طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون ⭐️ برآورد تخصصی هزینه ها

طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون - طرح فنی

فهرست مطالب

طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون، گزارش منحصر به فرد و نگارش شده توسط کارشناسان مجرب مجموعه طرح فنی می باشد که حاصل انجام تحقیقات متعدد بر روی این محصول می باشد. به صورت کلی پارچه ملت بلون را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین مدل های پارچه معرفی کرد که به علت داشتن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی، محبوبیت زیادی هم به دست آورده است.

این محصول نه تنها قدرت عملکردی بالایی دارد، بلکه استفاده از آن برای شما سود زیادی را نیز به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است که این پارچه در دسته محصولات بی بافت قرار می گیرد. از جمله مهم ترین کاربرد های این پارچه می توان به تولید فیلتر ماسک اشاره کرد.

هدف از نگارش طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون چیست؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق هدف از نگارش طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در ابتدا شما باید این مسئله را مد نظر خود قرار دهید که این پارچه بازار فروش خوبی دارد.

با استفاده از طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون شما می توانید نسبت به دریافت مجوز های لازم اقدام نمایید. شما می توانید درخواست دریافت مجوز خود را ثبت کنید و سپس این پارچه را تهیه کنید. دیگر دلیل استفاده از این طرح مربوط به دریافت تسهیلات مختلف است.

با ارائه طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون شما می توانید تسهیلات مختلفی را از بانک ها دریافت کنید. در کل این طرح مهم و کاربردی اهمیت زیادی دارد. پس از دریافت این طرح، با استفاده از مطالعات بازار شما می توانید نسبت به دریافت اطلاعات در مورد وضعیت رقبا و بازار صادرات این محصول اقدام نمایید.

احداث کارخانه تولید پارچه ملت بلون - طرح فنی

سرمایه اولیه برای کارخانه تولید پارچه ملت بلون

با توجه به اینکه پارچه ملت بلون یکی از محبوب ترین و معروف ترین مدل های پارچه در سراسر ایران به حساب می آید، در جهت سرمایه گذاری بر روی روند تولید این محصول شما باید همه تجهیزات مورد نیازتان را در بهترین حالت ممکن تهیه کنید. به صورت کلی در جهت راه اندازی خط تولید مربوط به ساخت پارچه های ملت بلون، شما باید مقداری سرمایه اولیه در اختیار داشته باشید.

سرمایه اولیه مورد نیاز شما در دو دسته اصلی یعنی ثابت و در گردش تقسیم می شود. به علت متغیر بودن قیمت دلار و سایر ارز های خارجی، مشخص کردن میزان دقیق سرمایه اولیه مورد نیاز شما امکان پذیر نیست. در نتیجه، شما می توانید با استفاده از خدمات مجموعه طرح فنی خیلی راحت تر این مورد را بررسی کنید.

در طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون ذکر شده که سرمایه ثابت شامل هزینه های مربوط به ساخت انبار، کارگاه تولیدی، تهیه نیرو انسانی، تهیه تجهیزات مورد نیاز و غیره خواهد شد. به خاطر داشته باشید که پس از مدت زمان مشخصی سرمایه ثابت شما دوباره در اختیارتان قرار می گیرد. سرمایه در گردش هم شامل هزینه های مربوط به حمل و نقل و تهیه مواد اولیه می شود. هر دو این موارد اهمیت زیادی داشته و بر روی روند تولید به صورت مستقیم تاثیر گذار هستند.

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

در حال حاضر راه های متنوعی در جهت تولید پارچه ملت بلون در جلوی پای افراد قرار گرفته است. برای ساخت و تولید این پارچه در بهترین حالت ممکن، شما باید بهترین روش را انتخاب نمایید. روشی که شما برای ساخت استفاده می کنید به صورت مستقیم هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه را تحت تاثیر خود قرار می دهند.

فاکتور های زیادی وجود دارند که می توانند هزینه های مورد نیاز در جهت راه اندازی پروژه را تحت تاثیر خود قرار دهند. هر کدام از این ردیف بودجه ها به نحوی خاص بر روی روند تاثیر گذار هستند. از جمله مهم ترین عواملی که شما باید آنها را مد نظر خود قرار دهید می توان به تجهیزات مورد نیاز، تعداد نیروی انسانی مورد نیاز، ابعاد زمین، هزینه ساخت انبار و کارگاه تولیدی و غیره اشاره کرد.

همه این موارد اهمیت زیادی داشته و به صورت مستقیم بر روی سرمایه اولیه مورد نیاز و هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه تاثیر گذار خواهند بود.

برآورد میزان سود کارخانه تولید پارچه ملت بلون

سود کسب شده از فرآیند تولید پارچه ملت بلون نیز تحت تاثیر یک سری عوامل و فاکتور های خاص تغییر پیدا می کند. در ابتدا به خاطر داشته باشید که مدت زمان بازگشت سرمایه در این شاخه سرمایه گذاری 3 تا 4 سال تخمین زده می شود.

در صورتی که ظرفیت تولید سالیانه شما 6 هزار تن باشد، نرخ بازده داخلی این کسب و کار 42 درصد خواهد بود. توجه داشته باشید که میزان سود کسب شده تحت تاثیر میزان سرمایه اولیه و تجهیزات شما قرار خواهد گرفت. با استفاده از بهترین تجهیزات، شما می توانید سود مطلوبی را نیز کسب کنید.

تجهیزات و ماشین آلات تولید پارچه ملت بلون - طرح فنی

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای تولید پارچه ملت بلون

یکی از مهم ترین مزایای به کار گیری طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون، رفع ابهام در مورد تجهیزات مورد نیاز است. بی شک برای فعالیت در زمینه تولید پارچه ملت بلون، شما باید از یک سری تجهیزات خاص استفاده کنید تا با مشکلی در این زمینه مواجه نشوید.

در لیست زیر شما می توانید چند مورد از این تجهیزات مهم و پر اهمیت را مشاهده نمایید. به خاطر داشته باشید که تجهیزات قرار گرفته در لیست زیر، بسته به روش فعالیتی شما تغییر پیدا خواهند کرد. عموما اکثر کارگاه های تولیدی از این تجهیزات در جهت ساخت پارچه ملت بلون استفاده می کنند.

[tie_list type=”starlist”]

  • سیستم وکیوم
  • صفحه نمایش تعویض
  • واحد مخصوص پمپ دنده
  • جعبه مخصوص ملت بلون
  • دستگاه های مربوط به جمع آوری
  • انواع نوار نقاله یا درام های مخصوص
  • دستگاه های مربوط به الکترواستاتیک با ولتاژ ورودی بالا
  • انواع مختلف فیدر

[/tie_list]

وضعیت بازار خارجی و صادرات پارچه ملت بلون

در حال وضعیت بازار خارجی پارچه ملت بلون هم در وضعیت خوب و مناسبی قرار گرفته است. این محصول فقط در بازار های داخلی ایران مورد استفاده قرار نگرفته و تولید کنندگان خارجی هم این محصول را در جهت ساخت انواع مختلف ماسک و لوازم بهداشتی مورد استفاده قرار می دهند.

جالب است بدانید که تولید کنندگان موفق ایران هم اکنون در زمینه صادرات این محصول هم فعالیت می کنند.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی تولید پارچه مخمل ⭐️ برآورد تخصصی هزینه ها

فرآیند تولید پارچه ملت بلون

فرآیند تولید پارچه ملت بلون، فرآیندی منحصر به فرد و نسبتا پیچیده به حساب می آید که می تواند پروسه های شیمیایی، فیزیکی و بسته بندی زیادی را در خود جای داده باشد. ملت بلون حاوی فرآیند مهمی است که برای تولید شبکه های الیاف دار مورد استفاده قرار می گیرد.

این فرآیند می تواند به صورت مستقیم پلیمر های مختلف یا رزین های مختلف را با استفاده از هوا و با شتاب زیاد باریک نماید. لازم به ذکر است که این فرآیند پیچیدگی زیادی داشته و حتما باید با استفاده از بهترین دستگاه ها صورت گیرد.

تولید پارچه ملت بلون - طرح فنی

دلیل شهرت پارچه ملت بلون

تا به امروز افراد زیادی از ما سوال پرسیده اند که دلیل شهرت پارچه ملت بلون چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این مدل از انواع پارچه جاذبه بالایی داشته و می توانند یک سد باکتریایی قوی را ایجاد نمایند.

این محصولات دفع مایع بالایی را نیز در خود جای داده و با داشتن استحکام بالا می توانند در برابر آسیب ها و مشکلات مختلف مقاوم باشند. در ضمن، این پارچه کشسان بوده و به راحتی شسته می شود.

بررسی توجیه پذیری کسب و کار تولید پارچه ملت بلون

در طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون ذکر شده که روند تولید این محصول روندی مهم و پر اهمیت به حساب می آید که می تواند برای سرمایه گذاران سود مطلوبی را به همراه داشته باشد. با اینکه همه چیز به نحوه اجرای پروژه توسط شما بستگی دارد ولی به صورت کلی این پارچه محبوب بازار داخلی آماده ای دارد.

با فعالیت در زمینه تولید پارچه ملت بلون شما می توانید به میزان سود مطلوبی دسترسی داشته باشید. به خاطر داشته باشید که شما باید همه نکات را مد نظر خود قرار دهید و پروژه را به درستی اجرا نمایید.

طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون

طرح توجیهی تولید پارچه ملت بلون، طرحی اختصاصی است که به درخواست سرمایه گذاران و توسط کارشناسان حرفه ای و مجرب مجموعه طرح فنی نگارش خواهد شد. تیم کارشناسی مجموعه طرح فنی با داشتن تجربه ای 25 ساله در زمینه های سرمایه گذاری، بانکی و اداری آماده ارائه خدمات و رفع نیاز کاربران می باشد.

در جهت استفاده از خدمات مجموعه طرح فنی شما می توانید هم اکنون اقدام نمایید. ما در سایت طرح فنی،  5 ماه پشتیبانی رایگان از طرح و جلسه آنلاین رایگان را ضمیمه سفارش طرح توجیهی اختصاصی کرده ایم. جلسه آنلاین به درخواست سرمایه گذار برگزار شده و برای رفع ابهام در زمینه اداری و بانکی تشکیل می شود.

کارشناسان ما در این جلسه، اطلاعاتی را در مورد مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های بانکی ارائه می دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب