سفارش طرح توجیهیکشاورزی

طرح توجیهی احداث باغ گیلاس ⭐️ سال 1401 (PDF+WORD)

طرح توجیهی درخت گیلاس

کاشت درخت گیلاس و کسب درآمد از آن، یکی از بهترین کارها در زمینه کشاورزی محسوب می‌شود. طرح توجیهی احداث باغ گیلاس شما را از ابتدای مسیر تا رسیدن به سود نهایی راهنمایی خواهد کرد. این درخت در مناطقی که زمستان هایی معتدل دارد به خوبی رشد خواهد کرد.

به همین دلیل در بسیاری از شهرهای ایران، امکان پرورش آن وجود دارد. کاشت درخت گیلاس به شیوه‌های گوناگونی انجام می‌شود، که هر کدام از این روش‌ها داری شرایط منحصر‌بفردی هستند. سایت طرح فنی یکی از معتبرترین مراکز جهت دریافت طرح توجیهی معتبر می‌باشد.

نکاتی در مورد احداث باغ گیلاس

آگاهی از اطلاعاتی چون: فصل مناسب کاشت، فاصله استاندارد بین درختان ، زمان مناسب جهت کوددهی و آبیاری، در احداث باغ گیلاس از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین توجه به این موضوع ضروری است که کاشت این میوه به چند صورت مختلف (کاشت از طریق نهال، بذر و قلمه زنی) انجام می‌شود.

فرد کشاورز می‌بایست با توجه به شرایط خاص خود و منطقه مورد نظر، یکی از این شیوه ها را برگزیند. طرح توجیهی احداث باغ گیلاس تمام اطلاعات لازم در این کار را در اختیار کارآفرینان قرار می‌دهد.

هدف از نگارش طرح توجیهی درخت گیلاس

طرح توجیهی احداث باغ گیلاس یکی از مدارک لازم برای دریافت وام بانکی و مجوزهای لازم است. همانطور که می‌دانیم برای راه‌اندازی هر کسب و کاری، نیاز به تسهیلات بانکی و مجوز می‌باشد. طرح های توجیهی تهیه شده در سایت طرح فنی، مطابق با آخرین تغییرات بوجود آمده در موسسات و ادارات دولتی همچون جهاد کشاورزی مختلف تهیه شده‌اند.

به همین دلیل ابتدا لازم است به موسسه یا اداره مربوطه مراجعه نمایید و پس از آن اقدام به دریافت طرح توجیهی نمایید. همچنین کارشناسانی که به تهیه طرح توجیهی می‌پردازند، ایده مورد نظر کارآفرینان را امکان سنجی می‌نمایند و مناسب‌ترین زمان و مکان را برای احداث پروژه را معرفی خواهند کرد.

سرمایه مورد نیاز برای احداث باغ گیلاس

درخت گیلاس جهت رشد خوب، نیاز به زمینی با نور مناسب خواهد داشت. به همین دلیل اولین اقدام برای احداث باغ گیلاس تهیه زمینی با دسترسی مناسب به آب و نور آفتاب است. پس از خرید یا اجاره زمین می‌بایست تجهیزات و ماشین آلات مربوط به این کار را تهیه نمایید.

میزان سرمایه مورد نیاز برای احداث این باغ با توجه به مقدار هکتار باغ شما تعیین می‌شود. همچنین به دلیل تورم بسیار نیز امکان اعلام مبلغی دقیق نخواهد بود. طرح توجیهی احداث باغ گیلاس با بررسی شرایط زمین شما، میزان دقیق سرمایه مورد نیاز را محاسبه و اعلام خواهد کرد. این طرح شامل اطلاعاتی در زمینه سرمایه در گردش و سرمایه ثابت خواهد بود.

باغ درخت گیلاس - طرح فنی

هزینه های موجود در راه‌اندازی باغ گیلاس

هزینه احداث باغ گیلاس شامل: تهیه زمین، خرید تجهیزات و دستگاه‌ها، هزینه آبیاری و کوددهی و همچنین بکارگیری نیروی انسانی می‌شود. یکی از اصلی ترین خدماتی که طرح توجیهی احداث باغ گیلاس انجام می‌دهد، برآورد دقیق هزینه ها می‌باشد.

با بکارگیری این اطلاعات، امکان مدیریت مالی پروژه و صرف سرمایه در موقعیت، مناسب فراهم خواهد بود. همچنین این طرح اطلاعات جامعی در جهت خرید دستگاه ها از مرکزی معتبر و با قیمتی مناسب ارائه خواهد داد.

درآمد حاصل از برداشت گیلاس

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، احداث باغ گیلاس یکی از پردرآمدترین کسب و کارها در زمینه کشاورزی می‌باشد. مهمترین موضوعی که سود بالای این کار را تضمین می‌کند، حرکت آگاهانه در این مسیر است. طرح توجیهی احداث باغ گیلاس با محاسبه دقیق تمام هزینه ها، سود سالانه و ماهانه این کسب و‌کار را به شما اعلام خواهد کرد.

آگاهی از میزان سود نهایی پروژه، باعث ایجاد انگیزه در کارآفرینان خواهد شد. همچنین طرح توجیهی موجود در سایت طرح فنی، تمام اصول و قوانین این کار را به صورت گام به گام به شما آموزش خواهد داد. رعایت این اصول باعث برداشت محصولی با کیفیت تر و در نهایت کسب سود بیشتر خواهد شد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی احداث باغ انگور ⭐️ تاکستان - سال 1401 (PDF+WORD)

معرفی تجهیزات مربوط به این کار

یکی از اصلی ترین موضوعاتی که قبل از راه‌اندازی شغل جدید باید به آن توجه کرد، بررسی تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز آن کار است. تجهیزاتی که وجود آنها برای پرورش محصولی بیشتر و با کیفیت تر بسیار ضروری است.

در این قسمت به تجهیزات مورد نیاز این کسب وکار می‌پردازیم.

  • تراکتور
  • نیسان یا وانت بار
  • دستگاه شخم زن
  • دستگاه های مربوط به آبیاری
  • دستگاه های مربوط به برداشت محصول
  • گاوآهن های مدرن
  • دیسک

اطلاع از نحوه نگهداری و تعمیرات این دستگاه ها نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. طرح توجیهی احداث باغ گیلاس با توجه به شرایط شما، دستگاه‌ها و ماشین آلات مورد نیاز کسب و کار را معرفی خواهد کرد.

توجیه اقتصادی احداث باغ گیلاس

بررسی نیاز بازار به محصول مورد نظر و همچنین توجه به روند تغییرات بوجود آمده در آن در امور کشاورزی، از اهمیت بسیاری برخوردار است. نکته قابل توجه درمورد توجیه پذیری اقتصادی پرورش درخت گیلاس این است که در صورت برداشت محصولی با کیفیت بالا، امکان صادرات آن نیز میسر است.

همین موضوع با توجه به قیمت بالای ارز در کشور، باعث سودآوری هرچه بیشتر این کار خواهد شد. طرح توجیهی احداث باغ گیلاس حاوی اطلاعات بسیاری در زمینه مطالعات بازار است. با استفاده از این اطلاعات امکان تحلیل رفتار رقبا، تشخیص بازار هدف و توجیه پذیری اقتصادی کار مورد نظر فراهم خواهد بود.

برداشت باغ گیلاس - طرح فنی

طرح توجیهی احداث باغ گیلاس و مزایای استفاده از آن

طرح توجیهی احداث باغ گیلاس تدوین شده در سایت طرح فنی، حاوی اطلاعات معتبری در زمینه امور مالی و فنی این کسب و کار است. همچنین این طرح تمام موانع و چالش‌های موجود در این مسیر را تشخیص داده و دانش مربوط به مقابله با آنها را در اختیار کارآفرینان قرار می‌دهد.

انجام برآورد مالی پروژه مورد نظر، این امکان را به سرمایه گذاران می‌دهد که تشخیص دهند سرمایه کافی برای این کار را در اختیار دارند یا خیر.

برای سفارش طرح توجیهی سفارشی، کافی است از طریق واتساپ و یا شماره تلفن ثبت شده در وبسایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

سفارش طرح توجیهی درخت گیلاس

تیم کارشناسی مشغول بکار در سایت طرح فنی، دارای 25 سال تجربه در زمینه امور اداری و بانکی و همچنین سرمایه گذاری می‌باشند. با دریافت طرح توجیهی سفارشی، از یک جلسه آنلاین رایگان بهره مند خواهید شد.

در این جلسه آنلاین، اطلاعاتی در مورد مسیر اخذ وام و مجوز، ضمانت نامه و  وثیقه مورد نیاز برای دریافت آنها، ارائه می‌شود. همچنین قابل ذکر است تمام طرح های توجیهی اختصاصی در این وبسایت به مدت 5 ماه پشتیبانی خواهند شد.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 2 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب