سفارش طرح توجیهیصنعت لوازم خانگی

طرح توجیهی تولید مایکروفر ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

احداث کارخانه تولید مایکروفر

تنظیم طرح توجیهی تولید مایکروفر برای راه اندازی کارخانه تولید این محصول الزامی است. علت این امر آن است که تولید هر کارخانه ای مستلزم در دست داشتن مجوز ساخت است. اخذ مجوز تاسیس منوط به نگارش و در دست داشتن یک طرح توجیهی قابل قبول می باشد. اگر برای تدوین طرح توجیهی تولید مایکروفر درخواست خود را به سایت طرح فنی ارسال کنید، تیم حرفه ای ما بهترین طرح توجیهی را برای شما به ثبت خواهد رساند.

در داخل این سند، کلیه اطلاعات مهم، لازم و مفید گردآوری شده و نظر مساعد سازمان های ذیربط را به خوبی جلب خواهد کرد. در این مقاله به بیان کلیه اطلاعاتی که در طرح توجیهی تولید مایکروفر به آنها اشاره می شود، خواهیم پرداخت. پس در صورتی که یکی از متقاضیان این طرح بوده و قصد تنظیم طرح توجیهی خود را دارید، ما را تا انتها همراهی فرمایید.

مایکروفر در چه محیط‌هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

مایکروفر در اغلب آشپزخانه ها، کترینگ های غذا و رستوران ها، کافی شاپ ها، محیط های اداری یا کاری که به گاز یا اجاق گاز دسترسی ندارند، آرایشگاه ها و آزمایشگاه ها کاربرد دارد. از مایکروویو اغلب برای گرم کردن غذا یا آب استفاده می شود.

این دستگاه یک وسیله بسیار پرکاربرد و سومین روش برای پخت و گرم کردن غذا در منزل محسوب می شود. تولید مایکروفر  به دلیل کاربرد وسیع در محیط های مختلف و تقاضای بالای خرید آن توسط خریداران، در حجم گسترده ای انجام می گیرد.

مزایا و کاربرد مایکروفر

استفاده از مایکروویو مزایای بسیاری دارد. به همین دلیل اغلب افراد ترجیح می دهند به جای خیلی از لوازم برقی بلااستفاده، جای این دستگاه برقی را روی کابینت آشپزخانه خود خالی کنند. از‌جمله مزایای این دستگاه می‌توان به، مصرف پایین انرژی، بالا بردن سرعت آشپزی و حفظ کیفیت، مواد معدنی و مغذی غذاها، داشتن دستورات پخت متنوع و کارایی فراوان آن اشاره کرد.

از مایکروفر برای سرخ کردن، بخارپز یا گریل کردن، گرم کردن مواد غذایی و یخ زدایی از آنها، پخت غذاهای متنوع طبق منوی موجود در دستگاه، عمل آوردن خمیر نان یا شیرینی، نرم کردن عسل، تولید میوه های خشک شده، ضد عفونی کردن وسایل آشپزخانه، تهیه پاپ کورن، پخت کباب و …  می توان استفاده کرد. مایکروویو به دلیل انجام کار چندین دستگاه، با گرفتن فضای کمتر، سایر لوازم برقی را کنار زده و سبب صرفه جویی بیشتر در فضای آشپزخانه و هزینه ها خواهد شد.

خط تولید مایکروفر - طرح فنی

اهمیت نگارش طرح توجیهی تولید مایکروفر

لازم است در این بخش به بیان مزایایی بپردازیم که تنظیم طرح توجیهی برای صاحب طرح در پی خواهد داشت. اولین دلیل برای گردآوری طرح توجیهی تولید مایکروفر آن است که اخذ مجوز تاسیس کارخانه به وجود چنین طرحی وابسته است. از دیگر مزایای وجود طرح توجیهی، امکان دریافت ساده تر و سریع‌تر وام و دیگر مساعدت‌های مالی از بانک ها و موسسات مالی، اعتباری می‌باشد.

دلیل دیگر که شما را به تنظیم تخصصی‌تر این طرح سوق می دهد، تاثیری است که اطلاعات موجود در آن بر متقاعد ساختن سرمایه‌گذار یا اسپانسر شما خواهد داشت. سرمایه گذار با مطالعه اطلاعات و مستندات موجود در طرح توجیهی، با احتمال بیشتری متقاعد شده و قرارداد همکاری با شما به امضا می‌رساند.

در کنار کلیه این مزایا، طرح توجیهی به دلیل داشتن اطلاعات ارزشمند پیرامون بخش‌های مختلف کسب و کار مورد نظر، به‌عنوان یک سند قابل استناد به یاری صاحب طرح خواهد آمد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید جاروبرقی ⭐️ برآورد تخصصی هزینه ها

سرمایه اولیه مورد نیاز برای تولید مایکروفر

در تنظیم طرح توجیهی تولید مایکروفر، به یک برنامه ریزی مالی دقیق نیاز است. برای رسیدن به این هدف، بخشی از طرح توجیهی به برآورد میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای شروع کسب و کار اختصاص داده می شود. این بخش از نگارش طرح، بسیار تخصصی بوده و بایستی با اطلاعات دقیق و به روز تکمیل گردد.

از جمله هزینه های اولیه یک کارخانه تولید مایکروفر، می توان به هزینه اجاره یا خرید ملک، هزینه خرید دستگاه‌ها، ماشین آلات و ابزارهای مورد نیاز، هزینه ساخت ساختمان کارخانه و بخش های مختلفی چون بخش‌ اداری، تولید، مونتاژ، انبار، ساختمان نگهبانی، ساخت محوطه بیرون ساختمان اصلی، هزینه راه اندازی تاسیسات گرمایشی، سرمایشی و تهویه محیط اشاره کرد.

پیش بینی می شود با 3000 متر مربع زیربنا و 62 نیروی کاری، کارخانه سالانه قادر به تولید 5000 دستگاه مایکروویو بوده و دارای نرخ بازده داخلی 34 درصد باشد.

هزینه های راه اندازی و شروع پروژه

هزینه‌های راه‌اندازی کارخانه تولید مایکروفر در دو دسته طبقه‌بندی می‌شوند، هزینه‌های اولیه و هزینه‌های روتین یا جاری. هزینه‌های جاری شامل مبالغی است که در حین فعالیت کارخانه بایستی پرداخت شوند. از‌جمله، حقوق و دستمزد کارمندان، کارگران، تکنسین، مدیر ارشد پروژه، مدیران اجرایی، نگهبان، مدیر فروش و تبلیغات و … ، هزینه مصرف آب، برق و گاز، هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه‌ها و ماشین‌آلات، هزینه خرید مواد ‌اولیه‌ای چون، برد الکتریکی و تغذیه، شیشه محافظ، موج بر نوری، موتور الکتریکی و … ، هزینه بسته‌بندی و انبارداری، هزینه ضمانت دستگاه و بازاریابی آن اشاره کرد.

البته بیان این نکته نیز حائز اهمیت است که، هر دو دسته از این هزینه‌ها، شامل موارد پیش‌بینی‌نشده نیز خواهند بود. هزینه‌هایی که به‌طور غیر‌قابل پیش‌بینی به‌وجود آمده و بخشی از سرمایه اندوخته را به خود اختصاص می‌دهند. با داشتن برنامه مالی دقیق، احتمال کسری بودجه کاهش و رسیدن به موفقیت افزایش پیدا خواهد کرد.

احداث کارخانه تولید مایکروفر - طرح فنی

تجهیزات اولیه برای تولید مایکروفر

برای تولید مایکروویو وجود تجهیزات و ماشین آلات زیر لازم و ضروری است:

  • دستگاه کانوایر و کلیه دستگاه ها و تجهیزات کامل خط مونتاژ و اسمبل قطعات مایکروویو از جمله، پیچ گوشتی پنوماتیکی و ساده، سیم لخت کن، دستگاه هویه و لحیم کاری، منگنه زن و … .
  • دستگاه ها و ابزارآلات کارگاهی
  • دستگاه های تست کنترل کیفی و آزمایشگاهی از جمله اهم متر، کولیس، اسیلوسکوپ، موج سنج و … .
  • ماشین کمپرسور

بررسی وضعیت واردات و صادرات مایکروفر

طبق آمار اعلام شده از سوی سازمان صنعت و معدن کشور، واردات مایکروویو از سال 1385 تاکنون با کاهش چشمگیری همراه بوده است. این میزان از چهار میلیون دستگاه در سال 1385 به 100 هزار عدد در سال 1394 کاهش یافته است. این امر به دلیل ورود تکنولوژی به کشور و افزایش واحدهای تولید این محصول بوده است.

نکته حائز اهمیت این است که در سال های اخیر شاهد هیچ گونه رشد و ترقی در صادرات مایکروفر در کشور نبوده ایم. با وجود پتانسیلی که کشور ما در راه اندازی واحدهای تولیدی دارد، به نظر می رسد با یک برنامه ریزی اصولی و با حمایت از تولیدکنندگان داخلی، در آینده ای نه چندان دور شاهد صادرات این محصول به کشورهای همسایه، ارزآوری به کشور و رشد اقتصادی داخلی باشیم.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید محافظ برق ⭐️ برای اخذ مجوز

آیا تولید مایکروفر توجیه اقتصادی دارد؟

تعداد واحد تولید مایکروویو در کشور در مقایسه با پتانسیل موجود بسیار  اندک است. در حال حاضر تهران، اصفهان، کرمان، منطقه آزاد ارس، سمنان و قم به ترتیب دارای بیشترین واحد های فعال در زمینه تولید این دستگاه می باشند. بیشترین تولید در تهران انجام می گیرد که توسط 6 واحد فعال این استان، 662000 دستگاه  مایکروویو در سال تولید می شود.

با وجود آن که واردات این دستگاه برقی در سال های اخیر کاهش چشمگیری پیدا کرده، با حمایت مالی بیشتر از واحد های تولیدی جدید، قادر به صادرات این محصول نیز خواهیم شد. با توجه به کاربرد زیاد مایکروفر و تقاضای زیاد مردم برای خرید این دستگاه، کارخانه تولید مایکروفر، نرخ بازگشت سرمایه پایینی داشته و در مدت زمان کوتاهی به سوددهی خواهد رسید.

سفارش طرح توجیهی برای تولید مایکروفر یا مایکروویو - طرح فنی

سفارش تنظیم طرح توجیهی تولید مایکروفر

تنظیم طرح توجیهی تولید مایکروفر، نیاز به تخصص و تسلط به قوانین سرمایه گذاری و کسب و کار دارد. لذا گردآوری چنین سندی از عهده هر کسی بر نمی آید. اگر شما نیز قصد دارید این اولین گام را با اطمینان بیشتر و ریسک کمتر بردارید، سایت طرح فنی در کنار شماست.

این مجموعه تخصصی طرح های توجیهی فراوانی را برای کسب و کارهای تازه نفس و گوناگون به ثبت رسانده است. طرح فنی با اخذ مجوز تاسیس کارخانه برای صاحبان این طرح ها، در رسیدنشان به موفقیت های کاری و مالی قدم های مثبت و موثری برداشته است. مجموعه ما در نظر دارد به افراد علاقه‌مند به همراهی با این مجموعه، دو امتیاز ویژه اعطا نماید که در ادامه در مورد این موضوع توضیحات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مزایای تنظیم طرح توجیهی تولید مایکروفر در طرح فنی

سایت طرح فنی به‌تازگی طرح اعطای دو امتیاز ویژه به کارفرمایان خود را در دستور کاری‌اش قرار داده است. طبق این طرح، کلیه افرادی که تنظیم طرح توجیهی تولید مایکروفر یا هر طرح دیگری را به کارشناسان خبره این مجموعه می سپارند، از پنج ماه پشتیبانی رایگان و برگزاری یک جلسه مشاوره آنلاین رایگان بهره‌مند خواهند شد.

در این جلسه مشاوره‌ای که در‌صورت صلاحدید صاحب طرح برگزار می‌گردد، به موضوعات مهمی پرداخته می شود. مواردی از‌جمله، راه های اخذ مجوز تاسیس کارخانه، چگونگی دریافت وام و مساعدت‌های مالی از بانک‌ها و موسسات مالی و شیوه اخذ وثایق و ضمانت‌نامه‌های بانکی.

در واقع کارشناسان طرح فنی، در تلاشند که کارفرمایان، بدون هیچ گونه ابهام یا ایرادی، کسب و کار خود را آغاز کرده و به موفقیت دست پیدا کنند. شما نیز در صورت تمایل، به وب سایت طرح فنی مراجعه فرموده یا از طریق تلفن با آن در ارتباط باشید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 4 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب