طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی ⭐️ برای اخذ مجوز و وام بانکی

طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی - طرح فنی

فهرست مطالب

تهیه طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی از جمله بخش‌های بسیار مهم در زمینه راه اندازی خط تولید چینی بهداشتی محسوب می‌شود که توسط کارشناسان باتجربه سایت طرح فنی نگارش میشود. این طرح، کل نقشه راه را تعیین کرده و در دریافت مجوزها یا دیگر تسهیلات برای تولیدکننده لازم و ضروری خواهد بود.

یکی از لوازمی که حضورش در هر خانه قدیمی و نوسازی الزامی می باشد سرویس های بهداشتی است. در زبان تخصصی فعالان در صنعت ساختمان این محصولات را تحت عنوان چینی بهداشتی می شناسند. به طور عمده چینی های بهداشتی در منازل شامل دستشویی، کاسه توالت، روشویی، وان و جکوزی به کار رفته در ساختمان می باشد.

هدف از نگارش طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی چیست؟

بوروکراسی حاکم بر جامعه ایران وجود برخی مدارک را برای انجام امور اداری ضروری نموده است. در سال های اخیر به دلیل رشد فزاینده صنایع وجود طرح توجیهی در ادارات و ارگان های دولتی به یکی از الزامات تبدیل شده است. به گونه ای که اگر شما قصد دریافت تسهیلات بانکی را داشته باشید باید به مراکز بانکی طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی را ارائه دهید.

وجود طرح توجیهی مبین این می باشد که شما در زمینه فعالیت تجاری که قصد راه اندازی آن را دارید تا چه میزان اشراف دارید. این امر می تواند به شما در جلب اعتماد این موسسات کمک شایانی نماید. همچنین به خاطر داشته باشید شما بعد از اقدام برای دریافت مجوز برای راه اندازی کار می توانید برای دریافت طرح توجیهی اقدام نمایید.

سرمایه اولیه برای احداث خط تولید

شما برای تولید چینی بهداشتی باید یک سری الزامات را در نظر داشته باشید. یکی از مهمترین مواردی که برای راه اندازی کار تولید چینی بهداشتی باید در نظر داشت تامین سرمایه برای ایجاد خط تولید مداوم می باشد. در اغلب کسب و کارها تولیدکنندگان عموما برای بقای کار خود به دو نوع سرمایه وابسته می باشند.

اولین نوع سرمایه مورد استفاده در کار به نام سرمایه اولیه شناخته می شود. سرمایه گذاران در آغاز کار خود برای پیشبرد کسب و کار به این سرمایه وابسته هستند. بخش عظیم این سرمایه در بخش اجرایی پروژه صرف می شود. برای مثال تهیه زمین، احداث سازه و همچنین راه اندازی خطوط تولید محصول از طریق سرمایه ی اولیه ممکن می باشد.اما شخص سرمایه برای تداوم کار خود نیاز به یک سرمایه پایدار دیگر نیاز دارد.

کارگران مشغول تولید چینی بهداشتی هستند - طرح فنی

تولیدکنندگان از این سرمایه در طی مسیر برای صرف هزینه ها استفاده می نمایند. این سرمایه در زبان اقتصاددانان سرمایه در گردش نامیده می شود. سرمایه گذاران از این سرمایه در پرداخت هزینه نیروهای کارگری، تهیه ی مواد اولیه استفاده می نمایند. همچنین هزینه های ضروری برای فعالیت مداوم کار تولید چینی بهداشتی مانند حامل های انرژی بخش دیگری از این هزینه ها می باشد.

البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که در طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی متخصصان تمام این موارد و روش ها تامین سرمایه را به کمک شما سرمایه گذاران گرامی مشخص می نمایند. در نتیجه توجه به ضروریات قید شده در طرح توجیهی می تواند سبب افزایش احتمال موفقیت شما شود.

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

در طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی مورد دیگری که توسط متخصصان مورد سنجش قرار می گیرد به طور قطع به یقین هزینه های لازم برای راه اندازی کار می باشد. همانگونه که در بخش سرمایه نیز به آن اشاره نمودیم ما از سرمایه های راکد خود و سرمایه گذاران برای ایجاد یک کسب و کار پایدار استفاده می نماییم. بخش عظیمی از این سرمایه را ابتدای راه ما برای راه اندازی کسب و کار هزینه می نماییم.

این هزینه ها شامل هزینه های قبل از بهره برداری مجموعه و در نهایت هزینه های لازم برای ادامه مسیر کسب و کار می باشد. تعیین و محاسبه دقیق این هزینه می تواند در مدیریت درست و دقیق سرمایه های شما تاثیرگذار باشد. تمامی این موارد از اصول اولیه ای می باشد که در یک طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی محاسبه می گردد.

برآورد میزان سود کارخانه تولید چینی بهداشتی

تولید محصولات چینی بهداشتی از مواد اولیه با کیفیت در داخل کشور سبب شده است تا نیاز بازار داخلی کشور با محصولات ایرانی تامین شود. محصولات چینی بهداشتی در زمینه های تولید روشویی ، توالت فرنگی دیواری و ایستاده، توالت های سنتی و در نهایت محصولات مورد استفاده در حمام که شامل وان و جکوزی می شود دارای تنوع و گستردگی می باشد. این امر نشان دهنده ی این موضوع می باشد که به طور قطع در تمامی ساختمان های اداری و مسکونی وجود این محصولات الزامی می باشد.

در صورتی که تولیدکنندگان چینی بهداشتی بتوانند در بازار بزرگ پیش روی خود محصولات با کیفیت و استانداردی را تولید نمایند بدون شک بخش عظیمی از بازار را می توانند در اختیار بگیرند. همچنین به خاطر داشته باشید که در نظر داشتن طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی به عنوان یک نقشه راه کاربردی می تواند احتمال موفقیت شما را به میزان زیادی افزایش دهد.

کارخانه تولید انواع چینی های بهداشتی - طرح فنی

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای تولید چینی بهداشتی

موفقیت در هر کسب و کاری در درجه اول وابسته به مواد اولیه برای تولید محصول و در نهایت خطوط تولید با کیفیت می باشد. در تولید چینی بهداشتی نیز حرف اول را برای تولید یک محصول با کیفیت مواد اولیه و به روز بودن تجهیزات تولید و استفاده از دانش فنی روز دنیا می زند.

حتی توجه به این موارد نیز در طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی در نظر گرفته می شود و نکات ضروری در رابطه با آن در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد. اما به ظور کلی یک خط تولید چینی بهداشتی شامل تجهیزات زیر می باشد.

[tie_list type=”starlist”]

  • مواد اولیه لازم برای تولید چینی بهداشتی شامل کائولن، کربنات کلسیم، اکسید، روی و سایر مواد دیگر می باشد.
  • تجهیزات ضروری برای ریخته گری
  • تجهیزات مورد استفاده برای لعاب زنی محصول
  • پخت محصول در داخل کوره های مخصوص و با دمای بالا
  • تجهیزات برای بسته بندی و سورت محصولات

[/tie_list]

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک ⭐️ سال 1401 (برآورد تخصصی)

بررسی توجیه پذیری اقتصادی تولید چینی بهداشتی

تولید چینی بهداشتی در داخل کشور برای مصرف کنندگان مزایایی را دارد. همین امر سبب اقبال عمومی بیشتر مصرف کنندگان به استفاده از محصولات تولید شده در داخل کشور می شود. از جمله مزایای استفاده از محصولات تولید داخل می توان به کیفیت بالای محصولات تولید شده در داخل کشور، وجود خدمات پس از فروش برای محصولات، همچنین عدم پیچیدگی در قطعات آنها و قیمت مناسب این محصولات اشاره نمود.

این امر نشان دهنده ی این است که اقبال مردم در استفاده از محصولات تولید شده در داخل کشور بیشتر می باشد. در نتیجه با دنبال نمودن اهداف تعیین شده در طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی شما می توانید در این بازار پر سود نقش موثری را ایفا نمایید.

بررسی کشورهای مهم تولید کننده چینی بهداشتی

با توجه به این مورد که تولید چینی بهداشتی بخشی از صنعت بزرگ و پر سد ساختمانبی محسوب می گردد ما شاهد بازارهای بزرگی برای تولید و عرضه این محصولات در سراسر دنیا می باشیم. در بین تمامی نقاط دنیا قاره آسیا با داشتن بیشترین میزان منابع طبیعی برای تولید اینگونه محصولات بخش عظیمی از این بازار را به خود اختصاص داده است. در درجه دوم بعد از آسیا اتحادیه ی اروپا در تولید و صادرات چینی بهداشتی دارای رتبه دوم جهانی می باشد.

همچنین در اتحادیه ی اروپا کشورهای ایتالیا، آلمان و لهستان بیشترین میزان تولید را دارا می باشند. در قاره ی آمریکا نیز کشور مکزیک یکی از بزرگترین تولید کنندگان چینی بهداشتی می باشد. مطالعات بازار نشان می دهد که به دلیل سودآوری بالای این محصولات تولید آن نیز در سراسر دنیا مورد توجه تولیدکنندگان می باشد.

خط تولید چینی بهداشتی - طرح فنی

بررسی شرایط عمده برای صادرات این محصول

با افزایش دانش فنی در داخل کشور تولید محصولات بهداشتی نیز روند چشمگیری را یافته است. به شکلی که اگر بازار های داخلی توسط متخصصین مورد رصد قرار گیرد ما شاهد رشد صادرات چینی بهداشتی در دهه 90 خواهیم بود. این روند رشد به گونه ای بوده است که از واردات محصول در سال 85 ما به صادرات بالای این محصول در سال های اخیر رسیده ایم.

بخش عمده ای از محصولات تولید شده در بازارهای داخلی به کشورهای همسایه تعلق پیدا می نماید. سهم عمده تولید چینی بهداشتی در داخل کشور به شهرهایی مانند یزد، همدان، قزوین، تهران و گیلان تعلق دارد.

سفارش طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی

در نهایت با توجه به لزوم استفاده از طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی در ادارات و ارگان های دولتی و به ویژه بانک های ارائه دهنده ی تسهیلات بانکی به ما عزیزان تهیه ی یک طرح توجیهی کاربردی را توصیه می نماییم. شما می توانید با دریافت یک طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی در افزایش موفقیت کسب و کار خود قدم های بزرگی را بردارید.

تهیه طرح توجیهی اختصاصی می تواند به شما در برآورد هزینه ها، ریسک های موجود در کار و در نهایت سنجش احتمال موفقیت شما نقش موثری را داشته باشد.

شما می توانید برای تهیه ی طرح توجیهی تولید چینی بهداشتی به متخصصان و کارشناسان ما در سایت طرح فنی اعتماد نمایید. سایت طرح فنی با سابقه ای 25 ساله در زمینه سرمایه گذاری، بانکی و اداری همراه شما در این مسیر می باشد. شما با سفارش طرح توجیهی اختصاصی از سایت طرح فنی می توانید از مزایای در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاران این سایت نیز بهره مند شوید.

همکاران ما در سایت طرح فنی به مدت 5 ماه به صورت کاملا رایگان شما را در این مسیر همراهی می نمایند. همچنین ما برای شما و سرمایه گذاران شما یک جلسه آنلاین رایگان را برگزار خواهیم نمود. شما در این جلسه مواردی مانند شرایط اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های بانکی را بررسی خواهید نمود.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب