نویسنده طرح توجیهی کسب و کار ⭐️ صنعتی، گردشگری و خدماتی

نویسنده انواع طرح های توجیهی - طرح فنی

فهرست مطالب

نویسنده طرح توجیهی کسب و کار، متخصص در امور سرمایه گذاری بوده و می تواند، بهترین برنامه و استراتژی های کسب و کار را به سرمایه گذاران ارائه دهد. طرح توجیهی، گزارشی است که از نتایج مطالعات امکان سنجی، قلمرو سنجی و توجیه پذیری پروژه تهیه می گردد.

نویسندگان طرح توجیهی، ایده یک کسب و کار را از شما دریافت کرده و آن را به یک برنامه جامع و طرح اقتصادی تبدیل می کنند. در این گزارش جامع، تمامی اطلاعات مورد نیاز پروژه جمع آوری و طبقه بندی می گردد.

نویسنده طرح توجیهی کسب و کار با چند و چون سیستم بانکی و اداری کشور آشنا بوده و طرح توجیهی را به گونه ای تهیه می کند تا قابل ارائه به سازمان های صادرکننده مجوز، نهادهای دولتی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری باشد.

یک نویسنده طرح توجیهی کسب و کار چه تخصصی دارد؟

طرح توجیهی، گزارشی است که در سه حوزه مطالعات فنی، مطالعات بازار و مطالعات اقتصادی تهیه می شود. نویسندگان طرح توجیهی دارای مدرک در زمینه مدیریت بازرگانی، حسابداری و رشته های مرتبط دیگر هستند. آنها از دانش و اطلاعات به روز برای الگوسازی های مالی و تجزیه و تحلیل های پیچیده اقتصادی برخوردار می باشند.

یک نویسنده طرح توجیهی کسب و کار با استعلامات دقیق مالی، اعداد و ارقام روز را در محاسبات وارد کرده و اطلاعات را نه تنها به صورت نوشتاری بلکه با جداول و نمودارها ارائه می دهد.

چرا باید نگارش طرح توجیهی را به متخصصان بسپاریم؟

طرح توجیهی باید توسط متخصصین و کارشناسان واجد شرایط نوشته شود تا دارای وجهه قانونی نزد سازمان ها و بانک ها باشد. گفتنی است، بانک ها تنها طرح توجیهی را پذیرش می کنند که توسط مشاورین امین اعتباری و بانکی کشور تهیه گردد.

سفارش طرح توجیهی به متخصصان باعث صرفه جویی در وقت سرمایه گذاران می شود زیرا اطلاعات موجود در این طرح ها کاملا استاندارد، به روز و واقعی است.

ضمن این که احتمال بروز خطاهای محاسباتی در آن به دلیل نرم افزار محور بودن گزارش، چیزی نزدیک به صفر است. از این رو سرمایه گذاران با ارائه یک طرح توجیهی بی نقص می توانند، سریعتر در پروسه اخذ مجوز و همچنین تسهیلات بانکی به نتیجه برسند.

نویسنده طرح توجیهی کسب و کار - طرح فنی

برترین نویسنده طرح توجیهی کسب و کار کیست؟

بهترین نویسنده طرح توجیهی کسب و کار، نویسنده ای است که علاوه بر تخصص در امور سرمایه گذاری دارای مهارت، تجربه و پیشینه قوی در نگارش طرح های توجیهی متنوع باشد. این نویسنده می تواند، در حوزه های صنعتی، گردشگری، کشاورزی، دامداری و یا هر حیطه ای که شما درخواست نمایید، دقیق ترین بیزینس پلن را تهیه کند.

برترین نویسندگان طرح توجیهی دارای تعامل با تیم های تحقیقاتی در خصوص کسب و کارها بوده و از دانش به روز فنی و عملیاتی پروژه مطلع هستند. آنها می توانند، وضعیت بازار و عرضه و تقاضای محصول و خدمات را در یک منطقه بررسی کرده و آینده پروژه را تخمین بزنند.

چرا باید نگارش طرح توجیهی را به سایت طرح فنی سفارش دهیم؟

سایت طرح فنی متشکل از برترین طرح توجیهی نویسان کشور با 25 سال تجربه در امور سرمایه گذاری و نگارش طرح توجیهی است. کارشناسان ما دارای رتبه و مجوز از کانون مشاورین اعتباری و بانکی کشور برای نگارش طرح توجیهی هستند. آنها از آخرین دستورالعمل ها و ضوابط سازمان های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و غیره آگاه هستند و طرح توجیهی را با در نظر گرفتن این ضوابط نگارش می کنند.

افزون بر آن هر کدام از بانک ها برای تخصیص اعتبار و تسهیلات به سرمایه گذاران، فرمت خاصی را برای طرح توجیهی قبول می کنند. نویسنده طرح توجیهی کسب و کار به فرمت های مربوط به هر کدام از بانک ها مسلط بوده و طرح توجیهی بانکی را مطابق با فرمت بانک عامل تهیه می کند.

امتیازات سفارش طرح توجیهی اختصاصی

ما برای حمایت از کسب و کارها و پاسخگویی به سوالات و ابهامات سرمایه گذاران در خصوص امور اداری و بانکی طرح، جلسه آنلاین رایگان برگزار می کنیم.

این جلسه به درخواست سرمایه گذار تشکیل شده و مشاوره هایی در خصوص امور بانکی و اداری طرح در آن ارائه می گردد. ضمن این که تیم متخصص ما به مدت 5 ماه از طرح پشتیبانی می کند تا بتوانید، در پروسه های اخذ مجوز، اخذ وام، اخذ گرید شرکت دانش بنیان، جذب سرمایه گذار و … به نتیجه برسید.

به این مقاله امتیاز بدهید

این مقاله را به اشتراک بگذارید

WhatsApp
Telegram
Email
Facebook
Twitter
LinkedIn

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب