سفارش طرح توجیهی (صنعتی ، تولیدی ، کشاورزی ، دامپروری) مشاوره رایگان

برای سفارش طرح توجیهی راهنمای کامل را بخوانید

فهرست مطالب

اگر دوست دارید تا بتوانید روزی به رویای همیشگی خود یعنی، ساختِ کسب و کار شخصی و یک برندینگ اختصاصی دست پیدا کنید، پس به بیزینس پلن برای اینکار نیاز دارید، قبل از هرکاری راهنمای سفارش طرح توجیهی ادامه مقاله را دقت مطالعه کنید.

برای موفق شدن در ساختِ کسب و کار، ما به مشورت گرفتن از افرادِ خبره و باتجربه‌ای نیاز داریم که مسیر کسب و کار ما را گذرانده باشند و بتوانند به ما در مسیر هدفمان به ما کمک کنند. اگردوست دارید به رویای خود دست پیدا کنید به تیم ما اعتماد کنید و طرح توجیهی کسب و کارتان را تهیه کنید.

طرح توجیهی چیست؟

طرح توجیهی در اصل یک نقشه‌ی راه و یک راهنما است که به ما کمک می‌کند تا تمامِ هزینه‌ها و تجهیزاتی که برای ساختن کسب و کارمان نیاز داریم را از قبلِ شروع کردن کار بدانیم. هزینه‌های قبل از شروعِ کار، نرخ بازگشت سرمایه، تجهیزات مورد نیاز برای شروعِ کار، زمین، سودآوری و درآمدزایی خالص و … تنها بخشی از مواردی هستند که طرح توجیهی در اختیارمان می‌گذارد.

چرا به طرح توجیهی برای کسب و کارمان نیاز داریم؟

برای شروعِ هر کسب و کاری ما نیاز داریم تا اطلاعاتی مثلِ سرمایه‌ی مورد نیاز برای سرمایه گذاری را از قبل بدانیم! هزینه‌هایی که در زمانِ کار به آن احتیاج داریم از مواردی است که کمک می‌کند تا یک سرمایه گذاری مطمئن داشته باشیم. در واقع طرح توجیهی تمامِ چیزی است که ما برای شروع یک کسب و کار تا سودآوری و درآمدزایی نیاز داریم.

طرح توجیهی به ما بازگشت سرمایه‌ی اولیه را خواهد گفت و باعث می‌شود تا بدانیم سرمایه‌ی اولیه‌ی ما در چه زمانی به ما برمی‌گردد. همچنین طرح توجیهی به ما زمانِ سودآوری و درآمدزایی خالص را در طرحی که انجام می‌دهیم، اطلاع می‌دهد.

راهنمای سفارش طرح توجیهی

برای سفارش طرح توجیهی ابتدا باید هدفتان از شروع کسب و کار را بدانید و بدانید که طرح توجیهی صنعتی می‌خواهید یا کشاورزی و دامپروری؟ آیا کسب و کار شما می‌خواهید زودبازده باشد و با نرخ بازگشت سرمایه‌ی سریع باشد یا اینکه به دنبال یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت می‌گردید. تنها کافی‌ است سوالات بالا را جواب دهید تا بتوانید طرح امکان سنجی مورد نظرتان را با تنها یک کلیک تهیه کنید.

دسته بندی های طرح توجیهی سفارشی

طرح‌های توجیهی تیمِ ما شامل موارد زیر هستند؛

طرح‌های توجیهی دامپروری

پرورش بوقلمون، پرورش شترمرغ، پرورش بز سانن، گوسفند و … از طرح‌های توجیهی دامپروری تیمِ ما هستند. همچنین طرح‌های پرروش آبزیان، طیور و پرندگان نیز برای شما طراحی شده‌اند که می‌توانید از این طرح‌ها بهره ببرید و با داشتنِ یک طرح توجیهی اختصاصی و مناسب سرمایه گذاری مطمئن و خاطرجمعی برای خودتان بسازید و برندینگ شخصی خود را تاسیس کنید.

طرح‌های توجیهی کشاورزی

طرح توجیهی زعفران، باغبانی، زراعت، گلخانه هیدروپونیک، درخت پالونیا، پرورش قارچ، گل محمدی، گل نسترن و … از طرح‌های اختصاصی ما هستند که در قسمتِ کشاورزی قرار می‌گیرند.

طرح‌های توجیهی ارز‌ دیجیتال

طرح‌ استخراجِ ارز دیجیتال بیت کوین، طرح توجیهی ارز اتریوم از طرح‌هایی هستند که تیم ما آن‌ها را برای شما طراحی کردند.

طرح‌های توجیهی گردشگری

طرح‌های توجیهی گردشگری از طرح‌هایی است که مناسب کسانی طراحی شده‌ است که به دنبال سرمایه گذاری بر روی بخش‌های توریستی همانند ساختِ هتل، رستوران، کافه، واحدهای تجاری و مسکونی‌-‌ اداری، اقامتگاه‌ بوم‌گردی و دفاتر مسافرتی می‌باشند.

طرح توجیهی خدماتی و بازرگانی

طرح‌های خدماتی و بازرگانی توسط متخصصِ تیم ما طراحی می‎گردد و در بخش‌هایی نظیر راه‌اندازی فروشگاه، بازار و بازارچه‌ها، تجارت در زمینه‌ی صادرات و واردات و … می‌باشند.

طرح توجیهی صنعتی

طرح‌ توجیهی صنعتی، طرحی است که برای طرح‌های صنعتی همانند، صنایع غذایی، فلزی، پلاستیک، کانی و معدنی، شیمیایی و … نگارش می‌شود و مختص افرادی است که به سرمایه گذاری و ساختِ کسب و کار متناسب با این کارها نیاز دارند.

"راهنمای

نحوه ی سفارش طرح توجیهی

برای سفارش دادن طرح توجیهی کافیست تا تنها طرح توجیهی مورد نیازتان را پیدا کنید و سپس آن را با چند کلیک دریافت کنید. همچنین اگر می‌خواهید کسب و کاری را شروع کنید که سفارشی می‌باشد و در طرح‌های سایت موجود نیست با ما تماس بگیرید و اطلاعات کلی طرح را بگویید تا بهترین و کامل‌ترین مشاوره را در سریعترین زمان دریافت کنید.

فرمت طرح توجیهی

 فایلِ طرح‌های توجیهی برای دستیابی سریعتر شما عزیزان مجازی می‌باشند و فایل word و pdf طرحِ تهیه شده توسط شما پس از پرداختِ نهایی ارسال می‌گردد تا بتوانید از سرمایه گذاری خود بر روی کسب و کارتان بیشترین لذت را ببرید.

شرکت‌های نویسنده طرح توجیهی

شرکت‌های زیادی برای نگارشِ طرح توجیهی وجود دارند اما شما به تیمی نیاز دارید تا برای شما طرح توجیهی‌ای بنویسد که توسط کارشناس و متخصص نوشته شود تا بتوانید با آن بر روی کسب و کارتان سرمایه گذاری کنید و خیالتان از یک سرمایه گذاری مناسب راحت باشد.

هزینه طرح توجیهی

امروزه با توجه به شرایط و وضعیت اقتصادی که در آن به سر می‎بریم، مطمئناً هزینه و مبلغ از مهم‌ترین بخش‌ها برای ما هستند. ما به همین دلیل در طرح‌های خود تا توان داشتیم حداقل هزینه‌ی ممکن را برایتان در نظر گرفتیم تا بتوانید بدون هیچ گونه زحمتی هر طرحی را که بخواهید تهیه کنید. به طور حتم می‌دانید که طرح توجیهی در اصل نقشه‌ای برای کسب و کار و برندینگِ شما است به همین دلیل شما به نقشه‌ای نیاز دارید که به دقّت هر چه بیشتر طراحی شده باشد.

طرح‌های توجیهی ارزان در واقع طرح‌های بی‌کیفیتی هستند که شما در میانه‌ی راه زمین می‌گذارند! آیا شما طرحی می‌خواهید که اطلاعاتش نادرست و غلط باشد! مطمئناً جواب شما خیر است. به همین دلیل طرح توجیهی خود را از تیمی تهیه کنید که تجربه‌ی نوشتن آن را داشته باشد.

 برای سفارش طرح توجیهی روی تصویر زیر کلیک کنید. 

طرح توجیهی

موارد بررسی شده در طرح

برای انجام مطالعات امکان سنجی و همچنین نگارش طرح، از دو متد زیر متناسب با نوع طرح استفاده می‌گردد.

بخش‌های اصلی مدل اول:

[tie_list type=”starlist”]

 • خلاصه‌ اجرایی طرح مد نظر
 • سابقه و تاریخچه‌ی طرح
 • سابقه و همچنین پس زمینه‌ی طرح
 • تجزیه و تحلیلِ دقیق بازار و مفهوم بازاریابی در طرح
 • تجهیزات مورد نیاز و مواد اولیه
 • مکان، محل و محیط مورد نیاز
 • مهندسی و فنّاوری
 • سازماندهی هزینه‌های سربار و اضافی
 • منابع انسانی که به آن نیاز داریم
 • برنامه‌ریزی اجرا و بودجه‌بندی
 • بررسی هزینه های جاری و ویژه
 • تجزیه و تحیل مالی و ارزیابی سرمایه + نتایج نرم افزار کامفار

[/tie_list]

بخش‌هایی که در مدلِ دوم به دقت بررسی می‌شوند:

[tie_list type=”starlist”]

 • مطالعه‌ی بازار و مخاطبِ محصولِ شما
 • تاریخچه‌ی طرح مد نظر شما
 • ظرفیتِ طرح
 • مطالعه و بررسی تکنولوژی طرح
 • زمین + محلِ لازم برای اجرای طرح
 • سرمایه گذاری و تامین مالی برای طرح
 • معیارهای ارزیابی طرح مورد نظر
 • نرخ سودآوری و پیش‌بینی و ارزیابی مالی طرح

[/tie_list]

دقّت داشته باشید که تمامِ طرح‌ها متناسب با نوعِ طرح و در پلنِ سفارشی خود نوشته و طراحی می‌شوند.

اگر در خواهان اطلاعات جامع و دقیقی از کسب و کارتان دارید طرح توجیهی را مطالعه کنید.
طرح توجیهی بیزینس

مراحل نوشتن طرح توجیهی

مراحلی که ما در نگارشِ طرح‌های سفارشی خود به کار می‌بریم، در زیر آمده است.

[tie_list type=”plus”]

 • در ابتدا اطلاعات کلی طرح به دو روش تلفنی یا حضوری از شما دریافت می‌شود.
 • پس از جمع‌آوری اطلاعات برای نوشتنِ طرح توجیهی با شما قرارداد امضا می‌شود.
 • جمع‌آوری کردن اطلاعات اولیه‌ی طرح توجیهی، پاسخ‌گویی به سوالات و یافتنِ مسیر صحیح برای شروعِ کار
 • شروعِ تحقیق و جست‌و‌جو در حوزه‌ی طرح و کسب اطلاعات مورد نیاز برای کار
 • شروع نوشتن و نگارش طرح و انجامِ محاسبه‌های تخصصی مالی برای کسب و کارتان
 • کامل شدن طرح توجیهی + گذارشِ کامل کامفار از طرحِ شما + فرستادن فایلِ نهایی طرح

[/tie_list]

ضمانت بازگشت وجه

به این علّت که ما به تجربه و همچنین تخصص نگارنده‌ی طرح‌های توجیهی خود نهایت اعتماد را داریم این موضوع را باید بدانید که طرح‌های توجیهی ما دارای ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت هستند.

نمونه بیزینس پلن

اگر شما هم برای کسب و کارتان با شخصی باتجربه صحبت کرده‌اید و او به شما گفته است، اول بیزینس پلنت را طراحی کن. تیمِ ما به همین خاطر برای افرادی که می‌خواهند برای کارشان بیزینس پلن داشته باشند، طرح کسب و کار(بیزینس پلن) مورد نظر را طراحی می‌کند.

 

 از ابتدای کار تا انتهای کامل پشتیبان شما خواهیم بود. 

هزینه‌ی اولیه‌ی استارت آپ

سرمایه گذاری و هزینه‌های تامین مالی و … همگی در بیزینس پلن تیمِ ما طراحی می‌شوند.

طرح توجیهی اختصاصی

طرح توجیهی سفارشی و یا اختصاصی مناسب افرادی است که ایده‌ای برای کسب و کار خود دارند که در نوعِ خود جدید است و تا به حال مورد استفاده قرار نگرفته است.

تحلیل و بررسی انواع کسب و کارها از طریق طرح توجیهی، جهت سفارش طرح خود پیام دهید
طرح توجیهی

تنظیم طرح توجیهی جهت اخذ تسهیلات

یکی از مهمترین و اساسی‌ترین چالش‌های هر سرمایه گذاری برای راه اندازی کسب و کار، تامین مالی است. برای تامین سرمایه و تامین مالی یکی از روش‌ها تسهیلاتی است که به صورت بلندمدت و یا کوتاه مدت توسط بانک‌ها داده می‌شود. این تسهیلات برای رفع نیازهای سرمایه گذاری ثابت و سرمایه‌ی در گردش و همچنین هزینه‌های جاری اختصاص یافته‌اند.

اگر می‌خواهید تا از این تسهیلات استفاده کنید باید طرحی برای اخذ تسهیلات تحویل دهید که همان طرح توجیهی‌ای است که ما برایتان نگارش می‌کنیم و به شما تحویل می‌دهیم.

نمونه طرح توجیهی برای وام

در صورتی که شما بخواهید وامی از بانک دریافت کنید به طرح توجیهی نیاز دارید، از این رو می‌باشد که متقاضیان دریافت وام باید یک طرح توجیهی مناسب به بانک عرضه کنند تا بانک به آن‌ها وام دهد.

طرح های اقتصادی زودبازده

شما هم از دسته افرادی هستید که به دنبال درآمدزایی سریع هستید! پس دیگر نیازی به نگرانی نیست. ما طرح‌هایی برای شما نوشته‌ایم که از بهترین طرح‌هایی هستند که می‌توان با آن‌ها در مدتِ کمی به سودآوری و درآمدزایی خالص دست پیدا کنید. طرح‌های اقتصادی زودبازده، طرح‌هایی هستند با نرخ بازگشت سرمایه مناسب که می‌توان در مدتِ کمی سرمایه‌ی خودتان را با آن‌ها برگردانید.

چرا به تیم ما در این راه نیاز دارید؟

تیم ما با این هدف به وجود آمده است تا شما بدون هیچ دغدغه‌ای بتوانید کسب و کارتان را بسازید و پا به این عرصه بگذارید. باعث افتخار ماست که از سال 1396 تا به همین الآن از محبوبیت بالایی در بین مشتریانِ خود بهره برده ایم. در کنار شما بودن باعث افتخار تیمِ ماست.

طرح توجیهی از آن جهت بسیار با اهمیت است که شما عزیزان با توجه به اطلاعات و تحلیل‌های طرح، دست به تصمیم‌گیری می‌زنید. به همین دلیل تیمِ ما بسیار دقت زیادی برای کیفیتِ طرح توجیهی قائل است و بهترین و باکیفیت‌ترین طرح را برای شما عزیزان تهیه خواهد کرد. به ما اعتماد کنید و از کامل‌ترین و بهترین طرح توجیهی نهایت لذت را ببرید.

 به صورت تمام وقت و 24 ساعته پشتیبان شما عزیزان هستیم. 

نیازهای اولیه شروع کسب و کار

اشتیاق

اگر شما هم علاقه دارید تا پس از مدت‌ها کار کردن برای دیگر افراد در نهایت کسب و کار شخصی خود را راه بیندازید پس گامِ اول یعنی میل و اشتیاق داشتن باعث می‌شود در مسیرتان استوار و ثابت قدم باقی بمانید.

عزم و تصمیم گیری

شما برای اینکه بتوانید کسب و کارتان را راه بیندازید باید عزم و اراده‌ای قوی در کار داشته باشید. اگر تصمیم خودتان را برای ساختِ برندینگ و کار شخصی خود گرفته‌اید دیگر نگران نباشید! تیمِ ما در کنار شماست تا با انتخابی درست و مسیری صحیح به هدفتان دست پیدا کنید.

طرح توجیهی

اگر می‌خواهید کسب و کارتان در مسیری درست قدم بردارد و در هنگامِ کار از رقبای خود عقب نیفتید و در کارتان ضرر نکنید پس باید در ابتدا برای آغاز این کار، طرح توجیهی برای خود تهیه کنید. طرح توجیهی به ما کمک می‌کند تا تمامی هزینه‌ها از قبل شروع کار تا سرمایه‌گذاری و نرخ بازگشت سرمایه و سودآوری خالص را به طور کامل بدانیم و با آگاهی صحیح و کامل کسب و کارمان را شروع کنیم و در سریعترین زمان به موفقیت دست پیدا کنیم.

سخن پایانی

اگر شما تصمیمِ خودتان را برای شروع کسب و کار شخصی گرفتید، برای کسب و کارتان به یک طرح توجیهی احتیاج دارید. تیمِ ما برای این‌کار هر طرحی که نیاز دارید(دامپروری، کشاورزی، صنعتی، ارز دیجیتال و … ) را نوشته و در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

جهت سفارش طرح توجیهی اختصاصی خود میتوانید از طریق زیر اقدام کنید.

 

 برای سفارش طرح توجیهی روی تصویر زیر کلیک کنید. 

 

طرح توجیهی

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

4 پاسخ

 1. سلام مهندس من یک طرح توجیهی برای احداث گلخانه هیدروپونیک میخوام شما در زمینه هم طرح می‌نویسید؟؟؟

 2. سلام این طرح ها مورد تایید بانک ها و موسسه ها هم هست یعنی منظورم اینه استاندارد نوشته میشن

  1. سلام
   بله طرح های توجیهی که ما مینویسیم کاملا مورد تایید بانک ها و موسسات هست و به صورت دقیق و استاندارد نوشته میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب