طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی ⭐️ برای اخذ وام و مجوز

طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی - طرح فنی

فهرست مطالب

یکی از صنایعی که امروزه به بخش بزرگی از اقتصاد کشورهای مختلف تبدیل شده است صنعت عظیم و پر سود ساختمان سازی می باشد. تولید مصالح گوناگون مانند آجر نما پرسی تنها بخش کوچکی از فعالیت گسترده در این صنعت می باشد. سرمایه گذاران می توانند با استفاده از طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی میزان موفقیت خود در این صنعت را به شدت افزایش دهند.

برای تهیه ی طرح توجیهی می توان به سایت و شرکت های معتبری که در این زمینه فعالند مراجعه نمود. سایت طرح فنی یکی از سایت های فعال در این زمینه می باشد. کارشناسان متخصص و با سابقه ما به ارائه طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی به صورت کاملا اختصاصی می پردازند.

هدف از نگارش طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی چیست؟

امروزه یکی از موارد مهمی که در زمان ساخت یک بنا به آن پرداخته می شود حفظ ظاهر و نمای بیرونی سازه می باشد. به همین منظور سرمایه گذاران در این بخش به صورت گسترده ای حضور دارند و دست به تولید محصولاتی با کیفیت و زیبا می زنند.

آجر نما پرسی نیز  یکی از این ادوات کاربردی در صنعت ساختمان سازی می باشد که برای بهبود ظاهر بیرونی و گاهی ایجاد حالت دکوراتیو در داخل سازه مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از افراد از حس نوستالژیکی که سازه های آجری به بناها می دهند لذت می برند و از آن استقبال می نمایند. در نتیجه تولید این محصولات با قدرت در کارخانه ها ادامه دارد.

به سرمایه گذارانی توصیه می نماییم تا بعد از طی مراحل اولیه برای دریافت مجوز اقدام به تهیه ی طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی بزنند. با وجود بوروکراسی حاکم بر بخش ارائه مجوز و ایجاد موانع در مسیر دریافت مجوزها ارگان های مربوطه سعی دارند روند کار را سرعت ببخشند.

برای این منظور آنها برنامه های سرمایه گذاران برای احداث خط تولید آجر نما پرسی را از طریق طرح توجیهی رصد می نمایند. این امر به کاهش زمان برای اعطای مجوز و حتی تسهیلات بانکی کمک شایانی نموده است. در نهایت تهیه و ارائه طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی به این ارگان ها امری الزامی تلقی می گردد.

خط تولید آجر نما پرسی - طرح فنی

سرمایه اولیه برای احداث خط تولید

در ایجاد خط تولید آجر نما پرسی سرمایه گذاران نیاز به بخش بزرگی از سرمایه می باشند که از روش های گوناگون فراهم می نمایند. اهمیت سرمایه در کار آنچنان بالا است که در طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی کارشناسان کاملا دقیق این موضوع را بررسی می نمایند. در ایجاد کارخانه تولید آجر نما پرسی سرمایه گذار به سرمایه و آورده ی اولیه ی قابل توجهی نیاز دارد.

سرمایه اولیه به شکل زمین و یا حتی سرمایه های نقدی می باشد. از آن برای تامین سازه ی نهایی کارخانه تولید آجر نما پرسی و تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی استفاده می گردد. در نهایت سرمایه گذار بعد از فعالیت های عمرانی نیاز دارد که خط تولید را با کمک سرمایه های در گردش خود فعال نگه دارد.

سرمایه گذاران در این مسیر می توانند از سرمایه های موجود در بازار که به صورت راکد می باشند نیز استفاده نمایند. یکی از کمک هایی که طرح توجیهی به سرمایه گذار می نماید جلب اعتماد بیشتر سرمایه گذاران بخش خصوصی می باشد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید آجر سیلیسی ⭐️ برآورد تخصصی هزینه ها

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

نقش اصلی سرمایه در ایجاد خط تولید آجر نما پرسی زمانی است که سرمایه گذار باید دست به ساخت کارخانه تهیه ی تجهیزات بزند. در واقع سرمایه گذار از سرمایه ها در مسیر ایجاد خط تولید خود بهره می برد. برای اینکه سرمایه گذار نگاه دقیق به هزینه ها داشته باشد طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی کارشناسان به بررسی هزینه ها می پردازند.

تهیه ی زمین، سازه لازم برای کارخانه، تجهیزات ضروری برای ایجاد خط تولید آجر نما پرسی بخشی از این هزینه ها است. هزینه های دیگر شامل هزینه ضروری برای نگهداری تجهیزات، هزینه تهیه مواد اولیه، هزینه بخش کارگری و هزینه حمل و نقل می باشد.

این هزینه ها نیز بخشی از هزینه هایی می باشد که سرمایه گذار در طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی به آن می پردازد. شناخت هرچه دقیق تر این هزینه ها به سرمایه گذار در مدیریت سرمایه ها کمک شایانی می نماید.

برآورد میزان سود کارخانه تولید آجر نما پرسی

یکی از موارد با اهمیتی که کارشناسان با مطالعه بازار محصولات به آن دست می یابند میزان سودآوری حاصل از ایجاد فعالیت اقتصادی می باشد. در زمینه تولید آجر نما پرسی نیز این امر صدق می کند. سرمایه گذاران با شناخت دقیق از بازار این محصول و میزان سودآوری آن در نهایت قصد ورود به این صنعت را می نمایند.

در این مسیر باید به این نکته نیز اشاره نمود که تنوع بالایی که در محصول آجر نما پرسی وجود دارد سبب شده است تا بتواند جوابگوی انواع سلایق در بازارهای هدف باشد. این امر نشان می دهد که تنوع و کیفیت مناسب محصول سبب افزایش رغبت مصرف کنندگان به کاربرد این محصول شده است.

از دیگر امتیازاتی که میتوان برای این محصول قید نمود امکان استفاده از آن در صنایع می باشد. در نهایت با توجه به گستردگی مصرف این محصول در صنایع تولید آن نیز می تواند برای سرمایه گذاران بخش خصوصی بسیار سودآور باشد.

کارخانه تولید انواع آجر نما پرسی در ایران - طرح فنی

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای تولید آجر نما پرسی

تولید محصولات نیازمند استفاده از تجهیزات تخصصی می باشد. اهمیت تجهیزات از نظر تحمیل هزینه ها و حتی افزایش کیفیت نهایی محصولات سبب شده است تا کارشناسان ارائه دهنده ی طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی به صورت کاملا تخصصی به بررسی تجهیزات و هزینه های آنها در طرح توجیهی بپردازند.

در ادامه برخی از تجهیزات ضروری برای راه اندازی خط تولید آجر نما چرسی را به شما عزیزان معرفی خواهیم نمود.

[tie_list type=”starlist”]

  • مخلوط کن های دو محور
  • دستگاه های باکس فیدر
  • دستگاه های تخصصی خردکن
  • نوارهای نقاله برای انتقال مواد اولیه و محصولات نهایی
  • دستگاه های اکسترود
  • آسیاب های غلطکی
  • و در نهایت دستگاه های مخلوط کن با سرند می شود که در خط تولید آجر نما پرسی مورد استفاده قرار می گیرند.

[/tie_list]

بررسی میزان واردات و در نهایت صادرات این محصول از کشور

یکی از مواردی که سبب روشن بودن آینده تولید آجر نما پرسی در کشور می شود ممنوعیتی می باشد که قانونگذار برای واردات این محصولات تعیین نموده است. به خاطر وجود تکنولوژی تولید این محصول در داخل کشور و همچنین کیفیت بالای محصولات تولیدی واردات این محصول به کشور غیر قانونی می باشد. این امر سبب می شود تا سرمایه گذاران با فراغ بال بیشتری در زمینه تولید آجر نما پرسی ورود نمایند.

از نظر صادرات محصول نیز باید به این نکته اشاره نمود که در صورتی که بازار تولید قادر به تامین نیازهای داخلی کشور باشد. در نهایت مجوز برای صادرات مازاد محصول به کشورهای دیگر از طریق ارگان های مربوطه به راحتی برای تولید کنندگان صادر می گردد.

این امر نیز کاملا وابسته به تولید مازاد محصول در داخل کشور است. سرمایه گذاران با استفاده از طرح توجیهی می توانند میزان تولید خود را با برنامه تعیین شده افزایش دهند. به این نحو آنها همچنین می توانند به اشباع بازارهای داخلی از محصولات با کیفیت خود بپردازند و صنعت داخلی را نیز رشد دهند.

بررسی امتیاز استفاده از این محصول در صنعت ساختمان سازی

در طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی به بررسی موارد گوناگونی مانند اقتصادی بودن کسب و کار پرداخته می شود. اما در کل مسئله دیگری که در زمان احداث یک کسب و کار باید در نظر گرفته شود قابل کاربرد بودن آن محصول می باشد. در تولید آجر نما پرسی وجود ویژگی مطلوب برای این محصول قید شده که نشان دهنده کاربردی بودن آن در صنایع گوناگون می باشد.

در ادامه برخی از این امتیازات را برای شما  عزیزان بیان خواهیم نمود. اولین ویژگی که سبب افزایش کاربرد آجر نما پرسی در زمان ساختمان سازی می شود ظاهر زیبا و چشمگیر این محصول حتی بعد از گذشت زمان نسبتا طولانی می باشد.

از دیگر امتیازاتی که برای آجر نما پرسی نام برده می شود می توان به مقاومت بالای آن در برابر حرارت نام برد. عایق بودن آن در برابر صوت و اتلاف انرژی نیز از دیگر امتیازات مهم برای این محصول کاربردی می باشد. مقاومت بالای آجر نما پرسی در برابر صدمات و ضربات فیزیکی نیز از دیگر ویژگی های مهم  این محصول می باشد. وجود این ویژگی ها سبب شده است تا مصرف کننده با اطمینان بیشتری از این محصول در زمان ساخت بناها استفاده نماید.

نمونه آجر نما پرسی در ساختمان - طرح فنی

بررسی توجیه پذیری اقتصادی تولید آجر نما پرسی

یکی از مهمترین مواردی که در طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی به آن پرداخته می شود توجیه پذیری اقتصادی این فعالیت می باشد. کارشناسان برای بررسی توجیه پذیری اقتصادی این فعالیت پارامترهای متعددی را در نظر می گیرند.

آنها با بررسی دقیق هزینه ها و سرمایه هایی که نیاز است تا برای احداث کارخانه تولید آجر نما پرسی صرف شود و در نهایت با بررسی بازار های مصرف این محصولات به سرمایه گذاران توصیه می نمایند تا به این فعالیت اقتصادی وارد شوند.

اما در کل با توجه به عدم واردات این محصول به داخل کشور و وجود بازار بزرگ برای این محصول به نظر می رسد که ورود به این فعالیت اقتصادی برای سرمایه گذاران سودآوری بالایی را داشته باشد.

سفارش طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی

در نهایت با بررسی تمامی عوامل تاثیر گذار بر افزایش موفقیت در تولید کارخانه آجر نما پرسی ما به سرمایه گذاران توصیه می نماییم تا با تهیه ی طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی به صورت کاملا تخصصی به این فعالیت تجاری ورود نمایند. بنا بر مطالعات انجام شده ارائه طرح توجیهی می تواند به میزان 33 درصد احتمال موفقیت را در شروع هر کسب و کاری افزایش دهد.

در نهایت سرمایه گذاران می توانند برای دریافت طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی به سایت ها و شرکت های فعال در این زمینه مراجعه نمایند. سایت طرح فنی یکی از سایت هایی می باشد که با داشتن کارشناسانی با سابقه ی 25 ساله در زمینه امور مربوط به سرمایه گذاری و همچنین امور اداری و بانکی در خدمت سرمایه گذاران گرامی می باشد.

همکاران ما در سایت برای سرمایه گذارانی که طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی را از سایت طرح فنی تهیه نمایند امتیازاتی را قائل شده اند. پشتیبانی 5 ماهه رایگان از طرح توجیهی یکی از این امتیازات می باشد. این امتیاز به سرمایه گذار کمک می نماید تا تغییراتی که به مرور زمان در طرح توجیهی تولید آجر نما پرسی ایجاد می شود را بتواند به کمک کارشناسان مرتفع نماید.

این امر به پیوستگی کلی و نهایی در طرح توجیهی نیز کمک می نماید. همچنین ارائه ی یک جلسه آنلاین بین سرمایه گذاران و شما برای رفع ابهامات در زمینه اموری همچون مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های بانکی از دیگر امتیازات ارائه شده توسط سایت طرح فنی می باشد. هدف ما در سایت طرح فنی افزایش موفقیت برای سرمایه گذاران در بخش های خصوصی می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب