طرح توجیهی سفره خانه سنتی ⭐️ برای اخذ مجوز

طرح توجیهی سفره خانه سنتی - طرح فنی

فهرست مطالب

با گسترش هر چه بیشتر سنت گردشگری ما با گروهی از توریست های داخلی و خارجی برخورد نمودیم که هدف از سفرهای آنها استفاده از امور سنتی در باب غذا و لباس بود. به تدریج سرمایه گذاران برای جلب نظر این بخش بزرگ دست به سرمایه گذاری در این بخش زدند. ایجاد سفره خانه های سنتی تنها بخشی از این سرمایه گذاری عظیم در بخش گردشگری می باشد. سرمایه گذارانی که قصد راه اندازی سفره خانه سنتی را دارند می توانند از طرح توجیهی سفره خانه سنتی برای این منظور استفاده نمایند.

کارشناسان ما در سایت طرح فنی با سابقه ای 25 ساله در امور مربوط به سرمایه گذاری، امور اداری و بانکی آماده ی همراهی شما سرمایه گذاران عزیز می باشند. هدف نهایی ما در سایت طرح فنی افزایش ضریب موفقیت شما با ارائه طرح توجیهی سفره خانه سنتی می باشد.

هدف از نگارش طرح توجیهی سفره خانه سنتی چیست؟

بوم گردی یکی از شاخه های نوظهور صنعت گردشگری در کشور ما می باشد. برای رشد و توسعه ی این صنعت بخش های گردشگری اقدام به اعطای مجوز به فعالان در این بخش نموده اند. یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین بخش های بوم گردی سفره خانه سنتی می باشد.

سرمایه گذاران زیادی در سراسر کشور با دریافت مجوز های مربوطه اقدام به تاسیس سفره خانه های سنتی می نمایند. یکی از موارد با اهمیتی که در زمان اقدام برای اخذ مجوز از سرمایه گذاران مطالبه می گردد طرح توجیهی سفره خانه سنتی می باشد.

وجود طرح توجیهی به کارشناسانی که در حوزه اعطای مجوز کار فعال هستند کمک می نماید تا با برنامه ها و اهداف تعریف شده ی شما از راه اندازی سفره خانه سنتی با سرعت بیشتری آشنا شوند. این به افزایش سرعت اعطای مجوز کسب و کار نیز کمک شایانی می نماید.

البته به سرمایه گذاران توصیه می نماییم تا ابتدا مراحل اولیه برای دریافت مجوز را طی کنند و سپس اقدام به تهیه ی طرح توجیهی نمایند. همچنین استفاده از طرح توجیهی سفره خانه سنتی در زمان دریافت تسهیلات از موسسه های مالی و اعتباری مانند بانک ها نیز ضروری می باشد.

استفاده از غذاهای سنتی در سفره خانه سنتی - طرح فنی

سرمایه اولیه برای احداث سفره خانه

راه اندازی فعالیت های اقتصادی و خدماتی به یک پشتوانه مالی وابسته می باشد. یکی از عواملی که در طرح توجیهی سفره خانه سنتی نیز به آن توجه می شود همین سرمایه های لازم برای راه اندازی کسب و کار می باشد.

سرمایه گذاران زمانی که قصد راه اندازی سفره خانه سنتی را دارند باید از سرمایه های اولیه و سرمایه در گردش کافی برای این فعالیت برخوردار باشند. کمبود سرمایه در زمان راه اندازی کسب و کار میتواند میزان موفقیت سرمایه گذاران را کاهش دهد.

در این شرایط کارشناسان با بررسی هزینه ها و مطابقت آن با سرمایه های سرمایه گذار در صورت کسری بودجه به آنها توصیه بر جذب سرمایه گذار خصوصی می نمایند. راحت ترین روش جذب سرمایه گذار در کسب و کارهای کوچک جذب سرمایه های راکد در خانواده می باشد. به این شکل وجود طرح توجیهی سفره خانه سنتی می تواند به از بین رفتن اینگونه مشکلات در زمان راه اندازی کار کمک نماید.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی رستوران ⭐️ سال 1401 (براورد فنی و تخصصی)

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

همانگونه که در متن نیز اشاره از طرح توجیهی سفره خانه سنتی برای برآورد میزان دقیق سرمایه ها استفاده می شود. سرمایه گذاران در نهایت از سرمایه های خود برای راه اندازی سفره خانه استفاده می نمایند. برای مثال برای تهیه ی زمین سفره خانه و همچنین احداث سازه از سرمایه های اولیه استفاده می شود.

این در حالی است که سرمایه اولیه در واقع موتور محرک برای راه اندازی سفره خانه محسوب می شود. در ادامه ی کار سرمایه گذاران از سرمایه های در گردش خود برای تهیه ی مواد اولیه مورد نیاز برای امور جاری در سفره خانه استفاده می نمایند. البته سرمایه در گردش در بخش های دیگر این فرایند اقتصادی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پرداخت هزینه های مربوط به نیروی فعال در سفره خانه سنتی و حامل های انرژی تنها بخش دیگری از این هزینه ها می باشد. سرمایه گذاران با کمک کارشناسان به طور دقیق میزان هزینه های لازم برای احداث سفره خانه سنتی را در طرح توجیهی سفره خانه سنتی محاسبه می نمایند. شناخت این هزینه به سرمایه گذار در مدیریت منابع مالی کمک شایانی می نماید.

فضای کلاسیک در سفره خانه سنتی - طرح فنی

معرفی تجهیزات مورد نیاز برای سفره خانه سنتی

وسایل و تجهیزات در زمان تاسیس سفره خانه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. همین امر سبب شده تا کارشناسان به طور دقیق به بررسی هزینه های لازم برای تهیه ی تجهیزات در طرح توجیهی سفره خانه سنتی بپردازند. البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که تهیه تجهیزات برای سفره خانه ها کاملا وابسته به نوع خدماتی می باشد که در این مرکز ارائه می شود.

برای مثال برخی از این سفره خانه ها تنها برای صرف چای و خدمات دیگر طراحی شده اند. این در حالی است که در نمونه های دیگر سفره خانه ما شاهد سرو غذا نیز می باشیم. بر این اساس به طور معمول در سفره خانه ها وجود تجهیزات زیر الزامی می باشد.

[tie_list type=”starlist”]

  • تخت ها و میز و صندلی هایی با ساختار سنتی
  • سماور و قوری های سنتی
  • فرش و پشتی
  • تجهیزات ضروری در محیط آشپزخانه
  • وسایل لازم برای سرو غذا و چای
  • وسایل و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی
  • و بسیار لوازم و تجهیزات دیگر که در سفره خانه های سنتی مورد استفاده قرار می گیرند.

[/tie_list]

بررسی موارد با اهمیت در زمان تاسیس سفره خانه

سرمایه گذاران در زمانی که قصد تاسیس سفره خانه سنتی را دارند باید به موارد متعددی توجه نمایند. یکی از این موارد مهم که در میزان موفقیت شما تاثیر دارد محل احداث سفره خانه سنتی می باشد. به خاطر داشته باشید برای انتخاب محل مناسب باید به ظرفیت منطقه برای جذب مشتری نیز توجه نمود.

بی توجهی به این امر تنها سبب از بین رفتن سرمایه های شما در این مسیر می شود. بهترین مکانی که می توان برای تاسیس سفره خانه سنتی نام برد مکان های توریستی و گردشگری و مکان هایی با تراکم جمعیت انسانی می باشد. این مناطق به خودی خود ظرفیت بالایی در جذب مشتری دارند.

بررسی نقاط ضعف و قوت در این کسب و کار

به طور کلی راه اندازی سفره خانه سنتی دارای نقاط قوت بیشتری نسبت به کسب و کارهای دیگر می باشد. بخش عمده ی این مطلب نیز در تمایلات انسانی از نظر روانشناسی بر می گردد. انسان ها به طور عمده از امور نوستالژیک و خاطره انگیز استقبال می نمایند. به همین دلیل اغلب مردم حضور در سفره خانه سنتی را بسیار دوست دارند.

البته متاسفانه عوامل متعددی نیز می تواند بر این کسب و کار تاثیر منفی بگذارد. برای مثال در این دو سال اخیر ما شاهد کاهش سودآوری در این کار بوده ایم. علت اصلی و مهم آن نیز در شیوع گسترده بیماری کرونا می باشد. در صورتی که مواردی اینچنینی برای سرمایه گذاران رخ ندهد آنها می توانند در این مسیر بسیار موفق عمل نمایند.

استفاده از تزیینات قدیمی و کلاسیک در سفره خانه سنتی - طرح فنی

بررسی توجیه پذیری اقتصادی سفره خانه سنتی

سرمایه گذاران در زمان تهیه طرح توجیهی سفره خانه سنتی نکات متعددی را در نظر دارند که کارشناسان به آن می پردازند. یکی از مهمترین مواردی که در طرح توجیهی سفره خانه سنتی به آن پرداخته می شود در واقع توجیه پذیر بودن احداث سفره خانه در محل مورد نظر سرمایه گذار می باشد.

در این شرایط کارشناسان با بررسی هزینه ها و سرمایه هایی که سرمایه گذار در این مسیر هزینه می نماید این امر را مشخص می نمایند. البته توجیه پذیری راه اندازی سفره خانه سنتی به موارد دیگر نیز وابسته می باشد. برای مثال یکی از موارد مهم در این زمینه بازار این کسب و کار در منطقه مورد نظر سرمایه گذار است.

در کل باید به این نکته اشاره نمود که با رعایت تمامی موارد قید شده در طرح توجیهی این کسب و کار برای سرمایه گذاران دارای توجیه اقتصادی مناسبی می باشد.

سفارش طرح توجیهی سفره خانه سنتی

در نهایت با توجه به تمامی مطالب قید شده در متن ما مشاهده می نماییم که وجود طرح توجیهی سفره خانه سنتی می تواند به میزان زیادی درصد موفقیت سرمایه گذاران را افزایش دهد. به شکلی که برخی منابع این میزان را معادل 33 درصد پیش بینی موده اند. در نهایت سرمایه گذاران می توانند از طریق سایت های فعال در تولید طرح توجیهی مانند سایت طرح فنی اقدام به تهیه ی طرح توجیهی سفره خانه سنتی نمایند.

سایت طرح فنی برای سرمایه گذارانی که طرح توجیهی سفره خانه سنتی را از این سایت تهیه می نمایند امتیازاتی را در نظر گرفته است. پشتیبانی رایگان 5 ماهه از طرح توجیهی یکی از این امتیازها می باشد.

همچنین کارشناسان ما برای شما و سرمایه گذاران شما یک جلسه آنلاین را در نظر گرفته اند. در این جلسه کارشناسان به رفع ابهام در زمینه مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های بانکی می پردازند. وجود این امتیازها کاملا به نفع سرمایه گذار و افزایش درصد موفقیت آنها می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب