سفارش طرح توجیهی

طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو ⭐️ برآورد تخصصی پروژه

احداث کارخانه تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو

وجود طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو برای تاسیس کارخانه تولید آن، مهم و ضروری می باشد. در‌واقع این طور می توان گفت که مجوز تاسیس کارخانه تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو در صورت وجود این طرح توجیهی از سوی سازمان صنعت و معدن صادر خواهد شد.

مجموعه تخصصی طرح فنی در گردآوری و تنظیم این طرح توجیهی همراه شما خواهد بود. به‌دلیل آن که تنظیم طرح توجیهی یک امر تخصصی می باشد، انجام آن بایستی به دست افراد کاربلد و آشنا به قوانین سرمایه گذاری انجام پذیرد.

طرح فنی در تنظیم انواع طرح توجیهی، سابقه درخشان و طولانی داشته و طرحی توجیه پذیر برای شما به‌ثبت خواهد رساند. در این مقاله در مورد بکهو لودر و اطلاعاتی که در طرح توجیهی تولید آن ذکر می‌شوند، مطالبی را در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهیم داد. پس در صورت تمایل، تا پایان با ما همراه باشید.

بیل مکانیکی و لودر بکهو چیست؟

بکهو لودر یا همان بیل مکانیکی بکهو، از لودرهای کوچک کشاورزی است که در بخش پشتی خود یک بیل مکانیکی دارد. این ماشین پرکاربرد، در انجام کارهای کوچک و سبک کاربرد داشته و کلیه وظایف بیل مکانیکی و لودر را به طور همزمان و به خوبی انجام می دهد.

در تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو، بخش های لودر، بیل مکانیکی، موتور، پایه های تعادل و سیستم فشار هیدرولیکی تعبیه شده است. تولید بکهو لودر در انواع ثابت، گردان و کشویی انجام گرفته و به بازار عرضه می گردد. از این وسیله پرکاربرد معمولا در حفر گودال های بزرگ و خندق ها و پروژه های ساختمان سازی و راهسازی استفاده می شود.

احداث کارخانه تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو - طرح فنی

بیل مکانیکی و لودر بکهو در چه مواردی کاربرد دارد؟

بیل مکانیکی و لودر بکهو از کاربرد وسیعی در صنعت کشاورزی و ساخت و ساز برخوردار می باشد. بکهو لودر به دلیل باکت کوچکی که دارد، در لایروبی جوی ها و معابر بسیار کاربرد دارد.

در خاکبرداری های کم حجمی که از خاک نرم تشکیل شده اند، کندن کانال های نه چندان وسیع مخصوص لوله گذاری، حمل و جابجایی بارهای نه چندان سنگینی چون لوله، آجر، بلوک های سیمانی و … ، بارگیری از کامیون هایی که خاک حمل می‌کنند.

انجام عملیات شخم زنی در زمین های زراعی با خاک نرم و حجم کار کم، حفر گودال فونداسیون در ساخت ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی و تجاری و جمع آوری خاک از سطح زمین و در وسعت کم از این دستگاه استفاده می شود. به همین دلیل است که وجود بکهو لودر برای اغلب پروژه های ساختمانی، زراعی، گلخانه و کشاورزی سبب انجام سریع تر و بهتر کارها خواهد شد.

لزوم تنظیم طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو

برای افراد تازه کاری که قصد راه اندازی کارخانه تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو را داشته و از مسیری که پیش رو دارند بی اطلاع هستند، وجود یک نقشه دقیق و سنجیده شده ضروری است. با وجود طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو، این نیاز برآورده خواهد شد.

این طرح علاوه بر فراهم آوردن امکان اخذ مجوز تاسیس کارخانه تولیدی، یک نقشه روشن از مسیر پیش رو و یک برنامه ریزی دقیق مالی در اختیار صاحب طرح قرار خواهد داد. بدین ترتیب موسس کارخانه با اطلاعات دقیقی که در دست دارد با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری قدم خواهد برداشت.

ضمنا، این طرح، جذب سرمایه گذار و دریافت کمک های مالی و وام های بانکی را برای موسس با سهولت و سرعت بیشتری همراه خواهد ساخت.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی احداث مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین ⭐️ برای اخذ مجوز

سرمایه اولیه مورد نیاز برای احداث کارخانه

بخشی از طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو، به برآورد و بررسی میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای راه اندازی پروژه اختصاص داده می شود. این سرمایه اولیه به خرید یا اجاره ملک، خرید لوازم، دستگاه ها و ماشین آلات مورد نیاز برای تولید، ساخت سالن تولید، ساختمان اداری، محوطه سازی، انبار و … و راه اندازی تاسیسات گرمایشی و سرمایشی تعلق خواهد گرفت.

نرخ سود تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو در حالت استاندارد در حدود 30 درصد و دوره بازگشت سرمایه 2.8 سال برآورد شده است. البته این ارقام بر اساس عوامل مختلفی تغییر کرده، زیاد یا کم می شوند.

چنانچه پیش از اقدام به راه اندازی کارخانه تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو، برآورد مالی صحیح و دقیقی توسط صاحب طرح انجام گیرد، نتیجه به ارقام برآورد شده نزدیک تر خواهد شد.

خط تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو - طرح فنی

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

از میان سرمایه ای که صرف راه اندازی کارخانه تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو می شود، بخشی از سرمایه موجود به هزینه های جاری اختصاص داده می شود. هزینه خرید مواد اولیه، تعمیرات و نگهداری دستگاه ها و ماشین آلات، دستمزد کارگران و کارمندان، آب، برق و گاز از جمله این هزینه ها هستند.

در این میان درصدی از سرمایه نیز به هزینه های متفرقه و پیش بینی نشده تعلق خواهد گرفت. داشتن یک برآورد صحیح و دقیق مالی، متضمن موفقیت و پیروزی پروژه بوده و احتمال رسیدن آن به هدف نهایی و موفقیت را به حد چشمگیری افزایش خواهد داد.

تجهیزات اولیه برای تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو

در طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو، بررسی تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز برای کارخانه نیز بخش مهمی تلقی می شود. برای راه اندازی کارخانه تولید بکهو لودر، تجهیزات زیر لازم می باشند:

  • دستگاه هوشمند برش CNC : برای برش ورق های فولادی بر اساس طرح داده شده
  • دستگاه جوش: به منظور مونتاژ قطعات و اتصال آنها به یکدیگر
  • دریل: برای ایجاد سوراخ در قطعات
  • جرثقیل سقفی: برای انتقال و جابجایی قطعات سنگین به بخش های مختلف کارخانه
  • دستگاه شات بلاست: برای صاف و یکدست کردن قطعات و از بین بردن زائده های دستگاه نهایی
  • دستگاه مونتاژ: به منظور مونتاژ قطعات و اتصال آنها به یکدیگر
  • دستگاه پرس: برای شکل دهی قطعات تولید شده با ورق فولادی و خم کردن آنها
  • دستگاه تراش: به منظور برش برجستگی ها و ناصافی های حاصل از مونتاژ قطعات اصلی و فرعی به شاسی
پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی احداث مرکز اسقاط خودرو ⭐️ برای اخذ مجوز

فرایند تولید در کارخانه به چه صورت است؟

در طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو به فرآیند تولید این دستگاه نیز اشاره خواهد شد. در ابتدا، ضخامت ورق های فولادی بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می شود. قطعات اصلی، فرعی و شاسی، براساس طرح آماده شده، توسط طراح صنعتی و به کمک دستگاه برش هوشمند CNC از ورق های فولادی ساخته می شوند.

سپس قطعات آماده شده به کمک دستگاه شات بلاست تمیز و پاک می شوند. قطعات بازرسی شده و در صورت تایید برای مونتاژ آماده می شوند. دستگاه مونتاژ، قطعات را طبق نقشه به هم متصل می کند.

برجستگی ها، ناهماهنگی لبه ها و نواقص موجود، توسط دستگاه برش برطرف شده و از بین می روند. تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو به پایان رسیده و دستگاه آماده و تکمیل شده، پس از رنگ آمیزی به انبار منتقل می گردد.

تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو - طرح فنی

آیا تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو توجیه اقتصادی دارد؟

با توجه به کاربرد وسیعی که بیل مکانیکی و لودر بکهو در صنایع کشاورزی، راه‎سازی و ساختمان سازی دارد، نیاز بخش های مختلف به این دستگاه پرکاربرد، غیر قابل چشم پوشی می باشد. تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو در داخل ،تامین کننده نیاز صنایع مختلف نخواهد بود.

به دلیل تقاضای بالایی که برای خرید و استفاده از بکهو لودر وجود دارد، دولت، مجبور به واردات این محصول به کشور خواهد شد. اغلب بکهو لودرهای وارداتی دست دوم هستند. این امر مسائل بسیاری را سبب خواهد شد.

با توجه به نیاز صنایع و پتانسیل بالای کشور به راه اندازی کارخانه تولید این ماشین آلات، تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو از توجیه اقتصادی خوبی برخوردار می باشد. با حمایت دولت و کمک بیشتر به کارخانجات تولیدی، در آینده ای نه چندان دور، در تولید بکهو لودر به خودکفایی خواهیم رسید.

سفارش تنظیم طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو

به افرادی که قصد تاسیس کارخانه داشته و برای تنظیم طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو  به دنبال یک مجموعه فعال در این زمینه می گردند، طرح فنی را پیشنهاد می کنیم. مجموعه تخصصی ما، در زمینه تدوین طرح های توجیهی، فعالیت وسیعی داشته و برای کارآفرینان بسیاری این طرح ها را به صورت تخصصی به ثبت رسانده است.

طرح فنی، به دلیل دانش و تجربه ای که در زمینه راه اندازی کسب و کارهای تازه داشته و تسلطی که بر قوانین سرمایه گذاری دارد، در تنظیم طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو، اطلاعات دقیق و قابل استنادی را خواهد گنجاند.

بدین ترتیب این طرح، نه تنها نظر مساعد ارگان ها را به خود جلب خواهد کرد، که در پیمودن راه برای کارفرمایان نیز کمک کننده خواهد بود.

مزایای تنظیم طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو

چنانچه در تدوین و گردآوری طرح توجیهی تولید بیل مکانیکی و لودر بکهو از متخصصین طرح فنی کمک بگیرید، از دو امتیاز ویژه آن نیز بهره مند خواهید شد. پنج ماه پشتیبانی رایگان و برگزاری یک جلسه مشاوره آنلاین رایگان.

این جلسه مشاوره به درخواست کارفرما و به منظور پاسخ دهی به سوالات و ابهامات وی برگزار خواهد شد. در این جلسه پربار، در ارتباط با فرآیند اخذ مجوز تاسیس کارخانه، شرایط و چگونگی دریافت وام و سایر تسهیلات مالی از بانک ها و دیگر موسسات مالی و اعتباری و روش دریافت وثایق و ضمانت نامه های بانکی به کارفرما اطلاع رسانی می شود. پس در صورت تمایل، با مشاوران خبره این مجموعه در تماس باشید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 3 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب