سفارش طرح توجیهیصنعت گردشگری

طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره ⭐️ برآورد تخصصی هزینه ها

طرح احداث هتل سه ستاره

یکی از صنایعی که امروزه در سطح جهانی بسیار رشد نموده است صنعت عظیم توریسم می باشد. وجود این صنعت کاملا به حضور زیرساخت ها وابسته می باشد. یکی از زیرساخت های مهم برای پیشرفت صنعت توریسم وجود انواع هتل ها با امکانات متعدد می باشد. سودآوری قابل توجهی که در این صنعت وجود دارد سبب شده است تا بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جذب نماید. سرمایه گذاران می توانند با استفاده از طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره ضریب موفقیت خود را افزایش دهند. بسیاری از شرکت ها و سایت های فعال در زمینه ارائه طرح توجیهی می توانند به سرمایه گذاران در نگارش طرح کمک نمایند.

سایت طرح فنی یکی از سایت های بسیار موفق در زمینه تولید طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره می باشد. این سایت با استفاده از کارشناسان خبره در زمینه سرمایه گذاری، امور اداری و بانکی قادر به ارائه خدمت به سرمایه گذاران گرامی می باشند. کارشناسان سایت طرح فنی با سابقه 25 ساله قادر به نگارش طرح توجیهی به صورت اختصاصی به سرمایه گذاران هستند.

محتوا

هدف از نگارش طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره چیست؟

احداث هتل سه ستاره نیز مانند هر مرکز اقتصادی دیگری نیاز به کسب مجوز دارد. برای دریافت مجوز نیاز است تا شما مدارک قابل ارائه مانند طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره را به ارگان صادر کننده مجوز تقدیم نمایید. وجود طرح توجیهی احداث هتل سه ستاره به کارشناسان در ارگان صادر کننده مجوز یک شمای کلی از برنامه های کاربردی شما ارائه می دهد.

امروزه برای راه اندازی هر کاری به ویژه فعالیت هایی که با سلامت و امنیت مردم در ارتباط است وجود طرح توجیهی الزامی است. البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره در بخش های دیگر نیز بسیار کاربردی می باشد. زمانی که سرمایه گذار قصد استفاده از تسهیلات بانکی را دارد نیاز است تا به موسسات بانکی طرح توجیهی احداث هتل سه ستاره ارائه دهد.

بخش پذیرش و ورودی هتل 3 ستاره - طرح فنی

سرمایه اولیه برای احداث هتل

در طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره سرمایه گذار اطلاعات فراوانی را مورد بررسی قرار می دهد. شناخت کلی این اطلاعات سبب می شود تا سرمایه گذار اهداف پیش روی خود را با برنامه ریزی دقیق تری پیگیری نمایند. یکی از موارد عمده و تاثیرگذار بر موفقیت در مسیر راه اندازی هتل سه ستاره وجود سرمایه می باشد.

این سرمایه هایی که توسط سرمایه گذار از روش های گوناگونی تامین می شود می تواند مهمترین عامل برای احداث هتل محسوب شود. برای راه اندازی هتل 3 ستاره سرمایه گذاران به طور کلی از دو شکل مشخص سرمایه استفاده می نمایند.

نوع اول سرمایه ای که توسط سرمایه گذاران برای راه اندازی هتل سه ستاره هزینه می شود سرمایه اولیه خوانده می شود. بخش عمده ی این سرمایه در مسیر پیش از بهره برداری هتل هزینه می گردد. نوع دیگری از سرمایه نیز وجود دارد که برای بقای کلی کسب و کار مورد نظر وجودش الزامی می باشد.

وجود این سرمایه که تحت عنوان سرمایه در گردش نامیده می شود برای بقای فعالیت خدماتی هتلداری الزامی می باشد. در صورت کسری در میزان این سرمایه سرمایه گذاران می توانند از طریق جذب سرمایه از بخش خصوصی دست به افزایش میزان آن بزنند.

هزینه های راه اندازی برای شروع پروژه

به خاطر داشته باشید علاوه بر سرمایه در طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره موارد دیگری نیز مورد بررسی قرار می گیرد. از مهمترین عواملی که در طرح توجیهی احداث هتل سه ستاره به آن پرداخته می شود هزینه است که در این مسیر صرف می گردد.

محل تامین این هزینه ها به طور عمده از طریق سرمایه هایی می باشد که توسط سرمایه گذاران تامین می گردد. به طور مثال سرمایه گذار از سرمایه اولیه ی خود برای تهیه زمین برای احداث هتل و تهیه تجهیزات ضروری استفاده می نماید.

سرمایه گذار مقداری از سرمایه در گردش را در مسیر تامین مواد ضروری برای هتل صرف می کند. این سرمایه برای دستمزد نیروی کارگری، هزینه لازم برای حامل انرژی و بسیاری از هزینه های ریز و درشت دیگر صرف می شود. شناخت کلی این هزینه ها به سرمایه گذار در مدیریت سرمایه کمک شایانی خواهد نمود.

برآورد میزان سود احداث هتل 3 ستاره

معمولا مجتمع های اقامتی مانند هتل سه ستاره از لحاظ قیمت و امکانات برای مشتری های خود شرایط مناسبی را فراهم می نمایند. بنابراین مسافران عمدتا تمایل به اقامت در این مراکز دارند. همین امر سبب می شود تا میزان درآمد کلی اقامتگاه های توریستی 3 ستاره نسبت به هتل های بزرگ و پنج ستاره بیشتر شود. این افزایش درآمد به نسبت هزینه هایی که سرمایه گذاران انجام می دهند به افزایش میزان سودآوری هتل سه ستاره کمک می نماید.

همچنین وجود امکانات رفاهی کامل در هتل 3 ستاره سبب شده تا مسافران داخلی و خارجی این مکان ها را برای اقامت خود انتخاب نمایند. مطالعات بازار در امر سودآوری هتل نشان می دهد که علاوه بر بخش اقامتی از روش های دیگر نیز هتل می توانند درآمد زایی نماید.

وجود رستوران، سالن تشریفات و فعالیت رستوران هتل برای مشتری خارج از هتل نیز بخش دیگری از درآمد زایی هتل می باشد. به طور عمده هتل ها از نظر سود دهی در شهرهای گردشگری جزء بخش های پر درآمد محسوب می گردند.

اتاق خواب های هتل سه ستاره - طرح فنی

تجهیزات مورد نیاز برای احداث هتل 3 ستاره

برای احداث هتل سه ستاره نیز مانند هر فرایند دیگری وجود تجهیزات مناسب بسیار ضروری می باشد. عدم وجود تجهیزات مناسب در این مرکز می تواند به میزان زیادی در کاهش درآمدزایی هتل نقش داشته باشد. در نتیجه بهتر است تا سرمایه گذاران در زمان احداث هتل سه ستاره به تامین تجهیزات مناسب دقت کافی داشته باشند.

عوامل تاثیرگذار در صدور مجوز برای احداث هتل 3 ستاره

برای اینکه سرمایه گذاران قادر به دریافت مجوز احداث هتل سه ستاره باشند باید به صورت تخصصی مواردی را در نظر داشته باشند. برای مثال اولین نکته ای که در زمان صدور مجوز به آن توجه می شود توجیه پذیری احداث هتل 3 ستاره در منطقه تعیین شده توسط کاربر می باشد.

گاهی بی توجهی به همین نکته می تواند سبب از بین رفتن سرمایه شود. در نتیجه حتما در طرح توجیهی احداث هتل 3  ستاره این امر را با جزئیات در نظر داشته باشید و به آن بپردازید. نکته دیگری که برای دریافت مجوز اهمیت دارد تایید نهایی می باشد که سرمایه گذار دریافت می نماید.

برای این منظور می توان به این امر اشاره نمود که در صورتی که سرمایه گذار از هر روشی مناسبی قادر به تامین سرمایه مورد نیاز برای احداث هتل نباشد ارگان مربوطه به او حق تاسیس هتل را نخواهد داد. تمامی نکات ذکر شده در متن برای دریافت مجوز کسب و کار برای سرمایه گذار نقش مهمی را دارند.

بررسی میزان سودآوری در هتل های سه ستاره در کشور

البته میزان سودآوری هتل سه ستاره یکی از مهمترین مواردی می باشد که در طرح توجیهی احداث هتل سه ستاره به آن پرداخته می شود. با انجام مطالعات بازار در رابطه با درآمدزایی هتل های سه ستاره در سال های اخیر ما شاهد کاهش درآمد در این مراکز اقامتی بوده ایم. البته عامل اصلی کاهش میزان سودآوری این مراکز بیشتر وابسته به همه گیری گسترده ی بیماری کرونا و عدم رغبت مردم به مسافرت رفتن برمی گردد.

در نتیجه بسیاری از سرمایه گذاران در احداث هتل 3 ستاره امید دارند تا با کاهش شیوع این بیماری فعالیت آنها نیز دوباره به روزهای عادی خود بازگردد. البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که با وجود این محدودیت ها افراد خلاق با ارائه روش های جدید از این وضعیت بحرانی برای خود فرصت های مناسبی را ایجاد می نمایند. در نتیجه می توان گفت که در هر شغلی که ورود می نماییم همیشه باید به دنبال فرصت سازی برای خود باشیم.

بخش رستوران در هتل 3 ستاره - طرح فنی

بررسی توجیه پذیری اقتصادی احداث هتل 3 ستاره

با بررسی میزان سرمایه و در نهایت هزینه هایی که برای احداث هتل سه ستاره مورد نیاز می باشد کارشناسان در زمان تهیه ی  طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره به بررسی توجیه پذیری اقتصادی این فرایند می پردازند. اما به طور کلی و با توجه به استقبال گسترده ی مشتری ها در زمان مسافرت از هتل های سه ستاره احداث اینگونه مراکز اقامتی برای سرمایه گذاران دارای توجیه اقتصادی مناسبی می باشد.

شناخت بازار، جلب رضایت مسافران و در نهایت فراهم نمودن امکانات اقامتی و خدماتی مناسب می تواند سبب رشد چشمگیری در این صنعت شود. در نتیجه وجود هتل های سه ستاره در شهرهای بزرگ و توریستی می تواند به افزایش صنعت توریسم نیز کمک شایانی نماید.

سفارش طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره

با توجه به تمامی نکات قید شده در متن و اهمیت وجود طرح توجیهی احداث هتل سه ستاره ما به سرمایه گذاران توصیه می نماییم تا با تهیه طرح توجیهی احداث هتل 3 ستاره اختصاصی در این مسیر گام بردارند. سرمایه گذاران می توانند با مراجعه به شرکت ها و سایت های معتبر مانند سایت طرح فنی برای دریافت طرح توجیهی اقدام نمایند.

سایت طرح فنی با وجود کارشناسان با تجربه در زمینه اموری همچون سرمایه گذاری، اداری و بانکی در ارائه خدمت به سرمایه گذاران پیشگام می باشد.

سایت طرح فنی برای سرمایه گذارانی که طرح توجیهی احداث هتل سه ستاره را از این سایت تهیه می نمایند امتیازاتی را در نظر گرفته است. یکی از این امتیازات که به میزان زیادی به سرمایه گذاران کمک می نماید پشتیبانی 5 ماهه از طرح توجیهی ارائه شده به آنها می باشد.

همچنین ارائه یک جلسه آنلاین رایگان بین سرمایه گذار اصلی و مجری طرح و سرمایه گذاران دیگر و همچنین کارشناسان سایت از دیگر خدمات سایت طرح فنی می باشد. در این جلسه کارشناسان ما به رفع ابهامات در زمینه هایی همچون مراحل اخذ مجوز، پروسه دریافت وام و همچنین وثایق و ضمانت نامه های بانکی می پردازند. این امر به افزایش اعتماد شما و سرمایه گذاران در طول اجرای کار کمک شایانی می نماید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

امتیاز

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: 5 ( 3 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب