صنعت را دارند با طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس میزان موفقیت خود را به شدت افزایش می دهند. پژوهش های صورت گرفته بر روی کسب و کارهای متعدد نشان می دهد که مشاغلی که با استفاده از طرح توجیهی شکل گرفته اند میزان موفقیت در آنها به میزان 30 درصد بیشتر از شرایط معمولی می باشد. این امر نشان می دهد که تهیه طرح توجیهی برای مشاغل از ضروریات امر می باشد.

ساکنان سواحل، تالاب ها و دریاچه ها همواره برای زندگی نیازمند استفاده از ابزارهای کاربردی برای حمل و نقل می باشند. یکی از این ابزارهای کاربردی که با وجود قیمت مناسب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد قایق های فایبرگلاس می باشند. سرمایه گذاران می توانند برای تهیه طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس به سایت های معتبر و فعال در این زمینه مراجعه نمایند.

یکی از سایت های معتبری که در این زمینه نیز فعالیت می نماید سایت طرح فنی می باشد. سایت طرح فنی با کمک کارشناسان با تجربه سایت توانسته است اعتماد سرمایه گذاران را در بخش های سرمایه گذاری، مالی و اداری جلب نماید.

هدف از نگارش طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس چیست؟

شاید مهمترین سوالی که ذهن سرمایه گذاران را به خود اشغال می نماید اهمیت وجود طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس می باشد. شاید شما نیز با خود بیندیشید که وجود طرح توجیهی برای شما چندان الزامی نمی باشد. در پاسخ به اینگونه ابهامات باید به سرمایه گذاران بگوییم که وجود طرح توجیهی برای بسیاری از فرایندهای اداری پیش روی آنها الزامی می باشد.

از مهمترین مواردی که سرمایه گذار نیاز به استفاده از طرح توجیهی دارد زمانی است که برای مراحل اولیه دریافت مجوز اقدام می نماید. زمانی که سرمایه گذار به مرکز صدور مجوز مراجعه می نماید کارشناس از آنها طرح توجیهی مربوط به تولید قایق فایبرگلاس را تقاضا می نماید. در واقع در طرح های توجیهی معمولا کارشناسان به بررسی موارد بسیار متعدد و با دقت بالایی می پردازند.

همین امر سبب می شود تا از طرح توجیهی به عنوان یک سند واحد برای بررسی توانایی های مالی و مدیریتی سرمایه گذار استفاده شود. البته این امر بیشتر در موسسات مالی و مراکز صدور مجوز کسب و کار مرسوم می باشد. کارشناسان به سرمایه گذاران توصیه می نمایند تا بعد از انجام مراحل اولیه ثبت مجوز برای دریافت طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس اقدام نمایند.

احداث کارخانه تولید قایق فایبرگلاس - طرح فنی

سرمایه اولیه برای احداث خط تولید

از مهمترین عوامل تعیین کننده موفقیت  در کسب و کارهای تجاری سرمایه می باشد. همین امر سبب می شود تا در طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس به صورت دقیق و نکته ای به مبحث سرمایه پرداخته شود. سرمایه گذاران از منابع مادی خود در جهت راه اندازی کسب و کارها استفاده می نمایند. یکی از زمان هایی که سرمایه گذار از سرمایه های مادی خود استفاده می نماید در زمان تهیه ی تجهیزات ضروری برای راه اندازی خط تولید می باشد.

معرفی انواع مدل های سرمایه و محل هزینه ی آنها

سرمایه در زمان راه اندازی کار به دو شکل سرمایه های اولیه و سرمایه در گردش مشاهده می شود. سرمایه گذاران از این سرمایه ها برای راه اندازی و ادامه فعالیت خط تولید قایق فایبرگلاس استفاده می نمایند. از مهمترین زمان های هزینه این سرمایه ها در زمان تهیه تجهیزات کسب و کار می باشد.

برخی از این تجهیزات شامل کمپرسور، همزن، سنگ دستگاه، رنگ پاش پیستوله، کن گرم، هوای گرم تونل، دریل و قالب می باشد. محل تامین بودجه برای تهیه ی این ابزارها از محل سرمایه اولیه می باشد. سرمایه گذاران از سرمایه های اولیه خود در بخش ایجاد فضا برای راه اندازی کسب و کار نیز استفاده می نمایند.

راه اندازی این فضا نیاز به هزینه های جانبی متعددی مانند دیوار چینی، محوطه سازی و ایجاد فضا برای سوله می باشد. البته سرمایه گذاران از سرمایه های اولیه خود برای تامین مواد اولیه مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید قایق فایبرگلاس نیز استفاده می نمایند.

محل هزینه سرمایه ها در طرح توجیهی

البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که در طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس هزینه های دیگری مانند هزینه های لازم برای ادامه ی کار نیز در نظر گرفته می شود. محل تامین بودجه برای هزینه های بعد از راه اندازی کارخانه از محل سرمایه های در گردش می باشد. سرمایه گذاران از این سرمایه برای مواردی مانند تامین هزینه های سرویس و نگهداری تجهیزات، دستمزد نیروی کار فعال در مجموعه و در نهایت بسته بندی و حمل و نقل محصول نهایی استفاده می نماید.

این هزینه ها تنها بخش مختصری از هزینه های جاری در زمان راه اندازی کسب و کار می باشد. در این مسیر سرمایه گذار نیاز دارد تا هزینه های بسیار فراوانی را در بخش های مختلف مانند بخش اداری، نیروی انسانی و حتی تامین حامل های انرژی نیز استفاده نمایند.

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

همانگونه که در متن نیز به آن پرداخته شد در طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس در کنار سرمایه هزینه های جاری برای راه اندازی کار نیز مورد بررسی کارشناسان قرار می گیرد. بخش اعظم هزینه هایی که در زمان احداث خط تولید قایق فایبرگلاس توسط سرمایه گذاران تامین می گردد از محل سرمایه های اولیه می باشد. در نتیجه سرمایه گذار باید قادر به تامین این هزینه ها از منابع مادی خود و یا حتی جذب سرمایه از سرمایه گذاران دیگر باشد.

کمبود سرمایه می تواند بر روند کار تاثیر منفی بگذار و راه اندازی کسب و کار را دچار اختلال نماید. در مراحل ابتدایی کار سرمایه گذاران باید قادر به تامین فضایی برای کارخانه معادل 2000 متر مربع باشند. البته این نکته توجه داشته باشید که این فضا برای ماه های اولیه راه اندازی کسب و کار در نظر گرفته شده است. در صورتی که سرمایه گذار در این راه موفق عمل نماید می تواند به گنجایش مکانی کارخانه خود بیفزاید.

تجهیزات ساخت قایق فایبرگلاس - طرح فنی

محاسبه میزان سرمایه مورد نیاز

شروع کار تولید قایق فایبرگلاس در ابتدا چندان وسیع نمی باشد. در نتیجه نیاز است تا سرمایه گذار با کسب تجارب و آشنایی با بازار، ارائه محصولات تولیدی خود را افزایش دهد. در نهایت بهتر است سرمایه گذاران شروع فعالیت خود را با حدود 8 تا 10 نفر نیروی کار فعال و متخصص که در این زمینه شغلی آشنایی دارند آغاز نمایند.

با پیشرفت و توسعه خط تولید قایق فایبرگلاس سرمایه گذاران می توانند حضور نیروی فعال در کارخانه را به تدریج افزایش دهند. این امر می تواند به ایجاد تعادل بین هزینه ها و سود کارخانه نیز کمک نماید.

همچنین با مطالعه بازار و میزان آورده مالی رقبا و بررسی هزینه های جاری در این مسیر متوجه می شویم که به طور معمول ایجاد خط تولید قایق فایبرگلاس به سرمایه اولیه ای معادل 15 تا 20 میلیارد تومان نیاز دارد. البته باید به این نکته نیز توجه نمود که این میزان مقدار دقیقی نمی باشد و  غالبا در هنگام راه اندازی کسب و کار امکان تغییر در میزان آن وجود دارد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی کشتی سازی ⭐️ شناور دریایی (کامفار+گرید کانون)

برآورد میزان سود کارخانه تولید قایق فایبرگلاس

یکی از کارهایی که در ابتدای احداث خط تولید باید به آن توجه نمود نیازسنجی بازار مصرف محصول می باشد. این امر در رابطه با تولید قایق فایبرگلاس نیز صدق می نماید. نیاز است تا تولید کنندگان قبل از شروع فعالیت خود در بازار به بررسی و مطالعه بازار قایق فایبرگلاس در داخل و خارج از کشور بپردازند.

آنها می توانند به بررسی امکان صادرات این محصول به کشورهای دیگر نیز توجه داشته باشند. سرمایه گذاران با بررسی این عوامل و در نهایت کاربرد طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس می توانند در این مسیر به سود قابل توجهی دست یابند و موفقیت بزرگی کسب نمایند.

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای تولید قایق فایبرگلاس

برخی از تجهیزات مورد استفاده در خط تولید قایق فایبرگلاس شامل موارد زیر می باشند.

  • کمپرسور
  • همزن
  • سنگ دستگاه
  • رنگ پاش پیستوله
  • کن گرم
  • هوای گرم تونل
  • دریل
  • قالب

طرح احداث واحد تولید قایق فایبرگلاس - طرح فنی

بررسی توجیه پذیری اقتصادی تولید قایق فایبرگلاس

در طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس موارد بسیار متفاوتی مورد بررسی قرار می گیرد. شناخت کافی نسبت به این موارد می تواند به افزایش احتمال موفقیت سرمایه گذاران کمک نماید. یکی از مواردی که توسط سرمایه گذاران مورد بررسی قرار می گیرد بحث توجیه پذیری اقتصادی کسب و کار می باشد.

البته با مطالعه بازار فروش قایق فایبرگلاس در داخل و خارج از کشور ما متوجه خواهیم شد که قیمت مناسب محصول سبب افزایش اقبال عمومی نسبت به این محصولات گردیده است.

این امر نشان می دهد که سرمایه گذاری در این بخش برای سرمایه گذاران امری مقبول و با بازگشت سرمایه قابل توجه می باشد. درنتیجه سرمایه گذار اگر تمامی نکات ذکر شده در طرح توجیهی را در نظر داشته باشد می تواند بازار مناسبی را در این صنعت بدست آورد.

سفارش طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس

کاربرد طرح توجیهی می تواند سبب افزایش احتمال موفقیت سرمایه گذاران در کارخانه تولید قایق فایبرگلاس شود. به همین دلیل استفاده از طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس برای سرمایه گذار بسیار مفید و در موفقیت او اثر بخش می باشد. سرمایه گذاران با مراجعه به سایت معتبری مانند سایت طرح فنی می توانند نسبت به تهیه ی طرح توجیهی به صورت اختصاصی اقدام نمایند.

کارشناسان سایت طرح فنی قادر هستند تا برای سرمایه گذاران طرح توجیهی را به صورت اختصاصی و متناسب با شرایط آنها تهیه نمایند. در صورتی که سرمایه گذار طرح توجیهی اختصاصی از سایت طرح فنی تهیه نماید می توانند از امتیاز های ارائه شده در این سایت نیز بهره مند گردد.

بررسی اجمالی امتیازهای موجود در سایت طرح فنی

یکی از این امتیازها پشتیبانی 5 ماهه از طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس به صورت کاملا رایگان می باشد. در صورتی که در طی این 5 ماه سرمایه گذار قصد ایجاد تغییری در طرح توجیهی تولید قایق فایبرگلاس را داشته باشد سایت طرح فنی از او پشتیبانی خواهد نمود. همچنین این سایت یک جلسه رایگان را به صورت آنلاین بین کارشناسان سایت و سرمایه گذار اصلی و دیگر سرمایه گذاران طراحی نموده است.

در این جلسه کارشناس به رفع ابهام در موضوعاتی همچون مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های بانکی خواهد پرداخت. این امر در درازمدت بر افزایش ضریب اعتماد بین شما و سرمایه گذاران دیگر بسیار موثر می باشد.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 2 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب