طرح توجیهی پودر لبا‌سشویی ⭐️ قرص ماشین لباسشویی

طرح توجیهی پودر لباسشویی - طرح فنی

فهرست مطالب

طرح توجیهی پودر لبا‌سشویی یک برنامه کامل و جامع است که اطلاعات فنی و مالی، مثل تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز، فرایند تولید پودر لباسشویی، میزان سرمایه‌‌گذاری‌کل و … را برای کارآفرینانی که قصد احداث کارخانه پودر لباسشویی را دارند، فراهم آورده و در واقع نقشه‌ی راهی برای شروع موفقیت‌آمیز محسوب می‌شود.

پودر‌های شوینده به لحاظ قدرت پاک‌کنندگی که دارند اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در سبد بهداشتی خانوار به خود اختصاص داده‌اند.

در گذشته برای تولید پودر‌های لباسشویی از ترکیبات بسیار ساده استفاده می‌کردند، اما با پیشرفت فن‌آوری، روز‌به‌روز از مواد شیمیایی و ترکیبات پیچیده‌تری برای تولید پودر‌های شوینده به‌کار رفت و انواع و اقسام پودر شوینده با کاربرد‌های متفاوت برای جنس و رنگ‌های مختلف البسه و در بسته‌بندی‌های جذاب به بازار آمد، تا پاسخگوی تنوع خواسته‌ها و نیاز‌های جوامع امروزی باشند.

چرا‌که پودر‌ها نسبت به مایعات شوینده با‌دوام‌تر هستند. بنابراین به‌دلیل تقاضای بالا برای محصولات پاک‌کننده، احداث کارخانه تولید پودر لباسشویی از جمله طرح‎های سودآور با ریسک کم محسوب می‌شود.

طرح توجیهی پودر و قرص لبا‌سشویی با استفاده از اطلاعات فنی دقیق و بررسی‌های جامع کارشناسان ما در سایت طرح فنی، تنظیم می‌شود.

سرمایه لازم برای تولید پودر لباسشویی چقدر است؟

سرمایه لازم برای راه‌اندازی یک کارگاه کوچک تولید پودر لباسشویی با حداقل ماشین‌آلات و تجهیزات با ظرفیت 200 لیتر در روز، حدوداً 200 میلیون تومان است. اما هزینه تقریبی راه‌اندازی کارگاه تولید پودر لباسشویی در مقیاس بزرگ‌تر با ظرفیت یک تن در ساعت، حدود 2 میلیارد تومان است.

با توجه به نوسانات و تغییرات روزانه قیمت‌ها، لازم است خاطر نشان کنیم که طرح‌های توجیهی تهیه شده توسط تیم سایت طرح فنی ، همه بر‌اساس قیمت‌های به‌روز و اطلاعات جدید هستند و ارقام مربوط به برآورد هزینه و شاخص‌های مالی طرح توجیهی به‌صورت اختصاصی برای طرح شما به‌روز‌رسانی می‌شوند.

هزینه‌های لازم جهت تولید قرص و پودر لباسشویی

مانند هر کسب‌و‌کاری، تولید پودر و قرص پودر لباسشویی مستلزم انجام یک‌سری از هزینه‌هاست. هزینه‌هایی مانند اجاره کارگاه، هزینه خرید ماشین‌آلات و تجهیزات خط تولید، تأسیسات و سرمایه‌در‌گردش، هزینه‌ی استهلاک و هزینه حقوق و دستمزد و… که جهت برآورد شاخص‌های مالی طرح، باید همراه با جزئیات محاسبه و در طرح توجیهی درج شوند.

به‌منظور تنظیم یک طرح توجیهی موفق، باید به این نکته توجه شود که در محاسبه درست هزینه‌ها نیاز به داشتن قیمت‌های به‌روز برای هر کدام از بخش‌های هزینه‌ای طرح است. بنابراین کارشناس طرح باید از قیمت‌های به‌روز آگاه باشد.

به شما اطمینان می‌دهیم که تیم متخصص سایت طرح فنی، طرح توجیهی پودر لبا‌سشویی را با قیمت‌های به‌روز مشخص هزینه‌های طرح را مختص شما برآورد می‌کنند.

سود راه‌اندازی کارخانه تولید پودر لباسشویی چقدر است؟

به‌طور‌کلی تقاضای بالای مواد شوینده به‌نوعی نشان‌دهنده سودآوری بالای این طرح می‌‌باشد. اگر‌چه تولید پودر شوینده پیچیدگی‌های خاص خود را دارد، اما در عوض سود فوق‌العاده بالای 50 درصد را برای شما به ارمغان می‌آورد.

البته به یاد داشته باشید این سود بعد از دوره‌بازگشت دو ساله برای این کسب‌و‌کار اتفاق خواهد افتاد. برای دانستن دقیق دوره‌بازگشت‌سرمایه و نرخ‌بازدهی طرح اختصاصی خود لازم است که طرح سفارشی آن ‌را داشته باشید.

تجهیزات و ماشین آلات تولید پودر لباس شویی - طرح فنی

تجهیزات لازم در طرح توجیهی پودر لباسشویی

جهت تولید قرص و پودر‌های لباسشویی و رختشوئی تجهیزات زیر مورد نیاز هستنند:

[tie_list type=”starlist”]

 • مخزن ۲ جداره همزن دار ۲۰۰ لیتری از استنلس استیل ( ۱۲۰ کیلوگرم)
 • مخزن ۱ جداره همزن دار ۲۰۰ لیتری از استنلس استیل (۶۰ کیلوگرم)
 • بلندر ۲ جداره ۲۲۰۰ لیتری
 • پمپ دنده ای دو اینچ از استنلس استیل با موتور گیربکس ۳HP
 • کوره خشک کن است استنلس استیل
 • هواساز ۳۲۵ متر مکعب بر دقیقه با قدرت حرارتی ۲۲۰۰۰۰
 • سرد کن از نوع دوار
 • فن ۳۰ متر مکعب بر دقیقه
 • گرانولاتور
 • بلندر و ۲۲۰۰ لیتری همراه با سیستم پاشش
 • سیستم پاشش با پمپ سانتریفیوژ با قیف ۲۰۰ لیتر از استنلس استیل
 • سرند ویبره از فولاد کربی با خروجی یک تن
 • پرکن پودر برای بسته بندی یک کیلویی
 • پرکن پودر برای بسته بندی ۱ الی ۵۰ کیلو به صورت دیجیتالی
 • کانوایر تسمه ای با طول چهار متر عاج دار
 • پرس پنوماتیک

[/tie_list]

توجیه‌پذیری اقتصادی این پروژه

بررسی‌های طرح توجیهی پودر لبا‌سشویی حاکی از میزان بالای توجیه‌پذیری تولید این محصول است. از‌آنجا‌که روز‌به‌روز بر میزان تقاضای پودر شوینده افزوده می‌شود، بنابراین برای پاسخ‌گویی به این تقاضا نیاز به تولید بیشتر محصولات شوینده و قرص و پودر لباسشویی بیش‌از‌پیش روشن می‌شود.

از سویی لزوم داشتن جامعه‌ای سالم اهمیت استراتژیک این محصولات بهداشتی به‌عنوان مواد شوینده در ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه را نشان می‌دهد.

به‌نظر می‌رسد که میزان تولید پودر شوینده با رشد سطح بهداشت، افزایش درآمد‌سرانه و بالا‌رفتن تعداد دستگا‌ه‌های لباسشویی تولید شده در کشور به نقطه اشباع خود نرسیده است.

از‌این‌رو توجیه‌پذیری اقتصادی تولید پودر شوینده در این برهه‌ی زمانی کاملاً اثبات شده است.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی ضدعفونی کننده + طرح مخصوص بانک ها و گرفتن مجوز کار

چه مشکلاتی این کسب‌و‌کار را تهدید می‌کند؟

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که می‌توان برای تولید پودر لباسشویی متصور شد، شروع این کسب‌کار بدون برنامه‌ و دانش کافی است، اغلب کسب‌و‌کار‌های نو‌پا که بدون‌داشتن طرح توجیهی کار خود را شروع می‌کنند، معمولاً در سال اول با شکست مواجه می‌شوند.

راه‌اندازی چنین طرحی بدون بررسی‌های دقیق و نوشتن طرح توجیهی، حتی با وجود توجیه‌پذیر‌بودن آن می‌تواند منجر به شکست کسب‌و‌کار و از دست‌رفتن سرمایه شما شود.

اما داشتن اطلاعات فنی و پیش‌بینی مالی دقیق در قالب یک طرح توجیه فنی‌و‌مالی به‌روز که تمام ریسک‌ها و جوانب کار در آن دیده شده باشد، جلو ضرر‌ها و خسارت‌های جبران‌ناپذیر را می‌گیرد و طرح زود‌تر به سودآوری خواهد رسید. برای تنظیم چنین طرحی، تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

تولید پودر و قرص لباسشویی - طرح فنی

طرح توجیهی پودر لبا‌سشویی چه نتایجی در بردارد؟

داشتن یک طرح توجیهی بی‌نقص و به‌روز که حاوی برنامه‌ریزی فنی‌و‌مالی باشد و اطلاعاتی چون نقطه سربسر تولید، میزان سودآوری‌مالی طرح، دوره‌بازگشت‌سرمایه و نرخ‌بازگشت‌سرمایه در آن مشخص شده باشد، احتمال موفقیت طرح را بالا خواهد برد.

چنین طرح جامعی مثل در‌دست‌داشتن نقشه گنج برای کارآفرین است که با نشان‌دادن میانبر‌ها، گام‌به‌گام مسیر پر از فراز‌و‌نشیب شروع کسب‌و‌کار را برای شما هموار می‌کند.

شما می‌توانید به منظور اخذ مجوز یا تسهیلات بانکی، طرح توجیهی اختصاصی تولید قرص و پودر لباسشویی خود را در سایت طرح فنی سفارش دهید و به مدت 5 ماه از پشتیبانی رایگان تیم متخصص ما از طرح، برخوردار شوید.

سفارش طرح توجیهی تولید پودر لباسشویی

ما در سایت طرح فنی، طرح توجیهی اختصاصی پودر لباسشویی را منحصرا برای شما سرمایه گذار عزیز تهیه می کنیم. با سفارش این طرح 5 ماه پشتیبانی رایگان را نیز دریافت خواهید نمود.

به این مقاله امتیاز بدهید

این مقاله را به اشتراک بگذارید

WhatsApp
Telegram
Email
Facebook
Twitter
LinkedIn

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب