سفارش طرح توجیهیصنعت خدمات

طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

طرح احداث هتل بیمارستان

تهیه ی طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان در واقع اقدامی ضروری در مسیر احداث هتل بیمارستان می باشد. تهیه ی طرح توجیهی توسط تیم کارشناسی سایت طرح فنی انجام می شود و در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد.

امروزه به دلیل تجمع امکانات درمانی در شهرهای بزرگ ساختارهای جدیدی از بیمارستان ها شکل گرفته اند که تحت عنوان هتل بیمارستان شناخته می شوند. گسترش روزافزون تعداد این نوع بیمارستان ها به رشد صنعت گردشگری پزشکی در داخل کشور وابسته می باشد.

در سال های اخیر ایران به یکی از کشورهای پیشرفته در زمینه سلامت تبدیل شده است. همچنین قیمت های مناسب درمان در داخل کشور بسیاری از ساکنان کشورهای منطقه را ترغیب به حضور در مراکز درمانی ایران می نماید. این امر خود می تواند به پیشرفت ساختارهای سلامت کشور کمک شایانی نماید.

افزایش استقبال از مراکز درمانی داخل کشور سبب شده است تا بسیاری از سرمایه گذاران را به احداث هتل بیمارستان ها ترغیب نماید. سرمایه گذاران می توانند با تهیه ی طرح توجیهی در مسیر احداث اینگونه مراکز درمانی وارد شوند. سایت طرح فنی با به کارگیری کارشناسان با سابقه در زمینه سرمایه گذاری، امور اداری و بانکی آماده ارائه خدمت به سرمایه گذاران می باشد.

⭐️ هدف از نگارش طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان چیست؟

احداث مراکز درمانی در کشور ما فرایندی دشوار می باشد. سرمایه گذاران برای احداث هتل بیمارستان به مدارک معتبری مانند مجوز راه اندازی مرکز نیاز دارند. برای تهیه ی مجوز نیاز است تا سرمایه گذار صلاحیت و اهلیت خود را در مسیر راه اندازی مرکز به ارگان های تخصصی صادرکننده ی مجوز اثبات نماید.

برای اثبات این امر کارشناسان فعال در این ارگان ها از سرمایه گذاران مدارک مستندی را تقاضا می نمایند. طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان یکی از این مدارک مستند می باشد که به کارشناسان شمای کاملی از کار را ارائه می دهد.

کارشناسان می توانند با بررسی طرح توجیهی به اطلاعات کاملی در رابطه با سرمایه گذار و میزان تسلط او نسبت به کار پیدا نمایند. این امر به آنها کمک می نماید تا در مسیر صدور مجوز با اطمینان خاطر بیشتری قدم بگذارند. همین امر سبب شده است تا طرح توجیهی به یکی از مستندات ارائه شده توسط سرمایه گذاران به مراکز صادر کننده مجوز کار تبدیل شود.

⭐️ بررسی اهمیت وجود طرح توجیهی برای اخذ مجوز

ارائه طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان تنها در زمان دریافت مجوز برای سرمایه گذار کارایی ندارد. در واقع استفاده از طرح توجیهی در بسیاری از فرایندهای جاری در مسیر راه اندازی کار ضروری می باشد. اعطای تسهیلات مالی از طریق موسسات و بانک ها نیز به ارائه طرح توجیهی وابسته می باشد. همچنین کارشناسان از طرح توجیهی در مسیر بررسی توجیه پذیر بودن کار نیز استفاده می نمایند.

بنابر مطالب قید شده کارشناسان به سرمایه گذاران توصیه می نمایند تا ابتدا با مراجعه به ارگان های صادرکننده ی مجوز مسیر ابتدایی کار را آغاز نمایند. نیاز است تا سرمایه گذار پیش از تهیه ی طرح توجیهی ابتدا به ثبت درخواست خود برای دریافت مجوز کار مبادرت نماید. در نهایت سرمایه گذاران می توانند با مراجعه به سایت طرح فنی نسبت به تهیه ی طرح توجیهی به صورت کاملا اختصاصی اقدام نمایند.

⭐️ سرمایه اولیه برای احداث هتل بیمارستان

احداث هتل بیمارستان یکی از فرایندهایی می باشد که نیازمند بودجه زیادی است. این امر سبب می شود تا سرمایه گذار در مسیر راه اندازی کار نیازمند استفاده از سرمایه های مالی فراوانی باشد. کمبود سرمایه در مسیر احداث هتل بیمارستان می تواند سبب کاهش کیفیت در خدمات ارائه شده در این مرکز شود. در نتیجه نیاز است تا سرمایه گذار از روش های گوناگون سرمایه مورد نیاز برای این کار را فراهم نماید.

ارائه سهام، مشارکت و در نهایت استفاده از تسهیلات بانک ها تنها بخشی از روش های جذب سرمایه در این کار می باشد. اهمیت سرمایه و نقش کلیدی آن در موفقیت پروژه سبب شده است تا سرمایه گذاران به طور تخصصی به بررسی میزان دقیق آن در طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان بپردازند.

بخش پرستاری در هتل بیمارستان - طرح فنی

⭐️ معرفی سرمایه اولیه و محل هزینه آن

وجود سرمایه کافی از کلیدی ترین مواردی می باشد که می تواند مسیر احداث هتل بیمارستان را برای سرمایه گذاران تسطیح نماید. در واقع سرمایه گذار از سرمایه ها برای تامین مالی مسیر پیش رو بهره می برد. در ابتدای مسیر احداث هتل بیمارستان سرمایه گذار نیازمند تامین زمین مناسبی برای احداث مرکز درمانی می باشد.

همچنین در زمان تهیه ی زمین نیاز است تا سرمایه گذار به موارد متعددی مانند دسترسی آسان و سریع به پایانه های حمل و نقل ریلی و هوایی توجه داشته باشد. این امر سبب دسترسی راحت تر کاربران نسبت به این مرکز می شود. در نهایت سرمایه گذار مجددا از سرمایه های خود برای احداث سازه هتل بیمارستان و دیگر فعالیت های عمرانی مورد نیاز در این مسیر استفاده ی نماید. هم

همچنین نیاز است تا سرمایه گذاران با تجهیز این مرکز به بهترین امکانات روز درمانی دنیا سبب افزایش در تعداد گردشگران پزشکی و جذب پزشکان متخصص مجرب گردند. برخی از تجهیزات ضروری برای احداث اینگونه مراکز شامل تخت های بیمارستانی، تجهیزات اکسیژن شامل دستگاه های تنفسی، دستگاه بای پپ و سی پپ، واکر، ویلچر، تجهیزات اتاق احیا، تجهیزات اتاق عمل، دستگاه سونوگرافی، دستگاه رادیولوژی و لیفت می باشد.

تهیه ی این تجهیزات برای مراکز درمانی و بیمارستانی الزامی می باشد. وجود این تجهیزات در مراکز درمانی سبب افزایش کیفیت در خدمات ارائه شده در این مرکز می گردد.

⭐️ هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

دومین مورد با اهمیتی در طرح توجیهی هزینه های لازم برای احداث هتل بیمارستان می باشد. هزینه های جاری در این کار توسط سرمایه گذاران و کارشناسان تهیه کننده طرح توجیهی به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد.

اهمیت هزینه در زمان احداث بیمارستان های درمانی بسیار زیاد می باشد به طوری که حتی به صورت اختصاصی در طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان آن را رصد می نمایند. برخی از هزینه هایی که در زمان احداث هتل بیمارستان نیاز می باشد توجه خواهیم نمود.

سرمایه گذار بخش بزرگی از سرمایه های خود را در زمان ساخت سازه و تجهیز آن هزینه می نماید. بررسی دقیق این هزینه ها در مسیر احداث مرکز امری الزامی می باشد. بررسی این مورد در طرح توجیهی نیاز به دانش کافی و همچنین اشراف اطلاعاتی نسبت قیمت ها در بازار دارد. همین امر سبب می شود تا سرمایه گذاران بررسی این امور را به تیم تخصصی سایت طرح فنی و کارشناسان مجرب این سایت واگذار نمایند.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی احداث مجتمع گردشگری سلامت ⭐️ دهکده سلامت

⭐️ بررسی محل هزینه سرمایه ها

به طور معمول برای احداث هتل بیمارستان سرمایه گذاران به چیزی حدود 2000 متر مربع فضا نیاز دارند. سرمایه گذاران از این زمین برای احداث سازه نهایی بیمارستان، محوطه و پارکینگ مرکز استفاده می نمایند. همچنین سرمایه گذاران برای احداث هتل بیمارستان به سرمایه مالی معادل  600 میلیارد تومان نیاز دارند.

این میزان سرمایه گذاری می تواند به طور متوسط سبب ایجاد اشتغالی پایدار برای حدود 115 نفر نیروی کار متخصص در بحث سلامت گردد. در نهایت توجه به این نکته الزامی می باشد که بین سرمایه و هزینه ها رابطه ای مستقییم وجود دارد و هر دو نقش کلیدی را در موفقیت این کسب و کار ایفا می نمایند.

هتل بیمارستان با سبک مدرن و تجهیزات کامل - طرح فنی

⭐️ برآورد میزان سود احداث هتل بیمارستان

برای بررسی سودآوری کسب و کار ها کارشناسان به روش های تفاوتی متوسل می شوند. بررسی میزان هزینه ها و بررسی نسبت آن با سرمایه، مطالعه بازار فعالیت رقبایی که در آن کسب و کار فعال می باشند و همچنین بررسی دوره بازگشت سرمایه تنها بخشی از روش های مورد کاربرد برای بررسی سودآوری کار می باشد.

در واقع یکی از مقیاس های مهم در بررسی بحث سودآوری توسط کارشناسان اطلاعات مندرج در طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان می باشد. اما در حالت کلی مطالعات مربوط به بحث احداث هتل بیمارستان ها نشان می دهد که بعد از گذشت زمانی معادل 5 تا 6 سال سرمایه گذاران شاهد بازگشت سرمایه های خود و در نهایت ورود به بخش مهم سودآوری در کار می باشند.

⭐️ تجهیزات مورد نیاز برای احداث هتل بیمارستان

  • تخت های بیمارستانی
  • تجهیزات اکسیژن شامل دستگاه های تنفسی
  • دستگاه بای پپ و سی پپ
  • انواع واکر
  • انواع ویلچر
  • تجهیزات اتاق احیا
  • اتاق عمل
  • دستگاه سونوگرافی
  • دستگاه رادیولوژی
پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی احداث درمانگاه شبانه روزی ⭐️ برآورد تخصصی هزینه ها

⭐️ بررسی توجیه پذیری اقتصادی احداث هتل بیمارستان

بررسی توجیه پذیری طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان به عوامل گوناگونی نیاز دارد که این عوامل به صورت کاربردی در طرح موجود می باشد. کارشناسان می توانند با استفاده از اطلاعات مندرج در طرح توجیهی و مطالعه بازار به بررسی میزان هزینه ها، نقاط سر به سر در کار و حتی نرخ بازدهی کار بپردازند.

بررسی هر یک از این عوامل به تنهایی می تواند برای سرمایه گذار گواهی بر توجیه پذیر بودن این فعالیت خدماتی اقتصادی باشد. اما در حالت کلی احداث هتل بیمارستان دارای نرخ بازدهی داخلی معادل 36 در صد می باشد. این امر خود نشان می دهد که ورود به این کسب و کار برای سرمایه گذاران امری مناسب و سودآور می باشد.

تجهیزات موردنیاز برای هتل بیمارستان - طرح فنی

⭐️ سفارش طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان

با توجه به تمامی موارد قید شده در متن و تاثیرگذاری مثبت طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان در افزایش آگاهی سرمایه گذاران نسبت به کار به آنها توصیه می شود تا بعد از تهیه طرح توجیهی اقدام به احداث هتل بیمارستان نمایند.

وجود متخصصان با سابقه در سایت طرح فنی سبب شده است تا سایت طرح فنی به ارائه بهترین خدمات نسبت به کاربران خود بپردازد. کارشناسان مجرب سایت با تجربه ای 25 ساله آماده ی ارائه خدمت به سرمایه گذاران می باشند. تیم مجرب سایت طرح فنی برای سرمایه گذاران امتیازاتی را در نظر گرفته که در ادامه برخی از آنها را ذکر خواهیم نمود.

⭐️ بررسی اجمالی امتیازهای موجود در سایت طرح فنی

یکی از مهمترین مزایایی که این سایت برای سرمایه گذاران در نظر گرفته است پشتیبانی 5 ماهه رایگان از طرح توجیهی می باشد. به این صورت که اگر در طی این 5 ماه سرمایه گذار قصد ایجاد تغییری را در طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان داشته باشد می تواند از نظر کارشناسان سایت طرح فنی بهره مند شود.

همچنین این سایت برای سرمایه گذاران امکان برگزاری یک جلسه آنلاین رایگان را تدارک دیده است. در این جلسه سرمایه گذاران به بررسی امور مهمی مانند مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های بانکی در حضور سرمایه گذاران در این کسب و کار می پردازند.

جهت سفارش طرح توجیهی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 4.93 ( 55 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب