طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق - طرح فنی

فهرست مطالب

طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق، گزارشی که به ارزیابی عملی بودن یک ایده تجاری می پردازد. در این گزارش به کمک تجزیه و تحلیل فاکتورهای فنی، اقتصادی، عملیاتی و قانونی امکان موفقیت و سودآوری یک کسب و کار سنجیده می شود.

تیم متخصص و با تجربه طرح فنی، تمام شرایط و الزامات راه اندازی کسب و کار شما را به همراه امکانات و تجهیزات مورد نیاز آن بررسی کرده و در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین، تمام سوالات و ابهاماتی که در رابطه با چیستی و چگونگی این کسب و کار وجود دارد را در گزارش خود برطرف خواهد کرد.

موارد ذکر شده در طرح توجیهی تولید کلید و پریز

در گزارش طرح توجیهی یک کسب و کار، عوامل مختلفی مانند توضیحات محصول یا خدمات مورد نظر، مسائل مربوط به تکنولوژی مورد نیاز آن کسب و کار، شرایط بازار و استراتژی های بازاریابی، مراحل اخذ مجوز، نحوه دریافت وام و مدارک مورد نیاز آن و … بررسی شده و در اختیار کارآفرینان و سرمایه گذاران قرار می گیرد. به علاوه، تمام مسائل مالی از جمله سرمایه اولیه هزینه راه اندازی و بازدهی و سود مورد انتظار در این گزارش قید خواهند شد.

به عنوان مثال، در طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق، نوع کلید و پریز مورد نظر شما، فناوری، تخصص و تجهیزات لازم برای ساخت آنها نیز قید خواهد شد. کارشناسان کارآزموده و ماهر طرح فنی، تمام این موارد و جزئیات دیگر مورد نیاز اخذ مجوز، دریافت وام و در نهایت راه اندازی و موفقیت پروژه شما را آماده خواهند کرد.

كليدها و پريز های برق و کاربرد آنها

پریز برق یا سوکت یک المان واسط است که تجهیزات الکتریکی را به وسیله دو شاخه یا سه شاخه به منبع تغذیه متصل می کند. این تجهیزات می‌توانند به لحاظ ولتاژ، جریان، شکل، اندازه و نوع کانکتورهایشان با یکدیگر متفاوت باشند.

سوئیچ یا کلید برق نیز یک تجهیز الکتریکی دیگر است که برای خاموش و روشن کردن یا تغییر حالت محصولات الکتریکی استفاده می شود. این محصولات می توانند یک چراغ یا پنکه ساده باشند یا انواع تجهیزات پیچیده تر مانند لوازم صوتی و تصویری، لوازم آشپزخانه و … . این تجهیزات نیز بسته به کاربردشان با توان، شکل و اندازه های مختلفی تولید می شوند.

در طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق، مشخصات محصول مورد نظر شما از جمله نوع، کاربرد، اندازه و توان مصرفی آن شفاف سازی میشود. همچنین، تکنولوژی ساخت، خطوط تولید، تخصص و سرمایه مورد نیاز هر کدام از این محصولات نیز به صورت کاملا شفاف در این طرح بیان خواهد شد.

تولید انواع پریز برق - طرح فنی

انواع كليد برق

یکی از اولین مواردی که در طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق بیان میشود، نوع کلیدها و پریزهاست. نوع این تجهیزات را می توان با استفاده از کاربرد، نحوه و تعداد اتصالات و همچنین تکنولوژی مورد استفاده برای ساخت آنها تعیین کرد. یک کلید می تواند برای قطع کردن جریان و یا تغییر جهت آن مورد استفاده قرار بگیرد. رایج ترین نوع کلیدهای برق، انواع خانگی و دیواری آن هستند.

این کلیدها می توانند تک قطبی(کلیدهای یک پل لامپ یا سوییچ های ضامن) و دوقطبی (کلیدهای دو پل دو تجهیز مانند دو لامپ) باشند. همچنین، جهت سهولت کنترل حالت چراغ ها در راه پله ها، اتاق ها و سالن های بزرگ از کلیدهای سه طرفه، چهار طرفه و یا چند حالته استفاده می کنند. کلید های زنگ(بل سوئیچ) را نیز در ادارات و ورودی ساختمان ها دیده اید.

انواع پريز برق

انواع پریز برق رایج شامل پریزهای AC و DC و همچنین دوشاخه و سه شاخه(سه فاز) هستند. به علاوه، با توجه به گستردگی استفاده از اینترنت، استفاده از پریزهای سوکت دار نیز در ساختمان ها رواج یافته است. دسته بندی های دیگر پریز شامل پریز های برق UPS، پریزهای برق ارت دار پریزهای آنتن مرکزی میباشند.

هدف از نگارش طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق چیست؟

هدف از نگارش طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق، بررسی و اثبات امکان موفقیت و بازدهی یک کسب و کار است. این اولین قدم شما در زمان تصمیم گیری برای شروع این تجارت است. شرایط اقتصادی، الزامات قانونی، مراحل راه اندازی و درآمدی که از تولید این تجهیزات تخمین زده می شود، در طرح توجیهی به شما ارائه می شود. نتایج این گزارش، شما را به قطعیت درباره شروع یا کنار گذاشتن این ایده تجاری می رساند.

در صورت تصمیم تولید کلید و پریز برق، جهت طی مراحل قانونی و اخذ مجوز کار و داشتن طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق ضروری است. همچنین، ممکن است سرمایه شما برای به نتیجه رسیدن این تجارت کافی نباشد.

در این صورت، به دریافت وام از بانک یا جذب سرمایه گذار نیاز خواهید داشت. مجاب کردن بانک ها برای تایید وام و جذب سرمایه گذار، ترغیب ایشان به خرج کردن روی پروژه شما و در آخر به دست آوردن سود از اهداف اولیه و اساسی نگارش این طرح هستند.

سرمایه اولیه برای کارخانه تولید كليد و پريز برق

سرمایه اولیه منبع اصلی شروع کسب و کار شما و یکی از مهمترین بخش های طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق است. راه های مختلفی برای تهیه سرمایه اولیه وجود دارد. ساده ترین روش آن این است که خودتان از قبل این مبلغ را به دست آورده باشید و به عنوان تنها سرمایه گذار این پروژه، روی کارخانه خود سرمایه گذاری کنید.

در غیر این صورت، بار دیگر می توانید اهمیت این طرح را درک کنید. کارشناسان کاربلد مجموعه طرح فنی، با ارائه گزارش توجیه پذیری شفاف و دقیق تولید این تجهیزات کار شما را آسان میکنند. تنها کافیست، این طرح را به نحوی که متخصصان ما شما را راهنمایی خواهند کرد، به بانک یا سرمایه گذاران مورد نظر خود ارائه کنید.

به علاوه می‌توانید با ارائه طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق به فعالان صنایعی نظیر صنعت ساختمان سازی، آنها را برای پیش خرید محصولات خود تشویق کنید. به این ترتیب، علاوه بر ضمانت فروش محصولات خود، سرمایه مورد نیاز راه اندازی پروژه را نیز تامین خواهید کرد.

احداث کارخانه تولید كليد و پريز برق - طرح فنی

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

هزینه راه اندازی به مبلغی گفته می شود که باید تمام هزینه ها و مخارج راه اندازی پروژه را (از زمان تصمیم‌گیری درباره احداث کارخانه تا زمان کسب درآمد از اولین تولید محصولات) با آن پرداخت کنید. این هزینه ها شامل موارد زیر می باشند:

[tie_list type=”starlist”]

 • هزینه های مورد نیاز برای اخذ مجوز شروع کار
 • هزینه تامین فضای لازم برای احداث کارخانه
 • هزینه جذب نیروی متخصص و اداری
 • هزینه تهیه دستگاه ها و تجهیزات ساخت محصول
 • هزینه تامین مواد اولیه
 • هزینه تجهیزات اداری مانند میز و صندلی و …
 • هزینه های جانبی مانند مالیات، قبوض و …

[/tie_list]

متخصصان با تجربه طرح فنی، این هزینه ها را با جزئیات کامل در طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق برای شما محاسبه می کنند. همچنین، با معرفی سریعترین و ساده ترین روش ها و فناوری های تولید، زمان راه اندازی را نیز کاهش داده و شما را سریعتر به کسب درآمد و سود می رسانند.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید درب ضد سرقت ⭐️ برای اخذ مجوز

برآورد میزان سود کارخانه تولید كليد و پريز برق

این بخش از طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق، در واقع همان قسمتی است که توجیه پذیری تولید این محصولات را اثبات می کند. تیم متخصص و مجرب طرح فنی، با نهایت دقت و در نظر گرفتن هزینه های راه اندازی، مطالعات بازار و بررسی فروش رقبا، میزان سود عملی مورد انتظار را محاسبه خواهند کرد.

با توجه به درصد سود محاسبه شده، می توانید به راحتی موفقیت پروژه خود را اثبات کرده و مراحل اخذ مجوز، دریافت وام، جذب سرمایه گذار و … را به سادگی پشت سر بگذارد.

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای تولید كليد و پريز برق

از جمله عواملی که در محاسبه هزینه راه اندازی و برآورد سود کارخانه اهمیت فراوانی دارد، لیست دستگاه ها و تجهیزات لازم برای تولید است. این لیست به صورت کامل در طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق به کارآفرینان محترم ارائه خواهد شد. در زیر، نام برخی از این دستگاه ها و تجهیزات را جهت آشنایی شما ذکر کرده ایم:

 • ماشین آلات برش
 • ماشین آلات پرس
 • ماشین آلات تراش
 • ماشین آلات و خطوط مونتاژ
 • ورق های مس، برنج و آهن
 • کنتاکت های NO و NC
 • لوازم جانبی مانند پیچ و مهره، فنر و …

تولید انواع کلید برق - طرح فنی

بررسی توجیه پذیری اقتصادی تولید كليد و پريز برق

ممکن نیست وارد یک ساختمان شده باشید و انواع کلید و پریز برق را در اتاق ها و روی دیوارهای آن مشاهده نکرده باشید. از زمان پیدایش برق و رواج استفاده از انواع وسایل برقی، این تجهیزات به جزء جدایی ناپذیر تمام ساختمان ها تبدیل شده اند. نیاز به شارژ وسایل برقی همراه به حدی زیاد شده که امروزه حتی در فضاهای باز نیز قادر به مشاهده محل های نصب انواع پریز برق هستیم.

علاوه بر این، به غیر از انواع کلید و پریز مرسوم ذکر شده در قسمت های قبل، با پیشرفت سریع تکنولوژی شاهد ظهور کلیدهای دیجیتالی، حرارتی و … نیز هستیم. شما میتوانید با تهیه طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق برای انواع مدرن تر این تجهیزات، از سایر رقبای خود پیشی گرفته و بازار آماده آنها را در اختیار بگیرید.

سفارش طرح توجیهی تولید كليد و پريز برق

مجموعه طرح فنی، با برخورداری از ۲۵ سال تجربه در عرصه‌های گوناگون سرمایه‌گذاری و بانکی و اداری، آماده ارائه انواع طرح های توجیهی به کارآفرینان و سرمایه گذاران محترم است. این مجموعه، جهت همکاری بیشتر با مشتریان گرامی خود و تلاش برای موفقیت ایشان، پنج ماه پشتیبانی رایگان از طرح و یک جلسه آنلاین رایگان نیز برگزار خواهد کرد.

متخصصان مجرب ما در این جلسه که به درخواست سرمایه گذار برگزار خواهد شد، به رفع ابهامات مسائل اداری و بانکی خواهند پرداخت.

همچنین، با توجه به تجربیات سال ها فعالیت خود در گرایش های مختلف سرمایه گذاری، اطلاعات مورد نیاز در رابطه با مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانتنامه های بانکی را نیز به کارآفرینان عزیز ارائه خواهند کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب