طرح توجیهی احداث پارک آبی ⭐️ سر پوشیده و باز

طرح توجیهی احداث پارک آبی - طرح فنی

فهرست مطالب

طرح توجیهی احداث پارک آبی به منظور ارزیابی اطلاعات فنی، مالی و بازار این کسب و کار، توسط کارشناسان سایت طرح فنی نگارش می شود.

در سال های اخیر نیز خیل عظیمی از تفریحات برای سرگرمی انسان ها تهیه و تولید شده است. اما هنوز هم ذات انسانی در پی لذت بردن از آرامشی است که آب به او هدیه می کند. احداث پارک آبی یکی از روش های سرمایه گذاری است که در دهه های اخیر رشد چشمگیری را داشته است. این پارک ها علاوه بر لذت حضور در آب شما را با هیجان هایی مانند سقوط از ارتفاع و یا شیرجه نیز آشنا می نمایند.

در این مکان های تفریحی بیشتر وسایل به کار رفته از جنس پلاستیک می باشند. سرسره های آبی، استخرهای بادی و یا توپ های عظیم پلاستیکی تنها بخشی از ادوات به کار رفته در این مراکز تفریحی می باشند. توجه داشته باشید که تفریحات آبی هرگز برای تکراری نمی شود و او همواره تمایل دارد تا از حضور در آب غرق لذت شود. این امر نشان می دهد که ورود به این کسب و کار دارای آینده ای روشن می باشد و بازده سرمایه بسیار بالایی خواهد داشت.

هدف از نگارش طرح توجیهی احداث پارک آبی چیست؟

در اولین گام برای احداث پارک آبی شما باید برای دریافت مجوز شروع کار به مراکز زیر صلاح مراجعه نمایید. در نهایت بعد از اقدام اولیه برای اخذ مجوز می توانید با مراجعه به ما در سایت طرح فنی برای دریافت یک طرح توجیهی احداث پارک آبی به صورت اختصاصی برای کسب و کار خود اقدام نمایید.

به خاطر داشته باشید که ثبت طرح توجیهی برای آغاز این کسب و کار بسیار مهم و ضروری می باشد. شما در صورتی که تمایل به استفاده از تسهیلات بانکی داشته باشید بدون شک به یک طرح توجیهی با کیفیت نیاز پیدا خواهید نمود. توجه نمایید که به همراه داشتن طرح توجیهی سبب افزایش سرعت انجام کارها در ادارات دولتی نیز خواهد شد.

سرمایه اولیه برای احداث خط تولید

شروع هر کسب و کاری نیازمند داشتن مقداری سرمایه ابتدایی می باشد. این سرمایه می تواند ملک و یا زمین مورد نظر شما برای احداث کسب و کار باشد. به این سرمایه آغازین سرمایه اولیه گفته می شود. سرمایه ای که در آغاز برای احداث سازه مورد نظر برای شروع کسب و کار در نظر گرفته می شود نیز جزء سرمایه اولیه است.

سرمایه در نظر گرفته برای تهیه ی تجهیزات این کسب و کار نیز تنها بخشی از سرمایه اولیه برای احداث پارک آبی می باشد. این سرمایه را کاربران می توانند از روش های مختلفی مانند جلب اعتماد سرمایه گذاران و یا حتی مشارکت تهیه نمایند. همچنین شما برای ادامه کار خود به سرمایه ای برای شرایط خاص و یا زمانی که سازه آبی دچار خسارت می شود نیاز دارید. این سرمایه را در زبان عامیانه سرمایه در گردش می نامند.

تجهیزات موردنیاز برای احداث پارک آبی - طرح فنی

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

در طرح توجیهی احداث پارک آبی اوامر متعددی پیش بینی می شود. این موارد قابل توجه به شما در تاسیس موفق یک پارک آبی کمک شایانی می نماید. برآورد هزینه های مورد نیاز برای ساخت این چنین مرکزی یکی از موارد با اهمیت در طرح توجیهی می باشد.

شما برای احداث پارک آبی نیاز به یک زمین مناسب دارید که فاصله چندانی با مرکز استان مورد نظرتان برای تاسیس پارک نداشته باشد. این امر در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار می باشد پس حتما این مورد را در زمان تاسیس پارک در نظر داشته باشید.  در نهایت شما باید هزینه ای را برای احداث سازه ی پارک در نظر بگیرید.

در صورتی که پارک آبی به صورت سرپوشیده احداث نشود شما نیاز به این هزینه برای ساخت آن ندارید. هزینه های مانند هزینه کارگری، تهیه ابزارآلات ، هزینه تصفیه آب و گرمایش مرکز از موارد مهم در این فعالیت اقتصادی می باشد. در نهایت هزینه لازم برای نگهداری از وسایل مورد استفاده در پارک آبی بخشی از هزینه هایی می باشد نیاز است شما در نظر بگیرید.

برآورد میزان سود احداث پارک آبی

نیاز انسان ها به سرگرمی همیشگی است. بزرگترین سرگرمی که می تواند به آسایش روحی انسان نیز کمک نماید تفریحات آبی می باشد. سالانه ما شاهد رشد روز افزون انواع سرگرمی های آبی رایج در استخرهای سرپوشیده می باشیم. همین امر خود گواه بر تمایل انسان ها برای بهره مندی از تفریحات آبی می باشد. در نتیجه این امر ثابت می کند که اشتغال در کسب و کارهایی که سبب تفرج انسان می گردد دارای سود قابل توجهی می باشد.

البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که داشتن یک طرح توجیهی احداث پارک آبی می تواند در کسب موفقیت شما در این کسب و کار تاثیر فراوانی داشته باشد. احداث این مرکز با پیروی کامل و دقیق از طرح توجیهی که برای شما تهیه شده است می تواند سبب افزایش درصد موفقیت به میزان زیادی گردد. توجه داشته باشید داشتن طرح توجیهی می تواند موفقیت شما در این کسب  کار را به میزان 16 درصد افزایش دهد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی احداث پارک جنگلی ⭐️ بررسی تخصصی هزینه ها

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای احداث پارک آبی

شما برای احداث پارک آبی به ادوات خاصی نیاز دارید که در ادامه برخی از آنها را به شما معرفی می نماییم.

[tie_list type=”starlist”]

  • جایگاه و سکوی چد منظوره سرسره
  • انواع سرسره و تونل های آبی
  • انواع حوضچه و استخر های لازم برای فرود از سرسره های آبی
  • رودخانه های وحشی
  • کمدهای رختکن
  • تجهیزات جامپینگ
  • انواع تیوب ها و ادوات لازم برای استفاده در سرسره های آبی
  • فن و تجهیزات لازم برای سرمایش و گرمایش پارک آبی

[/tie_list]

سیستم های گردش و تصفیه آب بخشی از تجهیزات لازم در پارک های آبی می باشد.

ساخت سرسره های بزرگ و کوچک برای پارک آبی - طرح فنی

بررسی توجیه پذیری اقتصادی احداث پارک آبی

احداث پارک آبی از نظر اقتصادی بسیار توجیه پذیر می باشد. اغلب موارد خانواده ها تمایل دارند تا کودکان خود را در این مراکز حاضر نمایند و آنها را از اینگونه تفریحات بهره مند نمایند. شما با مطالعه بازار پارک آبی در کشورهای توسعه یافته ای مانند کشور آمریکا مشاهده خواهید نمود که سالانه بر تعداد پارک های آبی در این کشورها به صورت مستمر افزوده می شود.

این امر نشان دهنده ی این است که تفریحات آبی همیشه برای افراد مفرح و سرگرم کننده می باشد و انسان از آن لذت می برد. در نتیجه شما با داشتن یک طرح توجیهی احداث پارک آبی که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است می توانید میزان موفقیت خود را در این کسب و کار بسیار افزایش دهید.

سفارش طرح توجیهی احداث پارک آبی

در نهایت به خاطر داشته باشید که شما با داشتن یک طرح توجیهی احداث پارک آبی که به صورت اختصاصی برای شما تهیه شده است می توانید بر بسیاری از مشکلات که در حین کار پیش می آید به راحتی فائق آیید. تیم کارشناسی طرح فنی با سابقه ای 25 ساله در زمینه سرمایه گذاری، امور بانکی و اداری می توانند شما را در این مسیر همراهی نمایند.

شما با تهیه طرح توجیهی احداث پارک آبی از سایت طرح فنی می توانید از دیگر امتیازهایی که توسط ما ارائه می شود نیز بهره مند شوید. همکاران ما در سایت طرح فنی بعد از شروع کار و تهیه طرح توجیهی به مدت 5 ماه از شما در کسب و کارتان پشتیبانی خواهند نمود.

همچنین ما به درخواست شما، جلسه ای آنلاین رایگان برای کسب اطلاعات در زمینه اخذ مجوز کسب و کار، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های لازم برای این امر را تدارک میبینیم.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب