سفارش طرح توجیهیصنایع لوازم آرایشی و بهداشتی

طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

احداث کارخانه تولید رول ضد تعریق

طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق؛ دارای اطلاعات کاملی از مطالعات بازار، دانش فنی و تجزیه، تحلیل های مالی این پروژه می باشد. طرح توجیهی تولید انواع رول ضد تعریق، مانند سایر طرح های توجیهی توسط کارشناسان برتر سایت طرح فنی نگارش می شود. همانطور که میدانید؛ غدد تعریق بدون اراده انسان فعال شده و موجب عرق کردن نواحی مختلف بدن می شوند.

عرق کردن بدن علاوه بر اینکه ممکن است رطوبت و لکه روی لباس ها به وجود بیاورد؛ موجب ایجاد حس ناخوشایند و بوی نامطبوع نیز می شود. تعریق زیاد ممکن است اعتماد به نفس و حفظ ظاهر آراسته اشخاص را نیز تحت تاثیر قرار دهد. رول ضد تعریق محصولی مرطوب و نسبتاً چرب می باشد که موجب جلوگیری از تعریق زیر بغل می شود.

نگارش طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق جهت اخذ مجوز و وام

یکی از مهمترین مراحلی که باید سرمایه گذاران جهت تولید رول ضد تعریق طی کنند؛ اخذ مجوز فعالیت می باشد. وزارت صمت و وزارت بهداشت از مهمترین مراکزی هستند که سرمایه‌ گذاران برای اخذ مجوز و استعلامات مورد نیاز باید به آنها مراجعه کنند. دریافت مجوز و استعلامات مورد نیاز از سازمان‌ های دولتی، نیازمند ارائه اسناد و مدارک مهمی می باشد.

طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق یا مام از مهمترین اسناد و مدارکی است که می بایست سرمایه‌ گذاران به مراکز دولتی ارائه دهند. نظر به اینکه طرح های توجیهی در روند دریافت مجوز نقش مهمی دارند باید مطابق با دستورالعمل ها و قواعد سازمان های دولتی تنظیم شوند.

دریافت تسهیلات بانکی نیز دلیل دیگری برای تنظیم طرح توجیهی تولید مام می باشد. جهت تامین منابع مالی بیشتر میتوان با ارائه طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق به بانک ها نسبت به ثبت درخواست تسهیلات بانکی اقدام نمود. لازم به ذکر است که لازمه تایید شدن اعطای تسهیلات بانکی؛ بروز بودن اعداد و ارقام ثبت شده در طرح توجیهی و مطابقت آن ها با وضعیت اقتصادی روز می باشد.

خط تولید رول ضد تعریق - طرح فنی

اهمیت تهیه طرح توجیهی برای شروع پروژه تولید رول ضد تعریق

همانطور که گفته شد؛ طرح توجیهی تولید مام، نقش مهمی در روند دریافت وام و مجوز دارد اما این طرح دارای مزایای دیگری نیز برای سرمایه گذاران عزیز می باشد. لازم است بدانید که پیش از شروع هر پروژه ای مراحل و بررسی های مختلفی می بایست انجام گیرد.

بررسی های مهم پیش از شروع هر پروژه؛ شامل بررسی وضعیت صادرات و واردات محصول، فعالیت رقبا، هزینه های تولید و غیره می باشد. طرح توجیهی نیز تمامی این بررسی ها را انجام داده و نتایج تحقیقات و بررسی های خود را در قالب اطلاعات طبقه بندی شده در طرح توجیهی اختصاصی هر کسب و کاری ثبت میکند. سرمایه‌گذاران نیز می توانند با استفاده از اطلاعات بیزینس پلن اختصاصی کسب و کار خود، ریسک پذیری پروژه را به حداقل برسانند.

میزان سرمایه مورد نیاز برای تولید رول ضد تعریق

یکی از مسائل مهم و عناوین بررسی شده در طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق؛ محاسبه میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای پروژه می باشد. بخش مهمی از سرمایه اولیه به محوطه سازی، ساخت و ساز و خرید تجهیزات خط تولید اختصاص می یابد.

هزینه هایی مانند خرید انشعابات، خرید زمین و غیره نیز از سایر هزینه هایی است که با استفاده از سرمایه اولیه پرداخت می‌ شوند. لازم است بدانید که محاسبه و تعیین میزان سرمایه اولیه برای تمام کسب و کارهای مشابه امکان پذیر نمی باشد. محاسبه سرمایه اولیه باید به صورت اختصاصی و با در نظر گرفتن عوامل تاثیرگذار و تمامی متغیر های هر پروژه ای انجام گیرد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید دستمال مرطوب ⭐️ برای اخذ مجوز و وام بانکی

بررسی هزینه های راه اندازی کارخانه

هزینه راه اندازی و اجرای طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق علاوه بر سرمایه ثابت؛ دارای بخش های مختلف دیگری نیز می باشد. شارژ مواد اولیه، هزینه مصرف انرژی، استهلاک و تعمیرات تجهیزات، حقوق پرسنل، خرید و یا اجاره زمین نیز از جمله هزینه های راه اندازی در این پروژه می باشند‌.

خرید زمین همانطور که میدانید از جمله هزینه های مهم در شروع هر پروژه ای می باشد. جهت اجرای این پروژه نیز زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر و ۸۰۰ متر زیربنا مورد نیاز است. هزینه خرید زمین و ساخت و ساز نیز در هر منطقه با توجه به شرایط و امکاناتی که دارد؛ متفاوت می باشد. نیروی انسانی مورد نیاز برای این پروژه ۲۲ الی ۳۰ نفر می باشد. حقوق پرسنل نیز مطابق با شرایط کارخانه و قانون کار محاسبه و پرداخت خواهد شد.

احداث کارخانه تولید رول ضد تعریق - طرح فنی

نحوه محاسبه سود دهی پروژه

محاسبه میزان بازدهی و سوددهی هم یکی دیگر از جذاب ترین و مهمترین عناوین طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق است. محاسبه سود هر پروژه نیز نیازمند دانش و تجربه کافی می باشد. ضمن در نظر گرفتن این نکته که سود هر پروژه می بایست به صورت اختصاصی انجام گیرد؛ کارشناسان مختلف حدود نرخ بازدهی کسب و کارهای مشابه را محاسبه کرده اند.

نرخ بازدهی داخلی تولید رول ضد تعریق نیز حدود ۴۰ درصد محاسبه شده است. لازم به ذکر است که هر پروژه ای، ضمن داشتن شرایط و متغیرهای مختلف، ممکن است سوددهی متفاوتی نیز داشته باشند. استفاده از مواد اولیه مرغوب، فرمولاسیون مناسب و تجهیزات به روز می تواند نرخ بازدهی و سود دهی پروژه را به صورت قابل توجهی افزایش دهد.

تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز برای تولید مام زیر بغل

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید انواع رول ضد تعریق؛ شامل آب غیر معدنی، انواع غلیظ کننده ها، آنتی اکسیدان، مرطوب کننده، رایحه شیمیایی، کلر هیدرات آلومینیوم و غیره می باشد. تولید کنندگان مختلف با در نظر گرفتن فرمولاسیون تولید مخصوص خود از این مواد اولیه با اوان مشخصی برای تولید رول ضد تعریق استفاده می کنند. تجهیزات مورد نیاز برای این پروژه نیز شامل موارد زیر می باشد:

  • همزن های تیغه ای.
  • سیستم وزن کشی مواد اولیه.
  • پنل کنترل خط تولید.
  • پمپ لوب چرخشی.
  • تجهیزات بخش بسته بندی.
  • سیستم های تهویه، سرمایشی، گرمایشی و امنیتی.
پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح ⭐️ برای مجوز و بانک

آشنایی با فرآیند تولید رول ضد تعریق

جهت تولید رول ضد تعریق؛ ابتدا غلیظ کننده ها در وزن های مشخص به صورت کامل در آب گرم حل می شوند. کاتالیزور و کلر هیدرات آلومینیوم نیز در مرحله بعدی به محلول اضافه می شود. عطر، مرطوب کننده، آنتی اکسیدان و امولسیون کننده نیز به محلول اضافه شده و در آخر نیز پارابن افزوده می شود.

محلول مورد نظر پس از رسیدن به موقعیت و شرایط مد نظر با استفاده از پمپ لوب چرخشی وارد ظرف ها می شود. محصولات تولید شده نیز پس از عبور از مرحله کنترل کیفیت و آزمایشگاه، وارد بخش بسته بندی می شوند.

بسته بندی رول های ضد تعریق - طرح فنی

آیا تولید رول ضد تعریق توجیه پذیری اقتصادی دارد؟

رول ضد تعریق از جمله اقلام بهداشتی است که به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. لزوم رعایت بهداشت و آراستگی ظاهری برای اغلب مردم، موجب افزایش فروش این محصولات می شود. نظر به اینکه انواع رول ضد تعریق از پرفروش ترین محصولات ضد تعریق می باشند؛ تولید و فروش آن نیز سود قابل توجهی به دنبال دارد.

بالا بودن میزان تقاضا و افزایش فروش انواع رول ضد تعریق، توجیه پذیر بودن این پروژه را از نظر اقتصادی اثبات می کند. سرمایه گذاران جدید می توانند با استفاده از شیوه های تبلیغاتی جدید، تجهیزات به روز و افزایش کیفیت محصولات؛ سود خوبی از این کسب و کار به دست بیاورند.

مزایای طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق برای سرمایه گذاران

نگارش اختصاصی طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق موجب می شود که سرمایه گذاران یک طرح جامع و کاربردی برای شروع این پروژه داشته باشند. نظر به اینکه طرح توجیهی تولید مام‌ برای پروژه و اخذ مجوز آن اهمیت زیادی دارد؛ می بایست از مراکز معتبری نیز تهیه شود. وب سایت طرح فنی از جمله مراکز قابل اعتماد و معتبر جهت تهیه بهترین طرح های توجیهی می باشد.

کارشناسان این مجموعه، دارای بیش از ۲۵ سال سابقه در زمینه امور سرمایه گذاری، اداری و بانکی هستند که موجب تنظیم بهترین و جامع ترین طرح های توجیهی می شود. جالب است بدانید که ثبت سفارش طرح توجیهی در وب سایت طرح فنی؛ دارای مزایای برگزاری جلسه آنلاین رایگان و دریافت پنج ماه پشتیبانی رایگان از طرح می باشد.

لازم به ذکر است که جلسه آنلاین رایگان بنا به درخواست سرمایه گذاران برگزار می شود. هدف از برگزاری جلسه آنلاین رایگان نیز رفع ابهامات خریداران طرح توجیهی تولید رول ضد تعریق در زمینه امور اداری و بانکی می باشد. مشاورین ما طی این جلسه در مورد روند دریافت مجوز، وام، ضمانت نامه ها و وثایق بانکی اطلاعات کاملی در اختیار سرمایه گذاران عزیز قرار می دهند‌.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 2 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب