سفارش طرح توجیهیصنایع فلزی

طرح توجیهی تولید بشکه فلزی ⭐️ برای اخذ مجوز و تسهیلات

طرح تولید بشکه فلزی

طرح توجیهی تولید بشکه فلزی، در واقع گزارشی است که به امکان سنجی تولید این محصول جهت اخذ مجوزهای لازم و دریافت وام می پردازد. در این طرح تمام شرایط و موقعیت های مرتبط با تولید محصول مورد نظر به صورت شفاف و کامل توصیف خواهد شد. از جمله مواردی که توسط کارشناسان طرح فنی در این گزارش ذکر خواهد شد می توان به ارزیابی داده های تکنیکال، مالی و مطالعات بازار این محصول اشاره کرد.

محتوا

هدف از نگارش طرح توجیهی تولید بشکه فلزی چیست؟

نگارش طرح توجیهی تولید بشکه فلزی، جهت مستند سازی مطالعات و محاسبات مورد نیاز برای توجیه تولید این محصول انجام می شود. به طور کلی، زمانی که ایده تولید یک محصول جدید مطرح می‌شود، برای ایجاد یک درک صحیح از محصول مورد نظر، لازم است خصوصیات و جنبه های مختلف آن شفاف سازی شود.

به این ترتیب، طراحان و کارشناسان مربوطه می‌توانند به درستی آنالیزهای لازم جهت پیاده سازی ایده شما را انجام دهند و درصد موفقیت آن را ارزیابی کنند. نتایج این مطالعات در قالب یک گزارش جامع به نام طرح توجیهی تولید بشکه فلزی به شما ارائه خواهد شد.

این گزارش جهت اخذ مجوز تولید این محصول ضروری است. همچنین، در صورتی که برای شروع کار خود و یا توسعه آن به وام نیاز داشته باشید، با ارائه این گزارش به بانک و اثبات توجیه پذیری طرح خود، می توانید جهت دریافت وام اقدام نمایید.

سرمایه اولیه برای کارخانه تولید بشکه فلزی

مهمترین قسمت شروع یک کسب و کار جدید، سرمایه اولیه مورد نیاز آن است. سرمایه اولیه، هزینه های ضروری و لازم برای تولید محصول شما را مشخص میکند. مقدار این سرمایه، در بخش محاسبات مالی طرح توجیهی تولید بشکه فلزی به دقت برآورد شده و با جزئیات کامل در اختیار شما قرار می گیرد.

به این ترتیب شما می توانید جهت تامین مالی پروژه مورد نظر خود اقدام کنید. این سرمایه می‌تواند به صورت شخصی تامین شود و یا از طریق دریافت وام یا جذب سرمایه گذار به دست آید. طرح توجیهی، همچنین به شما کمک می کند تا پیش از اقدام به دریافت وام و جذب سرمایه گذار، از موفقیت پروژه و بازگشت سرمایه اولیه خود مطمئن شوید.

خط تولید بشکه فلزی - طرح فنی

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

در طرح توجیهی تولید بشکه فلزی، تمام هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی پروژه شما محاسبه خواهد شد. این هزینه ها شامل ابتدایی ترین الزامات کار از جمله اخذ مجوزهای قانونی، خرید زمین مورد نیاز برای احداث کارخانه، هزینه های ساخت و ساز، هزینه خرید یا اجاره دفتر، لوازم اداری همچون میز و صندلی، تجهیزات و ماشین آلات تولیدی، حقوق و دستمزد کارمندان و کارگران و … تا هزینه لازم برای طراحی بشکه ها، خرید مواد اولیه، تبلیغ محصول و برندینگ و حمل و نقل و مالیات خواهند بود.

تمام این هزینه ها توسط کارشناسان و متخصصان کارآزموده طرح فنی به دقت محاسبه شده و در اختیار کارآفرین محترم قرار خواهد گرفت.

برآورد میزان سود کارخانه تولید بشکه فلزی

از دیگر مواردی که در طرح توجیهی تولید بشکه فلزی محاسبه شده و در اختیار شما قرار می گیرد، میزان سود این سرمایه گذاری است. برای این منظور، کارشناسان با توجه به نتایج مطالعات بازار، متوسط میزان فروش محصول شما را در بازه های زمانی معین محاسبه می کنند. سپس، از طریق محاسبه اختلاف مبلغ فروش و هزینه های تولید محصول، میزان تقریبی سود شما به دست خواهد آمد. این مبلغ، توجیه پذیری اقتصادی کسب و کار شما را اثبات می کند.

با توجه به گستردگی کاربرد بشکه های فلزی در صنایع مختلف، می توانید با اطمینان از فروش محصول تولیدی خود این تجارت را آغاز کنید. همچنین، میتوانید جهت تضمین فروش این محصول، از قبل نسبت به دریافت سفارش تولید آن از کارخانه ها و شرکت های مختلف جامعه هدف خود اقدام کنید.

علاوه بر این، یکی از راه های افزایش سود، کاهش هزینه خرید مواد اولیه است. از آنجایی که کشور عزیزمان ایران، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در دنیا است، می توانید با عقد قرارداد خرید عمده مواد اولیه از صنایع فولاد اصفهان یا خوزستان، هزینه های تولید خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

تجهیزات مورد نیاز برای تولید بشکه فلزی

تمام کارخانجات تولیدی، برای ساخت محصول مورد نظر خود به ماشین آلات و تجهیزات به خصوصی نیاز دارند. کارشناسان مجرب طرح فنی در طرح توجیهی تولید بشکه فلزی، فهرست کامل و جامعی از تجهیزات مورد نیاز برای آماده سازی این محصول را نیز برای شما فراهم کرده اند.

برخی از تجهیزات موجود در این فهرست شامل موارد زیر می باشند:

  • ماشین سیمر
  • ماشین خط زن بدنه
  • ماشین گرد بر
  • ماشین لبه زن
  • ماشین خم کن
  • تستر
  • قالب رویه و کف
  • قالب در و تری شر
  • نوار نقاله

دستگاه ها و ماشین آلات تولید بشکه فلزی - طرح فنی

بشکه های فلزی و کاربرد آنها

بشکه های فلزی در صنایع مختلف کاربرد های فراوانی دارند. این بشکه ها بسته به موارد استفاده و کاربردشان از ورق های فلزی مختلف همچون استیل تولید می شوند. رایج ترین کاربرد این بشکه ها، استفاده از آنها در حمل و نقل و یا ذخیره کالا است. به ویژه، با توجه به امنیت بالای بشکه های فلزی، از آنها برای ذخیره اقلام پرخطر همچون انواع اسید و سوخت هایی مانند بنزین، گازوئیل و … استفاده می شود.

به صورت معمول تمام بشکه ها به شکل نسبتاً مشابهی ساخته می شوند. تفاوت بشکه هایی که برای کاربردهای مختلف ساخته می شوند در گنجایش، ضخامت و جنس بدنه آنهاست. همچنین، بسته به نحوه استفاده و موادی که در آنها قرار می گیرند، محل در و یا شیر تخلیه آنها متفاوت است.

در برخی موارد رنگ بشکه نشان دهنده کاربرد آن است. به عنوان مثال برای تشخیص بشکه های مورد استفاده برای زباله های هسته ای از رنگ زرد استفاده می شود.

مشخصات بشکه های فلزی

این بشکه ها به شکل استوانه های در بسته یا در باز ساخته شده و معمولاً دارای شیارهایی روی بدنه خود هستند. اندازه و حجم طراحی شده برای این بشکه ها با توجه به موارد استفاده آنها تعیین می شود. بشکه های فلزی به دو صورت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک تولید می شوند.

بشکه های فلزی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار بوده و می توانند برای مدت طولانی از مواد داخل خود نگهداری کنند. این بشکه ها در برابر تغییر دما، فشار و همچنین نفوذ رطوبت نیز مقاومت بسیار بالایی دارند. بدنه استوانه ای این بشکه ها جابجایی و حرکت آنها را تسهیل کرده است.

از این رو، می توان آنها را به راحتی به درون کانتینر انتقال داد. شایان ذکر است، این بشکه ها را میتوان پس از تخلیه به دفعات استفاده کرد و از این لحاظ  در حفظ محیط زیست تاثیر بسزایی دارند.

هزینه تمام شده برای خرید بشکه های فلزی به عواملی مانند ظرفیت آنها، ضخامت ورق فولادی بکار رفته در ساخت بشکه، رنگ، مدل در و تعداد محصول خریداری شده بستگی دارد.

تولید انواع بشکه فلزی - طرح فنی

بررسی توجیه پذیری اقتصادی تولید بشکه فلزی

با توجه به گستردگی، تنوع و پویایی صنایع مختلف در ایران، محصولاتی همچون بشکه های فلزی همیشه با استقبال و فروش مناسبی همراه بوده اند. به علاوه، با توجه به وجود کارخانجات تولیدی فولاد در کشور که موجب کاهش هزینه های تولید این محصولات شده و شرایط اغلب کشورهای همسایه، می توان نسبت به صادرات این بشکه ها نیز اقدام نمود.

طرح توجیهی تولید بشکه فلزی، انواع مختلف این بشکه ها از نظر کاربرد، ظرفیت، جنس و… را در نظر خواهد داشت. جامعه هدف برای فروش بشکه های فلزی طیف وسیعی از کارخانه ها از جمله کارخانجات مواد غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی گرفته تا صنایع پرخطری همچون صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع هسته ای و همچنین صنعت ساختمان سازی را در بر میگیرد.

به ویژه، تحریم های همه جانبه ای که از سال ها پیش متوجه کشور عزیزمان شده، منجر به ایجاد شرکت های دانش بنیان فراوان و بالا رفتن وابستگی به تولیدات داخلی شده اند. متعاقبا، این محصولات نیز در کنار سایر تولیدات داخلی با رشد و شکوفایی چشمگیری مواجه شده اند.

طرح توجیهی تولید بشکه فلزی

متخصصان و کارشناسان ماهر طرح فنی با تجربه ۲۵ سال فعالیت در شاخه های مختلف سرمایه گذاری و بانکی و اداری آماده خدمت رسانی به کارآفرینان و صاحبان صنایع گوناگون می باشند. مخاطبان محترم می توانند با سفارش خدمات این مجموعه از ۵ ماه پشتیبانی رایگان از طرح و جلسه آنلاین رایگان تیم طرح فنی که توسط مهندسان خبره و کاربلد ما برگزار می شود، بهره مند شوند.

علاوه بر این، جلسه آنلاین به درخواست سرمایه گذار برگزار شده و برای رفع ابهام در زمینه اداری و بانکی تشکیل می شود کارشناسان ما در این جلسه، اطلاعاتی را در مورد مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانتنامه های بانکی ارائه می دهند.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 2 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب