طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک ⭐️ سال 1401 (برآورد تخصصی)

طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک - طرح فنی

فهرست مطالب

کاشی و سرامیک یکی از مهمترین مصالح مورد نیاز در ساخت انواع ساختمان می‌باشد. این روزها تعداد آپارتمان‌های در حال ساخت و بازسازی بسیار زیاد است. همین موضوع دلیل خوبی بر سود‌آوری بالای شغل تولید کاشی و سرامیک است. طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک به شما کارآفرینان گرامی کمک می‌کند تا بسیار هوشمندانه در این شغل قدم بگذارید و به موفقیت برسید.

همچنین امکان صادرات این نوع محصولات به کشورهای همسایه نیز فراهم است. در نتیجه اگر قصد راه‌اندازی یک کسب و کار پر‌سود و همچنین زود بازده را دارید، این شغل انتخابی مناسب است. سایت طرح فنی با ارائه تخصصی ترین طرح های توجیهی، شما را از ابتدای مسیر تا رسیدن به سود نهایی راهنمایی خواهد کرد.

سرمایه مورد نیاز برای تولید کاشی و سرامیک

میزان سرمایه مورد نیاز برای راه‌اندازی شغل تولید کاشی و سرامیک، تا حد بسیاری بستگی به گستردگی هدف شما دارد. اما به طور کلی می‌توان گفت، اولین هزینه ی عمده شما اجاره یا خرید کارگاه و انبار می‌باشد.

همچنین هزینه تولید کاشی و سرامیک شامل بکارگیری نیروی انسانی و هزینه حمل و نقل نیز می‌شود. طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک به طور کاملا اختصاصی سرمایه مورد نیاز برای تولید کاشی و سرامیک و همچنین خرید دستگاه‌های مورد نیاز را محاسبه خواهد کرد.

همانطور که میدانیم قیمت تمامی کالا ها در کشور ما مدام در حال تغییر است. طرح توجیهی نگارش شده در وب‌سایت طرح فنی، شامل برآورد هزینه‌ها به صورت به روز می‌باشد.

برآورد دقیق هزینه راه‌اندازی مشاغل در طرح توجیهی

 لازم است تمامی کارآفرینان در ابتدا تمامی هزینه‌های راه‎اندازی شغل را به طور دقیق بررسی کنند تا به این دانش برسند، که توان پرداخت آن‌را دارند یا خیر. این موضوع در شغل تولید کاشی و سرامیک نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در این شغل آگاهی دقیق از قیمت دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز، هزینه حمل و نقل کاشی‌ها و مواردی دیگر بسیار مهم است. طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک شامل برآورد تمامی این هزینه ها بصورت جزئی می‌باشد. با استفاده از این طرح نگرانی بابت هزینه های پیش بینی نشده نخواهید داشت.

سود حاصل از تولید سرامیک و کاشی

کاربرد بسیار این محصول در تمامی قسمت های ساختمان مانند: نما، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی موجب نیاز بالای بازار به آن شده است. بر اساس آخرین تحقیقات حدود 400 تا 450 میلیون متر مربع کاشی و سرامیک در طول یک سال به فروش می‌رسد.

توجه به این نکته نیز ضروری است که در سالهای گذشته بازر فروش سرامیک و کاشی رشد قابل توجه ای داشته است. با استفاده از اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک، از نحوه ی بازاریابی درست و حرفه ای نیز آگاهی خواهید یافت.

همچنین در صورتی که به صورت آگاهانه در این مسیر گام بردارید، امکان رسیدن به سود بسیار بالا ممکن خواهد بود.

 دستگاه تولید کاشی و سرامیک - طرح فنی

تجهیزات و دستگاه‌های مورد نیاز

همانطور که می‌دانیم کاشی و سرامیک انواع مختلفی دارد که برای تولید هر کدام از آنها به تجهیزات خاصی نیاز است. طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک با بررسی دقیق هدف و نوع کاشی مد نظر ، دستگاه‌های مورد نیاز را به شما معرفی خواهد کرد.

اما به طور کلی دستگاه‌هایی که برای شروع این کسب و کار نیاز دارید، شامل: آسیاب چکشی، سنگ شکن، پرس و بسیاری دیگر است. یک طرح توجیهی تخصصی شما را برای خرید مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز، با قیمتی بسیار مناسب و بصرفه راهنمایی خواهد کرد.

توجیه اقتصادی شغل تولید کاشی و سرامیک

از اصلی‌ترین اقدامات برای آگاهی از توجیه اقتصادی شغل مورد نظر، انجام تحقیقات بازار است. با انجام این کار به طور کلی به نیاز بازار و همچنین روند تغییرات بازار کاشی و سرامیک پی خواهید برد. همانطور که می‌دانیم انجام مطالعات بازار در راه‌اندازی مشاغل بسیار پر اهمیت است. با این اقدام شما به دید درستی در مورد آینده شغل مورد نظر خواهید رسید.

طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک به درستی وضعیت تولید و فروش، کاشی و سرامیک را بررسی کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد. طرح توجیهی درست مانند چراغ راهی عمل کرده که کل مسیر را برای شما روشن خواهد کرد.

پیشنهاد به مطالعه :  طرح توجیهی بلوک هبلکس ⭐️ (AAC) سال 1401 (PDF+WORD)

مشکلات موجود در راه تولید کاشی و سرامیک

در حقیقت تامین مواد اولیه برای تولید کاشی و سرامیک، با مشکلاتی مواجه است، این موضوع به دلیل بی توجهی به صنعت معادن در کشور ما می‌باشد. همچنین از دیگر مشکلاتی که بر سر راه کارآفرینان قرار دارد، قیمت بالای مواد اولیه مصرفی است.

قبل از راه‌اندازی این کسب و کار باید تمامی این مشکلات را در نظر گرفته و برای آن چاره ای بیندیشید. با استفاده از اطلاعات طرح توجیهی، از تمامی چالش ها و مشکلات پیش رو اطلاع خواهید یافت. همچنین این طرح، راه مقابله و حل تمامی مشکلات را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. با استفاده از دانش اقتصادی کارشناسان ما در سایت طرح فنی، راه رسیدن به سود نهایی نیز کوتاه‌تر خواهد شد.

تولید انواع کاشی و سرامیک - طرح فنی

مزایای استفاده از طرح توجیهی

در واقع با استفاده از طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک امکان موفقیت شما در مسیر کارآفرینی بسیار زیاد خواهد بود. طرح توجیهی به درستی مکان مناسب برای تاسیس کارگاه یا فروشگاه را برای شما مشخص می‌کند.

با در نظر گرفتن این اطلاعات، به این آگاهی خواهید رسید که اجرای پروژه مورد نظر در کدام منطقه سود بیشتر و هزینه‌ی کمتری در‌بر خواهد داشت. همچنین اخذ مجوز و وام نیز تنها در صورت در اختیار داشتن طرح توجیهی ممکن خواهد بود.

برای دریافت وام و مجوز‌های مورد نیاز، در ابتدا لازم است به موسسه و بانک مورد نظر مراجعه کرده و بعد از آن برای دریافت طرح توجیهی اقدام کنید. سایت طرح فنی با آگاهی کامل از تمامی قوانین موجود در بانکها و موسسات، طرح توجیهی را  تهیه می‌کند که مورد قبول تمامی آنها باشد.

سفارش طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک

طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک، طرحی منحصر به فرد برای هر پروژه سرمایه گذاری و مشتمل بر فصل ها و بخش های متعدد است. طرح توجیهی تولید کاشی و سرامیک توسط متخصصین سایت طرح فنی، با تجربه 25 ساله در امور سرمایه گذاری، بانکی و اداری تهیه می شود. همچنین طرح فوق قابل ارائه به سازمان های متولی صدور مجوز و همچنین بانک ها و موسسات مالی و اعتباری می باشد.

ما برای حمایت از سرمایه گذاران در بخش تولید کاشی و سرامیک، امتیازاتی را در نظر گرفته ایم. 5 ماه پشتیبانی رایگان از طرح و جلسه آنلاین رایگان، امتیازاتی هستند که با سفارش طرح توجیهی اختصاصی دریافت خواهید کرد.

جلسه آنلاین رایگان با محوریت امور اداری و بانکی تشکیل می گردد. ما در این جلسه به ارائه توضیحاتی در خصوص وثایق و ضمانت نامه های بانکی، پروسه دریافت مجوز، مراحل دریافت وام و … خواهیم پرداخت.

4.8/5 - (19 امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

دیگر مقالات سایت را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین و جدیدترین مقالات سایت

شروع گفتگو
1
سلام. طرح توجیهی نیاز دارید؟
سلام وقت بخیر
پشتیبان واتس‌اپ فعال است
در صورتی که شما به واتس‎اپ دسترسی ندارید میتوانید برای ثبت سفارش طرح توجیهی با شماره زیر تماس بگیرید.
0912-003-9088 کارشناس طرح توجیهی
پاسخگویی همه روزه از 7 صبح تا 24 شب