طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح ⭐️ برای مجوز و بانک

طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح - طرح فنی

فهرست مطالب

طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح؛ شامل گزارشی کامل از توجیه پذیری طرح، برآورد های مالی، فنی و اقتصادی این پروژه می باشد. بیزینس پلن تولید ژل و فوم اصلاح نیز مانند طرح های سایر کسب و کار ها، توسط کارشناسان حرفه ای سایت طرح فنی نگارش می شود. اجرای این طرح می تواند با تامین نیاز بازار برای لوازم بهداشتی آقایان، سودآوری خوبی داشته باشد.

اغلب آقایان در فواصل زمانی مشخص، صورت خود را اصلاح می کنند و جهت جلوگیری از آسیب رساندن به پوست، هنگام اصلاح باید اصول خاصی را در نظر گرفت. استفاده از انواع خمیر ریش، فوم و ژل اصلاح یکی از این اصول در اصلاح صورت آقایان می باشد. همانطور که میدانید؛ پوست صورت حساسیت بیشتری دارد و مخصوصا هنگام اصلاح نیز پوست آسیب پذیر تر خواهد شد. استفاده از ژل و فوم اصلاح نیز به همین دلیل دارای اهمیت زیادی می باشد.

اخذ مجوز برای تولید فوم و ژل اصلاح

افرادی که میخواهند در زمینه تولید انواع فوم و ژل اصلاح شروع به فعالیت کنند باید در مرحله اول برای اخذ مجوز اقدام کنند. مجوز فعالیت برای این کسب و کار از طریق سازمان و ارگان هایی مانند وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر می شود. لازم به ذکر است که سرمایه گذاران پیش از شروع فعالیت باید از سایر ارگان های مربوطه نیز استعلاماتی دریافت کنند.

اخذ مجوز از مراجع دولتی، نیازمند ارائه مدارک و اسناد مختلفی است که طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح نیز یکی از مهمترین آنها می باشد. تنظیم طرح توجیهی می بایست مطابق با قوانین و دستورالعمل های سازمان های دولتی انجام گیرد تا مورد تایید مسئولان قرار گیرد. دریافت تسهیلات بانکی نیز یکی دیگر از دلایل تنظیم طرح های توجیهی می‌ باشد.

سرمایه‌ گذاران می‌ توانند با ارائه مدارکی مانند طرح توجیهی، مجوز فعالیت و استعلامات مورد نیاز، تسهیلات بانکی مورد نیاز خود را دریافت کنند. مسئله مهم در دریافت تسهیلات بانکی نیز تنظیم طرح توجیهی، مطابق با شرایط روز بازار و در نظر گرفتن آن برای انجام محاسبات مالی می باشد.

تجهیزات موردنیاز برای کارخانه ژل و فوم اصلاح - طرح فنی

محاسبه سرمایه اولیه مورد نیاز برای تولید ژل و فوم اصلاح

اجرای طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح نیز مانند هر پروژه دیگری به میزان مشخصی، سرمایه اولیه نیاز دارد. سرمایه ثابت و سرمایه اولیه در این کسب و کار، صرف خرید دستگاه ها و تجهیزات خط تولید؛ مانند همزن های مخصوص می شود. خرید مواد اولیه نیز نیازمند هزینه و بودجه جداگانه‌ای می‌ باشد.

سرمایه ‌گذاران می‌توانند مواد اولیه مورد نیاز خود؛ مانند آب دیونیزه، عصاره گیاهان مختلف و غیره را از تولید کنندگان داخلی و خارجی تهیه کنند. تعیین میزان دقیق سرمایه اولیه برای هر پروژه ای نیازمند در نظر گرفتن مواردی مانند ظرفیت تولید سالیانه می باشد. طرح توجیهی اختصاصی تولید ژل و فوم اصلاح؛ شرایط سرمایه گذار، ظرفیت تولید سالانه، تورم و غیره را در محاسبات خود در نظر می گیرد.

بررسی سوددهی پروژه

از زمان های گذشته مردم برای اصلاح صورت خود از اقلامی مانند خمیر ریش استفاده می کردند. امروزه نیز علاوه بر خمیر ریش، موادی مانند کف یا فوم و ژل اصلاح صورت تولید شده ‌اند که جهت اصلاح موهای ریش و سبیل به صورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرند. سوددهی این پروژه نیز به دلیل مصرف بالای آن در خانه ها و آرایشگاه های مردانه در جایگاه خوبی قرار دارد. طبق نظر کارشناسان نرخ بازدهی داخلی در این کسب و کار حدود ۴۵ درصد می باشد.

لازم به ذکر است که طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح به صورت اختصاصی برای هر پروژه ای، میزان سود دهی و بازده کسب و کار را محاسبه می کند. مواردی که در سوددهی پروژه تاثیر گذار هستند؛ تنوع محصولات، کیفیت اجناس تولید شده و نحوه تامین مواد اولیه می باشند.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید دستمال مرطوب ⭐️ برای اخذ مجوز و وام بانکی

راه اندازی خط تولید ژل و فوم اصلاح چه هزینه هایی دارد؟

اطلاع از جزئیات هزینه های مورد نیاز برای احداث خط تولید ژل و فوم اصلاح برای سرمایه گذاران در شروع این کسب و کار الزامی است. طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح، ضمن در نظر گرفتن میزان تورم و ارقام روز، تمامی هزینه های این پروژه را بررسی می کند.

سرمایه‌ گذاران می ‌توانند با استفاده از برآورد های مالی ثبت شده در طرح توجیهی، تصمیم گیری‌ های بهتری در مدیریت منابع مالی خود داشته باشند. بخش مهمی از هزینه های این طرح به خرید زمین و ساخت و ساز ها اختصاص می یابد که نسبت به محل احداث کارخانه و مساحت زمین متغیر هستند.

جهت تولید ۲۰۰ تا ۳۰۰ تن ژل و فوم اصلاح، حدود ۳۰۰۰ متر مربع زمین و کارگاهی با زیربنای ۱۲۰۰ متر مربع مورد نیاز است. تعداد نیروی انسانی مورد نیاز برای این پروژه نیز حدود ۲۸ الی ۳۰ نفر می باشد که هزینه حقوق پرسنل نیز مطابق با شرایط روز و قانون کار تعیین می شود.

دستگاه تولید ژل و فوم اصلاح - طرح فنی

آشنایی با تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز برای تولید

تولید ژل و فوم اصلاح متناسب با روش تولید، ظرفیت کارخانه و منابع مالی سرمایه گذار به تجهیزات خاصی نیاز دارد. تجهیزات مورد نیاز جهت احداث کارخانه تولید ژل و فوم اصلاح؛ شامل موارد زیر می باشند:

  • مخازن بزرگ برای نگهداری مواد اولیه.
  • اجاق های مخصوص جهت حرارت دهی ترکیب مواد اولیه.
  • میکسر های مخصوص.
  • تجهیزات مورد نیاز برای حمل و نقل مواد اولیه و محصولات تولید شده در داخل و خارج از کارخانه.
  • تجهیزات بخش آزمایشگاه کنترل کیفیت.

اهمیت استفاده از انواع ماده اصلاح صورت

یکی از مسائل آزار دهنده برای آقایان؛ کند بودن تیغ و تمیز نشدن موهای صورت، هنگام اصلاح کردن است. برخی افراد جهت روان کردن تیغ اصلاح از آب و صابون استفاده می کردند که به دلیل وجود مواد شوینده و شیمیایی مختلف در صابون؛ استفاده از این روش توصیه نمی شود.

امروزه انواع ماده اصلاح صورت؛ مانند کرم، فوم و ژل تولید می شوند. انواع ماده اصلاح صورت، ضمن جلوگیری از پیری زودرس پوست، بروز ناهنجاری ها و مشکلات پوستی، اصلاح صورت را نیز راحت تر می کنند.

تفاوت ژل و فوم اصلاح در چیست؟

ژل و فوم اصلاح از نظر کاربرد، شباهت های زیادی دارند اما این دو محصول دارای تفاوت هایی نیز هستند. فوم اصلاح قدرت کف کنندگی بیشتری از ژل ها دارد. ژل ها نیز اغلب دارای شکل شفاف تری هستند که امکان مشاهده راحت تر ریش را هنگام اصلاح فراهم می کنند.

ژل اصلاح ممکن است از نظر قیمت نسبت به فوم گران تر باشد اما میزان کمی از ژل، میتواند قسمت بیشتری از سطح پوست را پوشش دهد. کم آب بودن ژل های اصلاح در مقایسه با فوم، تفاوت دیگر این دو محصول می باشد. افرادی که دارای پوست های حساس تری هستند؛ بهتر است برای اصلاح از فوم ها استفاده کنند تا پوستشان بیشتر دچار خشکی نشود.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید لاک ناخن ⭐️ برآورد تخصصی هزینه ها

نحوه تولید انواع فوم و ژل اصلاح

جهت تولید ژل و فوم اصلاح، ابتدا مواد اولیه مورد نیاز در میکسر ها به صورت کامل ترکیب شده و سپس حرارت داده می شوند. ترکیب مواد اولیه باید تا وقتی که به قوام مناسب برسند، حرارت ببیند. مرحله بعدی پس از حرارت دادن مواد اولیه، هم زدن آنها می باشد.

هم زدن ترکیب باید به قدری ادامه یابد که به حالت کف مانند تبدیل شود. آزمایش ترکیب به دست آمده در آزمایشگاه های ویژه و با استفاده از تجهیزات به خصوص؛ مرحله بعدی در این فرایند تولید می باشد. محصولات تولید شده پس از گذراندن مرحله آزمایشگاه کنترل کیفیت، وارد مرحله بسته بندی و ارسال به انبار داری می شوند.

ژل و فوم اصلاح - طرح فنی

بررسی توجیه پذیری اقتصادی طرح تولید ژل و فوم اصلاح

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد؛ ژل و فوم اصلاح از اقلام پرمصرف و پرفروش در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی می باشند. نیاز اغلب مردم به این محصول و لزوم افزایش تعداد واحد های تولید کننده، توجیه پذیری اقتصادی طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح را اثبات میکند. تولید انواع ژل و فوم اصلاح از مشاغل اشباع نشده در ایران می باشد و سرمایه‌گذاران می‌ توانند با شروع فعالیت در این پروژه؛ سود قابل توجهی به دست بیاورند.

سفارش طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح

یکی از بهترین خدمات ارائه شده توسط متخصصان سایت طرح فنی؛ نگارش و تنظیم طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح می باشد. کارشناسان این وب سایت، دارای سابقه ای بیش از ۲۵ سال در زمینه امور اداری، بانکی و سرمایه گذاری هستند که با تکیه بر این تجربه و دانش خود؛ کامل ترین طرح های توجیهی را تنظیم می ‌کنند. بیزینس پلن تولید ژل و فوم اصلاح، قابل ارائه به سازمان های دولتی و مسئولین بانک می باشد.

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که مزایای سفارش طرح توجیهی تولید ژل و فوم اصلاح از سایت طرح فنی چیست؟ ثبت سفارش طرح توجیهی در این وب سایت؛ دارای دو مزیت مهم می باشد. پنج ماه پشتیبانی رایگان از طرح و برگزاری جلسه آنلاین رایگان، مزیت سفارش طرح توجیهی در این وب سایت است.

جلسه آنلاین رایگان بنا به درخواست سرمایه گذار و جهت رفع ابهامات در زمینه امور بانکی و اداری برگزار می شود. مشاوران سایت طرح فنی، طی این جلسه در مورد روند دریافت وام، تسهیلات بانکی، وثایق و ضمانت ‌نامه‌ های بانکی، اطلاعات مورد نیاز را به سرمایه گذاران ارائه خواهند داد.

به این مقاله امتیاز بدهید

این مقاله را به اشتراک بگذارید

WhatsApp
Telegram
Email
Facebook
Twitter
LinkedIn

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب