طرح توجیهی احداث پیست اسکیت ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

طرح توجیهی احداث پیست اسکیت - طرح فنی

فهرست مطالب

طرح توجیهی احداث پیست اسکیت در واقع یک سند کاربردی از بررسی وضعیت مالی، هزینه ها و نقاط سر به سر در کار می باشد. این سند توسط تیم تخصصی سایت طرح فنی آماده می گردد.

امروزه ما شاهد افزایش تعداد باشگاه‎های ورزشی در عناوین مختلف می باشیم. در واقع زندگی روزمره انسان ماشینی به دنبال افزایش تحرک هرچند محدود می باشد. پیست های اسکیت نیز یکی از اشکال همین باشگاه های ورزشی می باشند. کاربران در این مجموعه انواع ورزش هایی را که بر روی سطح لغزنده و به کمک کفش مخصوص صورت می پذیرد را تمرین می نمایند.

وجود تحرک و نشاط فراوان در ای ورزش ها سبب شده است که استقبال از این مراکز در میان مبتدی ها و افراد حرفه ای بسیار افزایش یابد. همین امر سبب شده است تا سرمایه گذاران با تهیه ی طرح توجیهی اقدام به احداث پیست های اسکیت نمایند. تیم مجرب و متخصص سایت طرح فنی با سابقه ای 25 ساله در امور سرمایه گذاری، اداری و بانکی آماده ی ارائه طرح های توجیهی تخصصی برای سرمایه گذاران می باشند.

هدف از نگارش طرح توجیهی احداث پیست اسکیت چیست؟

از مهمترین عواملی که می تواند روند دریافت مجوز برای سرمایه گذاران را دشوار نماید عدم موفقیت آنها در احراز صلاحیت در مسیر دریافت مجوز کار می باشد. در این مسیر سرمایه گذاران نیازمند استفاده از مدارک متعددی برای اثبات صلاحیت خود می باشند.

طرح توجیهی نیز یکی از این مدارک می باشد که امروزه در ارگان های صادرکننده ی مجوز کار و همچنین موسسات مالی به عنوان یک مدرک معتبر مورد توجه قرار می گیرد. برای سهولت در امر اخذ مجوز کار و تسهیلات بانکی ارائه طرح توجیهی به موسسات فوق الذکر الزامی می باشد.

آموزش اسکیت برای تمامی سنین در سالن مخصوص - طرح فنی

بررسی اهمیت وجود طرح توجیهی برای دریافت مجوز کار

اگر شما قصد احداث پیست اسکیت را دارید موظف هستید قبل از طی مراحل اولیه ی کار قدام به تهیه طرح توجیهی احداث پیست اسکیت نمایید. طرح توجیهی برای این ارگان ها مانند یک رزومه از چشم انداز سرمایه گذار در مسیر پیش رو می باشد. در نهایت طرح توجیهی می تواند برنامه ای از کار شما را برای کارشناسان این ارگان ها مشخص نماید.

در نتیجه ارائه طرح توجیهی سرعت کسب مجوز و تسهیلات بانکی را برای سرمایه گذاران به میزان زیادی افزایش خواهد داد. البته برای اینکه این مسیر را با اطمینان بیشتری طی نمایید بهتر است ابتدا مراحل اولیه برای ثبت مجوز کار خود را طی نمایید. در نهایت برای طرح توجیهی احداث پیست اسکیت به تیم تخصصی سایت طرح فنی مراجعه نمایید.

سرمایه اولیه برای احداث سالن

در مسیر موفقیت کسب و کارها عوامل گوناگونی تاثیر گذار می باشند. این عوامل توسط سرمایه گذاران بررسی می شوند و در جهت ارتقاء کیفیت کار مورد بهره برداری قرار می گیرند. کنترل این عوامل و شناخت کافی یکی از الزامات در مسیر راه اندازی کسب و کار اقتصادی می باشد.

یکی از مهمترین این عوامل که در طرح توجیهی احداث پیست اسکیت به صورت دقیق مورد بررسی قرار می گیرد سرمایه است. سرمایه از همان نقاط آغازین کار دارای نقشی مهم در مسیر راه اندازی کسب و کار می باشد.

همین نقش حیاتی سرمایه سبب شده تا کارشناسان به صورت اجمالی به بررسی نقش آن در طرح توجیهی بپردازند. سرمایه گذاران می توانند از ظرفیت بالقوه طرح توجیهی برای بررسی میزان سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کار استفاده نمایند.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی احداث باشگاه بیلیارد ⭐️ برای اخذ مجوز و وام

معرفی سرمایه اولیه و محل هزینه آن

شناخت و  آگاهی از میزان دقیق هزینه ها و سرمایه مورد نیاز در کار سبب می شود تا سرمایه گذار در امر مدیریت سرمایه بسیار دقیق عمل نماید. سرمایه گذار از سرمایه های مادی خود در جهت تامین هزینه ها بیشترین بهره را می برد. در قدم اول سرمایه گذار بخش بزرگی از سرمایه ی خود را در جهت تهیه ی فضای مناسب برای احداث پیست اسکیت هزینه می نماید.

اجرای پروژه های عمرانی در زمین تهیه شده توسط سرمایه گذار نیز به سرمایه بالایی نیاز دارد. در ادامه سرمایه گذار موظف است تا مجموعه را با بهترین تجهیزات مورد نیاز تجهیز نماید. آگاهی از میزان دقیق سرمایه مورد نیاز برای احداث پیست اسکیت به سرمایه گذار کمک می کند تا اگر در این مسیر با کمبود سرمایه مواجه گردید نسبت به رفع آن اقدام نماید. این امر نیز به روش های گوناگونی مانند جذب سرمایه گذار و یا حتی استفاده از تسهیلات بانکی امکان پذیر می باشد

برخی از تجهیزات مناسب برای راه اندازی پیست های اسکیت شامل صندلی های مورد نیاز برای استقرار بازیکنان، کمد، قفسه، کمپرسور، دستگاه های یخساز، هیتر، بایندینگ اسکیت و نیمکت تماشاچی ها می باشد.

البته سرمایه گذاران از سرمایه اولیه و همچنین سرمایه در گردش برای استخدام نیروی کار فعال، تهیه ی حامل های انرژی، سرویس و نگهداری از تجهیزات مجموعه و سایر فرایندهای اجرایی در کار بهره می برند. در نتیجه شناخت این هزینه ها و محل تامین مالی آنها در مسیر احداث پیست اسکیت کاملا الزامی می باشد.

آموزش اسکیت برای کودکان - طرح فنی

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

هزینه دومین عاملی است که در زمان تهیه ی طرح توجیهی احداث پیست اسکیت مورد بررسی کارشناسان قرار می گیرد. . نقش هزینه ها در موفقیت کار آنچنان مهم می باشد که به صورت کاملا اختصاصی کارشناسان در طرح توجیهی به بررسی آن می پردازند.

افزایش هزینه های جاری در مسیر راه اندازی پیست اسکیت می تواند به میزان زیادی بر روند اجرایی کار تاثیر نامطلوب بگذارد. همین امر سبب شده تا سرمایه گذاران از اطلاعات مندرج در طرح توجیهی به منظور کنترل هزینه ها بیشترین استفاده را نمایند.

تهیه ی طرح توجیهی توسط کارشناسان مجرب در واقع یک قدمی بزرگ در مدیریت هزینه ها می باشد. طرح توجیهی را می توان مانند یک گزارش مالی دقیق و به روز از هزینه های جاری در مسیر احداث پیست اسکیت در نظر گرفت. وجود این حجم از اطلاعات کاربردی می تواند به سرمایه گذاران در مسیر راه اندازی کار بسیار کمک نماید.

بررسی محل هزینه سرمایه ها

سرمایه گذاران از سرمایه در مسیر احداث پیست اسکیت استفاده می نمایند. بخش بزرگی از سرمایه هایی که سرمایه گذاران در مسیر راه اندازی پیست اسکیت تامین نموده اند برای تهیه ی فضای مناسب مجموعه هزینه می گردد. مطالعه بازار این کسب و کار نشان می دهد که سرمایه گذاران برای احداث پیست اسکیت به زمینی مناسب در مقیاس 3000 تا 12000 متر مربع نیاز دارند.

سرمایه گذار برای مدیریت مناسب مجموعه نیاز دارد تا تعداد 37 نفر نیروی کار فعال و با تجربه در زمینه ورزش اسکیت را به کار بگیرد. این امر نیز خود برای سرمایه گذار بار مالی فراوانی را ایجاد خواهد نمود.

سرمایه گذار در مسیر راه اندازی مجموعه ورزشی تفریحی پیست اسکیت به سرمایه ای بالغ بر 70 تا 80 میلیارد تومان نیاز دارد. شناخت هزینه ها و همچنین سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی مجموعه می تواند به سرمایه گذاران کمک شایانی نماید.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی احداث باشگاه بدنسازی ⭐️ برای اخذ مجوز و وام

برآورد میزان سود احداث پیست اسکیت

بررسی سودآوری کسب و کارها با روش های گوناگون امکان پذیر می باشد. معمولا کارشناسان متخصص از روش های علمی، مطالعه بازار و همچنین داده های موجود در طرح توجیهی برای بررسی سودآوری کار استفاده می نمایند. یکی از روش های بررسی سودآوری کار مطالعه هزینه ها و تاثیر آن بر روند اجرایی طرح می باشد.

افزایش هزینه ها در مسیر احداث پیست اسکیت می تواند منجر به کاهش سودآوری کار و گاها ایجاد خسارات مالی برای سرمایه گذار شود. سرمایه گذاران از معیارهای گوناگونی برای بررسی سودآوری کار استفاده می نمایند یکی از این معیارهای کاربردی دوره بازگشت سرمایه می باشد.

مطالعه بازار فعالیت پیست های اسکیت نشان می دهد که به طور معمول بعد از گذشت زمانی معادل سه سال سرمایه گذار می تواند شاهد بازگشت سرمایه خود و سودآوری طرح باشد.

مسابقات برگذار شده در پیست اسکیت - طرح فنی

بررسی توجیه پذیری اقتصادی احداث پیست اسکیت

عنصر مهم دیگر از نظر سرمایه گذاراران مبحث توجیه پذیر بودن طرح توجیهی احداث پیست اسکیت می باشد. بررسی توجیه پذیری اقتصادی کار از روش های گوناگونی امکان پذیر می باشد. آنها در مسیر بررسی توجیه پذیری کار شاخص های کاربردی را به عنوان مرجع در نظر می گیرند. آنها از این شاخص ها بیشترین استفاده را در جهت بررسی توجیه پذیری کار می کنند نرخ بازده داخلی یکی از شاخص هایی می باشد که توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی هزینه های جاری در کار نیز از شاخص های دیگری است که در این مسیر مورد مطالعه قرار می گیرد. با مطالعه بازار اقتصادی این کسب و کار مشاهده نمودیم که عموما نرخ بازده داخلی در این کار چیزی حدود 27 درصد می باشد. همچنین بررسی ها نشان داد که نقاط سر به سر در مسیر احداث و مدیریت پیست اسکیت نیز چیزی حدود 35 درصد می باشد.

میزان این شاخص ها نشان می دهد که ورود به این کسب و کار به دلیل ذات پویایی که دارد برای سرمایه گذاران توجیه پذیر می باشد. در نتیجه به سرمایه گذاران توصیه می نماییم تا به تهیه ی طرح توجیهی از طریق تیم تخصصی سایت طرح فنی در این کسب و کار وارد شوند.

سفارش طرح توجیهی احداث پیست اسکیت

سرمایه گذاران می توانند با تهیه ی طرح توجیهی احداث پیست اسکیت در این کسب و کار وارد شوند. تیم کارشناسی فعال در سایت طرح فنی آماده ی ارائه خدمت به سرمایه گذاران در مسیر نگارش طرح توجیهی می باشد.

سرمایه گذارانی که از طرح های توجیهی سایت طرح فنی استفاده می نمایند می توانند از مزایای ارائه شده در این سایت نیز بهره ببرند. این امتیازات کاربردی برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است و می تواند برای آنها بسیار کاربردی باشد.

امتیازهای ویژه طرح فنی

پشتیبانی 5 ماهه رایگان از طرح توجیهی احداث پیست اسکیت یکی از امتیازات ارائه شده در سایت طرح فنی می باشد. طی این مدت اگر سرمایه گذار قصد تغییر در طرح را داشته باشد کارشناسان سایت از او حمایت خواهند نمود. همچنین برگزاری یک جلسه آنلاین رایگان بین سرمایه گذاران و کارشناسان سایت از دیگر امتیازات ارائه شده توسط سایت می باشد. در این جلسه کارشناسان به رفع ابهامات در زمینه اموری مانند مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام، وثایق و ضمانت نامه های بانکی می پردازند.

به این مقاله امتیاز بدهید

این مقاله را به اشتراک بگذارید

WhatsApp
Telegram
Email
Facebook
Twitter
LinkedIn

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب